Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mini już nie ma. Oferta jest wycofywana. Tylko Mini HD zostało. W mini HD są kanały HD.

 

A to sorry. Bo myślałem że jest tylko Polsat HD. A co do wycofywania to bym polemizował - nie siedzę w tym biznesie od wewnątrz, ale np. patrząc na stronę cyfrowypolsat.pl można na dole znaleźć odnośniki do cenników i regulaminów oferty telewizyjnej - cennik jest nowy (od 3 stycznia) zaś oferty pakietowe to stare dobre Mini, Familijny etc.. Cenniki od pakietów z dopiskiem HD znaleźć już trudniej a wchodząc w dział "Nowy Cyfrowy Polsat" odniosłem wrażenie że jest to tylko oferta świąteczna (teraz już noworoczna). Wrażenie to oprócz wspomnianych cenników potęguje określenie "Oferta promocyjna Nowy Cyfrowy Polsat".

 

Ja osobiście nie dość że mam pakiet Mini, to jeszcze ostatnio bez żadnych problemów przedłużyłem na 29 miesięcy (ja bym tego nie nazwał "wycofywaniem oferty").

 

Pakiet Mini zrobil sie smieszny poniewaz nic ciekawego w nim nie ma, tak jak ktos napisal wszystko teraz mozna miec za free z DVB-T, wiec warto np. przyjrzec sie pakietowi Start C+ w ktorym mam Planete, Ale Kino co w CP nie mam zadnego kanalu filmowego czy dokumentalnego. ;)

 

Tu też bym się nie zgodził, bo mi obecny repertuar głównych stacji telewizyjnych w zupełności wystarcza, zaś żeby mieć DVB-T to trzeba na początek być w zasięgu :). Tak, Start C+ wygląda całkiem całkiem ale to już konkurencja dla Mini HD (średnia opłata wychodzi 15zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Mini jest dobry i tani dla osób gdzie sygnał TV naziemnej nie dochodzi. Jak np. u mnie na Podkarpaciu nie ma jeszcze rozwiniętego DVB-T, a naziemnie można odebrać jedynie TVP-1, TVP-2, Polsat ze słabą jakością. Mini jest w sam raz. Czyli dobrze rozumię że od 17.01.2011r. nie będzie można zawierać umów na Mini? Ale przecież pakietu Mini nie było w pre- paid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się tym wszystkim co zachwalają pakiet mini przecież tam nic nie ma.To wszystko leci za darmo w DVB-T, ajeżeli ktoś nie mazasięgu to TNK Sd za 10 zł i oferta 3 razy lepsza niż to mini Solorza .Jest kanał dla dzieci 2 kanały sportowe discovery kino polska wszystkie TVny ,TVN religia którego polsat boi się jak ognia .A tu Solorzowi dajecie 10 zł za nic.A oprócz tego ciągle problemy z daremnymi konsultantami na infolini.W TNKa jak nie będziecie płacić to dodatkowo macie kilka kanałów gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pakiet Mini zrobil sie smieszny poniewaz nic ciekawego w nim nie ma, tak jak ktos napisal wszystko teraz mozna miec za free z DVB-T, wiec warto np. przyjrzec sie pakietowi Start C+ w ktorym mam Planete, Ale Kino co w CP nie mam zadnego kanalu filmowego czy dokumentalnego. ;)

Dzięki za radę,Kilka dni temu kupiłem na znanym portalu aukcyjnym kartę pre paid CYfry Plus z pakietem Start za 52 zł.Muszę stwierdzić obiektywnie(przy całej sympatii dla platformy CP)że jest to obecnie najtańsza oferta na rynku.Karta ważna 5 miesięcy co w przeliczeniu wychodzi około 10 zł na miesiąc(tyle co pakiet MINI w Polsacie).Ciekawe że POLSAT NEWS kanał produkcji polatu jest tam też zawarty.Tak więc CP ma swoich abonentów gdzieś... Ich wyrób można kupić taniej u konkurencji.To niebywałe na rynku..W pakiecie START jest też TVP SERIALE i niezły kanał filmowy ALE KINO,tak więc żegnaj CP żegnaj bye bye..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...