Skocz do zawartości

WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa egzemplarze w domu, służą do przerzucania kanałów i oglądania TV. Zdarza się im że czasem muszą dłużej pomyśleć zanim wykonają czynność jaką im zleciłem ale nie mam większych zastrzeżeń. Działają nie najgorzej, jako sprzęt dodatkowy jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzysiek11:) napisał:

Ja akurat też trafiłem na w miarę sprawny egzemplarz. 

 

3 minuty temu, Ozzy666 napisał:

Mam dwa egzemplarze w domu, służą do przerzucania kanałów i oglądania TV. Zdarza się im że czasem muszą dłużej pomyśleć zanim wykonają czynność jaką im zleciłem ale nie mam większych zastrzeżeń. Działają nie najgorzej, jako sprzęt dodatkowy jest ok. 

Kurła zazdroszczę. U mnie nawet zał/wył podnosi ciśnienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Straszny muł , jedno wielkie badziewie gorszy o jego poprzednika ( BOX+ ITI-2849ST / 2850ST / 2851S ) . Miał spełniać rolę głównego dekodera , żeby móc korzystać z multiroom-u ( tak powiedział mi rozmówca , przedstawiciel firmy NC+ ) ale ten dekoder nawet fizycznie nie jest przygotowany do tego . Natomiast na stronie nc+odpowiedź na pytanie czy obsługuje multiroom - odpowiedź , cytuję wymień dekoder. Jak otworzysz link na ich stronie do tego dekodera to pośród innych oznaczeń jest , że obsługuje . Zgłupieć idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U znajomego w wifiboxie podczas podglaszania miga ekran i podczas oglądania również co jakiś czas mignie. Dekoder nowy świeżo po wymianie. 

W aps po reklamacji powiedzieli że skasowali jakiś błąd i powinno być już dobrze ale nadal jest to samo. 

Edytowane przez Dawid1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2021 o 16:21, Zawiedziony Klient napisał:

Tak , HDD 500GB i nic więcej. Reszta jak mniemam szrot wifibox

Nie. To dwa różne urządzenia, ich działanie (bądź niedziałanie ;) ) jest też bardzo różne. Z Wifiboxem miałem same problemy, Wifipremiumbox użytkuję od kilku lat i nie mam się o co przyczepić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej,

Być może ten wątek przewinął się już w tym temacie, ale wifibox+ (Sagemcom DSIW74) wyłącza się regularnie w nocy (w internecie ktoś zaobserwował,że dzieje się to o 4 nad ranem).

W ustawieniach oszczędzania energii mam wyłączone automatyczne wyłączanie i wygaszanie ekranu, ale mimo tego dekoder i tak wyłącza się nad ranem. Czy może komuś z Was udało się to wyeliminować? Zależy mi na tym, aby dekoder był cały czas włączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to to ?

-Ustawienia dekodera 

-Inne ustawienia, po wejściu w tą opcję naciskamy "+" pojawi się ukryta opcja autoaktualizacja (domyślnie jest włączona) zmień na wyłączona.

Ta opcja służy do tego by dekoder w nocy sprawdził dostępność aktualizacji i się uruchomił w tym celu, jeśli działa to możliwe że go wyłącza 🤔 sprawdzić nie zaszkodzi.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2021 o 15:53, maks27 napisał:

Może to to ?

-Ustawienia dekodera 

-Inne ustawienia, po wejściu w tą opcję naciskamy "+" pojawi się ukryta opcja autoaktualizacja (domyślnie jest włączona) zmień na wyłączona.

Ta opcja służy do tego by dekoder w nocy sprawdził dostępność aktualizacji i się uruchomił w tym celu, jeśli działa to możliwe że go wyłącza 🤔 sprawdzić nie zaszkodzi.

Zgadza się. Wyłączenie autoaktualizacji pomogło, dekoder nie wyłącza się już w nocy. Dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...