Skocz do zawartości

GONET.TV


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Około 80 procent audycji na DocuBox jest tłumaczonych na język polski z lektorem. Więc można czasem trafić na audycję w języku angielskim .

DocuBox jest jednym z najlepszych kanałów dokumentalnych. Moim zdaniem lepszy o klasę od Discovery.

Edytowane przez danielpes5
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie posiada on pełnej polskiej wersji językowej, jednak od marca 2016 roku niektóre audycje mają dostępne polskie napisy, natomiast od połowy 2019 roku spora część programów emitowana jest także z polskim lektorem." za satkurier

https://satkurier.pl/news/202620/docubox-w-ofercie-gonettv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mtv napisał:

Bardzo dobrze, że nie ma Tvp Info. Powinni jeszcze usunąć wpolscepl i tv republika. Canal+, cyfrowy polsat i wszystkie kablówki powinny te kanały usunąć.

 

 

No tak się składa że to nie widzi mi się ze strony GoNET a od strony tvp że kazało usunięcie tego kanału. 

 

Ja tam nie będę płakał ale w zamian coś innego powinno być:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, że usługa jest rozwijana o kanały, które trudno znaleźć u największych operatorów, a jeśli są to często w drogich lub dodatkowych pakietach. 2x2, DocuBox, Jazz, Biznes24 🙂 Pomyślcie jeszcze nad takimi perełkami jak: MixTape, 13, E-Sport, Bollywood, Museum, Love, StudioMed, Active Family, QPolska, czy TV Regio.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2021 o 10:23, tail# napisał:

Skoro tak to dlaczego nie usunąć również tvn24 i innych tego typu, masz jakieś argumenty na to które przemawiają za tym, że mają zostać?

Platforma która jest właścicielem kanału ma usunąć z oferty swój własny kanał ? To chyba trochę nielogiczne :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, truszek napisał:

Brawo, że usługa jest rozwijana o kanały, które trudno znaleźć u największych operatorów, a jeśli są to często w drogich lub dodatkowych pakietach. 2x2, DocuBox, Jazz, Biznes24 🙂 Pomyślcie jeszcze nad takimi perełkami jak: MixTape, 13, E-Sport, Bollywood, Museum, Love, StudioMed, Active Family, QPolska, czy TV Regio.

 

TvRegio niby zadeklarowało że spójrzy na to ale jakoś wątpię by skontaktował się z goNET. 

 

eSport nie jest zainteresowane wejściem info z esport. 

 

Mixtape tu trudny grzech biznes is biznes drogi? 

 

Co do reszty brak info. 

 

Ciekawe czy Dizi wejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przetestować usługę. Zapłaciłem złotówkę podając numer i dane karty, następnie anulowałem automatyczną płatność kartą. Czy dane mojej karty są w jakiś sposób tam zapisane? Czy mogę mieć pewność, że kolejnym razem nic mi nie pobierze?

Drugie pytanko: Czy to normalne, że uruchamiając w przeglądarce jako adres usługi jest lepsi.tv? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1+1 nie ma szans, oni mają bzika na punkcie geoblokady i na pewno Gonet nie dostanie licencji. Chyba, że 1+1 International, ale to już moze 10% oryginału.

Jak chcesz oglądać 1+1 to zrób jak ja, czyli VPN + groszowa opłata za oglądanie bez reklam + apka na telefon jak chcesz.

Chodzi bez problemów, jakość też very ok.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia dostępności danego kanału, to niestety kwestia praw do nadawania danych audycji w internecie. Jeżeli  dana audycja/e  nie ma praw do emisji w sieci to wtedy takie sytuacje mają miejsce. Wczoraj mogło to być spowodowane dniem Disneya na Polsacie.

Edytowane przez lucky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat był niedostępny przez całe święta, dziwne, inne kanały z must carry działały 🙂

 

Wyłaczyli kanał na dwa dni (a nie były emitowane wyłacznie filmy jak np. Disneya wczoraj), co ciekawe na WP Pilot kanał był dostępny.

 

Szkoda trochę że tak to będzie wygladać, co większe święto to wyłączą Polsat, do tego może dojść TVP, TVN, TV Puls i w świeta gdzie ramówka znacznie lepsza niż na co dzień nici z oglądania 😁

Edytowane przez aw22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...