Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oba mają listy ulubionych, a nawet 8 takich list ale HD5000 nie obsługuje napisów albo u mnie coś z napisami nie działa :)

 

a poza tym jest to wątek o pakiecie mini a w pakiecie mini nie ma sagemcoma, więc wybór masz jedynie: wziąć HD5000 czy nie wziąć :]

 

jak masz opcję taką to weź Samsunga DSB 370G -> super dekoder i wszystko ma gdzie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam w domu dwa pakiety Mini, zarejestrowane na dwie różne osoby. Na jeden przyszedł normalnie list, natomiast na drugi, mimo że teoretycznie minął już termin zgłaszania rezygnacji, nie... Na szczęście oba są na umowach na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka szybkich pytań w temacie ostatnich pism dot. zmiany cen za pakiet mini i przemianowanie do na mini HD. Sam korzystam z Cyfry stąd moja widza o praktykach CP jest znikoma. Chciałbym w tej sprawie pomóc rodzicom.:

 

1. Jeśli dobrze pamiętam w piśmie, które CP przesłał znajduje się fragment dot. możliwości zmiany pakietu mini HD na Familijny na 6 m-cy bez dodatkowych opłat. Familijny kosztowałby wtedy 9.90 m-cznie. Po tym czasie jest możliwość powrotu na mini (rozumiem, że już za 14.90). Jeśli mam rację, to w jaki sposób w CP dokonać takiej zamiany (infolinia ?)

 

2. Czy w związku ze zmianą mini na mini HD, można upomnieć się po dekoder HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również w tej sprawie wczoraj zadzwoniłem na infolinię Polsatu i miły konsultant powiedział że:

ad.1

Wszystko się zgadza i można taką zmianę dokonać poprzez infolinie lub w Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu ale obowiązywać będzie nowa 29 miesięczna umowa.

Po 6 miesiącach korzystania z Familijnego HD należy zawiadomić Cyfrowy Polsat poprzez infolinię , maila lub w Punkcie Sprzedaży o chęci rezygnacji z Familijnego HD i pozostaniu przy Mini HD ( za 14,90 zł ) na pozostałe 23 miesiące.

Miły konsultant powiedział jeszcze że można w każdym okresie tej umowy przechodzić na Familijny HD (minimalnie na 1 miesiąc) i znowu wracać do Mini HD ale wówczas Familijny będzie kosztować 39,90 na miesiąc.

ad.2

Upomnieć się można ,ale taki dekoder to dodatkowe 5 zł czynszu najmu co miesiąc.

 

Z własnego doświadczenia proponuję udać się do Punktu Sprzedaży Cyfrowego Polsatu gdzie powinni mieć możliwość przeprowadzenia symulacji , tam wszystko przeanalizować a następnie ewentualnie podpisać umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście , mój błąd. :oops:

Dzisiaj na infolinii miła pani konsultantka zaleciła by rezygnację złożyć w 5 miesiącu (okresie rozliczeniowym) a najpóźniej na 2 tygodnie przed upływem 6-tego promocyjnego miesiąca (okresu rozliczeniowego).

Na moje pytanie dlaczego nie można zrezygnować później np. w ostatnim dniu 6 miesiąca odpowiedziała , że można ale system może tej rezygnacji nie zdążyć uwzględnić i powstanie niepotrzebny problem. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Promocyjnych Warunkach Umowy masz zapisane wyraźnie, prawo do zmian pakietów, sposób składania deklaracji (telefon do TCOK, ICOK, list tradycyjny, osobiście w APS) oraz że taka deklaracja MUSI być złożona najpóźniej na 24h przed rozpoczęciem cyklu rozliczeniowego, w którym ta deklaracja ma zacząć obowiązywać. Zasada ta nie dotyczy tradycyjnego listu, tutaj nalezy to zrobić najpóźniej na 2 tygodnie przed rozpoczęciem cyklu, w którym deklaracja ma zacząć obowiązywać.

 

Czyli czysto teoretycznie taką deklarację można złożyć następnego dnia po podpisaniu umowy. W praktyce po około tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informację z CP, że likwidują pakiet Mini i będzie Mini HD z opłatą 14,90 zł. Jest możliwość zerwania umowy ale trzeba to wypowiedzenie wysłać do 19.05,2011r. Mam dekoder Echostar DSB-717, czyli SD a w pakiecie Mini HD jest już kilka kanałów w HD. Nie wiem czy warto kontynuować umowę na Mini HD na dekoderze co odbiera kanały w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Likwidacja MINI to dobry materiał dla RPO, bo np. jeśli ja rezygnuję z usług CP przed terminem to muszę zapłacić karę dla CP,

a jak CP rezygnuje przed terminem z dostarczania mi, określonej w umowie, paczki TV za określoną cenę, to żadne odszkodowanie sie nie należy.

 

Czyli typowe polskie dymanie leszcza (konsument) przez grubą rybkę (Zygmunt).

:read::read::read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej znajomej zepsuł się dekoder( Mini) na początku kwietniu br.(miał gwarancje do 30 maja br.) w punkcie cyfrowego polsatu w ramach gwarancji wymienili na nowy i ze starego pakietu mini przeszła na nowy (MIni HD) dostając p. familiny HD na 2mies. gratis. Miała ona już 2 umowy z polsatem( od kwietnia trzecia) każda na 29 mies. i tak ok 1,5 mies. do końca umowy zawsze dekoder " padał". :lol2::lol2: . Teraz ma 3 umowę na 29 od kwietnia i zobaczymy jak to będzie z dekoderem :lol2: (dekoder MINI).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONIEC PAKIETU MINI ZA 9,90

 

Od 11 do 26 kwietnia 2011 r. do wszystkich Abonentów Pakietu MINI (będących zarówno w trakcie jak i po okresie podstawowym) wysyłany będzie mailing

 

Hmm, tak sobie myślę że ja mam pakiet Mini za 8,90zł. Bo 1zł idzie na telefon (multioferta)... I żaden mailing do mnie nie doszedł. Zresztą dawno już nic od CP nie przyszło, ani pismo z programem TV ani nawet faktura... Jedyne co to przyszedł komunikat na dekoder że mam zaległości w płatnościach (okazało się że czegoś tam nie zaksięgowali). Czy oferta przedłużeniowa jest także dla multioferty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tak sobie myślę że ja mam pakiet Mini za 8,90zł. Bo 1zł idzie na telefon (multioferta)... I żaden mailing do mnie nie doszedł.

No właśnie, co w tym przypadku? W końcu przyślą ten mailing o podniesieniu ceny czy po prostu ta podwyżka oferty "2 w cenie 1" nie dotyczy? I jeśli się zrezygnuje z oferty telewizyjnej tj. z pakietu Mini to co będzie wówczas z ofertą na telefon? Będę bardzo wdzięczny, gdy ktoś w miarę szybko odpowie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informację z CP, że likwidują pakiet Mini i będzie Mini HD z opłatą 14,90 zł. Jest możliwość zerwania umowy ale trzeba to wypowiedzenie wysłać do 19.05,2011r.

 

Ja nie dostałem ale "na zapas" wysyłam wypowiedzenie, żeby nie ominąć terminu.

 

Mam jeszcze w zanadrzu Samsunga DSB-H370G i nie wiem czy na niego nie wezmę pakietu Mini HD.

 

Planuję ten sam manewr. Pytałem się czy możliwe jest przedłużenie (Mini->Mini HD) z umową na ten dekoder, ale wchodzi w grę tylko wypowiedzenie i nowa umowa na Samsunga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto kontynuować umowy na Mini HD na dekoderze co odbiera kanały w SD.

Po co płacić za coś , czego się nie ogląda .

Zwróć uwagę, że w przypadku chęci skorzystania z kanałów HD, trzeba by było dopłacać 5 zł miesięcznie za wynajem dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję ten sam manewr. Pytałem się czy możliwe jest przedłużenie (Mini->Mini HD) z umową na ten dekoder, ale wchodzi w grę tylko wypowiedzenie i nowa umowa na Samsunga.

 

Nie ma nowych umów na stare dekodery, na Samsunga też będziesz miał tylko opcję na wyjście z prepaid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...