Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj (11 kwietnia) wszystkim abonentom pakietu Mini zostały dodatkowo włączone kanały z pakietu Mini HD, czyli: Polsat Sport, Polsat Film, Polsat Play, Polsat News, a także dla posiadaczy dekoderów HD – Polsat HD i TVP HD.

 

zrodlo: tvpolsat.info

 

Z tego wynika ze na stale, bo nie pisze ze na pewien okres. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONIEC PAKIETU MINI ZA 9,90

 

Od 11 do 26 kwietnia 2011 r. do wszystkich Abonentów Pakietu MINI (będących zarówno w trakcie jak i po okresie podstawowym) wysyłany będzie mailing informujący o zmianie składu, ceny oraz nazwy Pakietu Mini na Mini HD.

 

Od 1 lipca abonament za Pakiet Mini HD będzie wynosił 14,90 zł miesięcznie dla Abonentów z Umową na czas określony oraz 16,90 zł miesięcznie dla Abonentów z Umową na czas nieokreślony.

 

Abonent ma 20 dni od daty wysyłki mailingu na wypowiedzenie Umowy ze względu na zmianę ceny Pakietu MINI (decyduje data wpływu dokumentu). Klient zobowiązany jest drogą pisemną wysłać wypowiedzenie Umowy na adres Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co teraz robić? Miałem jutro wysłać im wypowiedzenie, ale skoro po podwyżce będzie można to zrobić w ciągu 20 dni to co mam poczekać czy wysłać im te wypowiedzenie? Chodzi mi o te dwa

kanały hd bo skoro mam płacić trochę więcej to mogliby zrobić coś z wymianą (nie mówie oczywiście,że za darmo) starych dekoderów na te hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej znajomej zepsuł się kilkanaście dni temu dekoder na gwarancji ,która była do maja 2011r w punkcie polsatu wymienili dekoder na nowy(sd za 1zł) oczywiście z nową umową na 29 mies. wcześniej miał właśnie p. Mini a od teraz to MIni HD w c.14.90 dodatkowo do końca maja p. familijny HD . Dodam tylko,że jej nie zależy na długości umowy a także na dodatkach typu hbo,cinemax itd. żałuje tylko,że już nie mam p. Mini za 9.90 ale cóż nic nie można zrobić. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425 Nie pisz jak nie w temacie jesteś.

Wymiana możliwa tak jak i teraz, to znaczy przedłużenie na 29mies, 6 mies po 9,90 pakiet FamilijnyHD, a potem zejscie do MiniHD za 14,90 + 5 za dekoder HD

Może jeszcze nie wiem

Uczyli mnie, że nowe to nowe.

Poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jeśli mam już opłacony abonament na pół roku z góry to co wówczas?

 

pierwszy raz chyba będzie taka akcja, ja kojarzę jak jest przy zmianie ceny na czas nieokreślony, wtedy opłacając z góry masz wpisane OPŁACONY DO xxxxx i ta data się nie zmienia dopiero po zmianie cen wchodzi w płatnościach nowa wartość, czyli ciągle opłacony do jest ten sam ale do zapłacenia się zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że od 1 lipca będą liczyć po 14,90 bo gdyby tak nie było poszedłbym sam i opłacił abonament po 9,90 np. na 15 miechow naprzód, dlatego kolega dziabolek7 napisał, że masz 20 dni na akceptacje ich warunków po otrzymaniu od nich wiadomości o podwyższeniu abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opłacił abonament po 9,90 np. na 15 miechow naprzód

 

opłać i zobacz do kiedy będziesz miał opłacony, kolega opłaca familijny na rok i ma rok do przodu, poza tym mini HD jest dużo lepszy niż mini a cena parę złotych wyższa, od 31 lipca będziemy mieli DVB-T w praktycznie całej Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde przy tej okazji sa 3 mozliwosci:

 

1) wypowiedziec umowe (do konca kwietnia wypowiedzenie musi dojsc do cp - nadal obowiazuje 3 miesieczny okres wypowiedzenia, natomiast nie placi sie kary)

 

2) przedluzyc umowe np w APS 29 miesieczna umowa - 6 miesiecy Familijnego HD w cenie 9,90, pozniej mozna sie wielokrotnie przenosic pomiedzy pakietem Familijny HD a Mini HD (kazda decyzja o zmianie jednego na drugi lub na odwort skutkuje w kolejnym okresie rozliczeniowym), co do podmian sprzetu przy tej okazjia na 100% jeszcze nic nie powiem ale zdaje sie ze jest tak jak pisze dziabolek czyli mozliwa podmiana na udostepniony dekoder HD plus czynsz 5 zl/mies (czynsz wchodzi dopiero po okresie promocyjnym)

 

3) nie robic nic, wtedy od lipca bedzie naliczona odpowiednio wyzsza oplata tak jak za pakiet mini HD (jesli klient jest z umowa na czas okreslony to 14.90 PLN, jesli jest na czasie nieokreslonym 16,90 PLN)

 

 

EDIT: Placenie z gory nie ma tu nic do rzeczy, bo bez wzgledu na to czy klient znajduje sie na umowie na czas okreslony czy czas nieokreslony system sprawdza ktora oplata powinna byc naliszona, pobiera tyle ile powinno a reszta nadplaty jest nadal zaksiegowana na koncie jako "wolne srodki" czyli nadplata. W kolejnych miesiacach ten proces sie powtarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz ale ten link jest do oferty pre-paid a więc pakiet Mini zostaje.Tak więc jak pisali poprzednicy zostanie przedstawiona korzystna oferta "pół roku Familijnego za 9.90 a potem pakiet MiniHD za 14.90.Nie chcesz tego zostajesz dalej przy Mini i płacisz 9.90 Tak mi się wydaje.Gdybym się mylił prosze o skorygowanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie CP w cenniku dla abonentów jest uwzględniony tylko Mini HD (w poprzednim cenniku o ile mnie pamięć nie myli był pakiet Mini i Mini Max) tak samo jak w cenniku dla użytkowników, więc można wywnioskować, że pakiet Mini oraz Mini Max także w abonamencie zostanie usunięty

 

a wiecie może na jaki okres będzie zawierana umowa na przejście na pół roku Familijnego za 9.90 a potem pakiet MiniHD za 14.90?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONIEC PAKIETU MINI ZA 9,90

 

Od 11 do 26 kwietnia 2011 r. do wszystkich Abonentów Pakietu MINI (będących zarówno w trakcie jak i po okresie podstawowym) wysyłany będzie mailing informujący o zmianie składu, ceny oraz nazwy Pakietu Mini na Mini HD.

 

Od 1 lipca abonament za Pakiet Mini HD będzie wynosił 14,90 zł miesięcznie dla Abonentów z Umową na czas określony oraz 16,90 zł miesięcznie dla Abonentów z Umową na czas nieokreślony.

 

Abonent ma 20 dni od daty wysyłki mailingu na wypowiedzenie Umowy ze względu na zmianę ceny Pakietu MINI (decyduje data wpływu dokumentu). Klient zobowiązany jest drogą pisemną wysłać wypowiedzenie Umowy na adres Cyfrowego Polsatu.

Jeśli powyższe słowa są prawdziwe (a taka mam nadzieje) to będzie można wypowiedzieć umowę. Pozostaje więc czekać aż pismo przyjdzie do domu to się wtedy wszyscy upewnimy, bo żadnej oficjalnej informacji w tej sprawie w mediach nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...