Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli reasumując jeśli dobrze zrozumiałem:

mam pakiet mini CP z dekoderem SD na własność, a więc muszę (o ile chcę zostać przy najtańszym pakiecie CP oczywiście) przejść na pakiet mini HD z umową na 29 miesięcy, przez pierwsze 6 miesięcy mam Familijny HD za 9,90 a przez pozostałe 23 miesiące mini HD za 19,90 (14,90 za pakiet plus 5 zł za dekoder HD)!? A muszę mieć nowy dekoder (HD), bo tylko wtedy ma to jakiś sens jeśli i tak będę płacić za te 2 kanały HD. Czy CP jedynie udostępnia dekodery HD w pakiecie mini HD za miesięczną opłatą 5 zł czy też można nabyć dekoder HD na własność na początku umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie może na jaki okres będzie zawierana umowa na przejście na pół roku Familijnego za 9.90 a potem pakiet MiniHD za 14.90?

 

 

Przeczytaj mojego posta na gorze strony, pkt 2)

 

Tyle tam jest teksu, że nie zauważyłem 29 miesięcy, dzięki za wskazanie odpowiedzi ;] mam jeszcze pytanko czy jeśli już mam dekoder HD to po przejściu na Mini HD będę płacił to 5zł za udostępnienie? bo dekodera przecież nie będę wymieniał, a już raz płaciłem jednorazowo na początku za aktywację dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO rulez .Możesz kupić dekoder samsung H 370 w wersji pre-paid z miesięcznym abonamentem (familijny +relaks mix).Potem pozostajesz przy pre-paid (płacisz za dowolny pakiet kiedy chcesz) , lub możesz podpisać umowę. To najkrótszy sposób przejścia na czas czas nieokreślony.Dekodery można kupić na Hollex.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ picken

Jesli juz masz dekoder HD i w obecnej umowie nie placisz za niego czynszu to tez nie bedziesz go placil po zmianie, gdyz w twoim przypadku bedzie to tylko zmiana programowa, a warunki sprzetowe pozostaja takie jakie miales wczesniej.

 

 

@.:Bodzio:.

Jesli nie wypowiesz umowy albo nie zdecydujesz sie na wspomniany wczesniej aneks to od 1 lipca i tak bedziesz mial pakiet Mini HD i bedziesz placil 14,90 - bo masz umowe na czas okreslony. Jeszcze raz dokladnie przeczytaj moje poprzednie posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) przedluzyc umowe np w APS 29 miesieczna umowa - 6 miesiecy Familijnego HD w cenie 9,90, pozniej mozna sie wielokrotnie przenosic pomiedzy pakietem Familijny HD a Mini HD (kazda decyzja o zmianie jednego na drugi lub na odwort skutkuje w kolejnym okresie rozliczeniowym), co do podmian sprzetu przy tej okazjia na 100% jeszcze nic nie powiem ale zdaje sie ze jest tak jak pisze dziabolek czyli mozliwa podmiana na udostepniony dekoder HD plus czynsz 5 zl/mies (czynsz wchodzi dopiero po okresie promocyjnym)

Czy po 29 miesiącach dekoder HD przechodzi na własność? Chodzi mi o to czy po tym okresie będę nadal musiał płacić 5 zł za udostępnianie czy już tylko 14,90 za sam pakiet mini HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co pakiet mini HD na dekoder SD? Po to żeby oglądać Polsat Sport, Polsat Play, Polsat News, Polsat Film. Na Polsacie HD jest to samo co na Polsacie, a więc tylko braknie (zapłaconego) TVP HD. Niejeden może uznać że nie warto płacić 5 zł (wynajem dekodera HD) za ten jeden kanał, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde przy tej okazji sa 3 mozliwosci:

 

1) wypowiedziec umowe (do konca kwietnia wypowiedzenie musi dojsc do cp - nadal obowiazuje 3 miesieczny okres wypowiedzenia, natomiast nie placi sie kary)

 

2) przedluzyc umowe np w APS 29 miesieczna umowa - 6 miesiecy Familijnego HD w cenie 9,90, pozniej mozna sie wielokrotnie przenosic pomiedzy pakietem Familijny HD a Mini HD (kazda decyzja o zmianie jednego na drugi lub na odwort skutkuje w kolejnym okresie rozliczeniowym), co do podmian sprzetu przy tej okazjia na 100% jeszcze nic nie powiem ale zdaje sie ze jest tak jak pisze dziabolek czyli mozliwa podmiana na udostepniony dekoder HD plus czynsz 5 zl/mies (czynsz wchodzi dopiero po okresie promocyjnym)

 

3) nie robic nic, wtedy od lipca bedzie naliczona odpowiednio wyzsza oplata tak jak za pakiet mini HD (jesli klient jest z umowa na czas okreslony to 14.90 PLN, jesli jest na czasie nieokreslonym 16,90 PLN)

 

Jeśli dobrze rozumiem z tego co tu piszecie i z opcji wyboru na stronie CP, to nie ma możliwości płacenia 14,90 bez podpisania umowy na 3 lata?

Obecnie mam Mini na czas nieokreślony i płacę 9,99, a chciałbym płacić jak najmniej i nie wiązać się umową na dłużej niż 1-1,5 roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli płacisz 9,90zł za Mini to masz na czas określony umowę. ;) Na czas nieokreślony pakiet Mini koszyuje 11,90zł, więc albo jesteś w błędzie co do czasu trwania swojej umowy albo płacisz za mało. Przy pakiecie Mini, Mini Max nie było krótkich umów i ta sama zasada obowiązuje przy pakiecie Mini HD. Istnieje tylko mała nadzieja, że w systemie będzie w ofercie na przedłużenie umowy wariant na 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w systemie (icok) można gdzieś sprawdzić status umowy, termin obowiązywania? Niestety nie mam kopii umowy, którą wysłałem do Polsatu w tamtym roku, a w systemie nie mogę nigdzie znaleźć informacji o mojej umowie, tylko jest informacja o następnej płatności.

Generalnie to nie wiem do kiedy mam umowę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...