Skocz do zawartości

Co robicie w wakacje? Czyli jak zabić wolny czas.


robert6723
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już od 6 lat nie miałem wakacji, ale w tym roku może uda Mi się wyskoczyć nad piękne polskie morze, mam nadzieję, że pogoda dopisze.

Ja też liczę na sierpień, bo w lipcu był koszmar, to była jesień, a nie lato :/

 

W weekendy można się wybrać do klubu, jakąś laskę zapoznać i takie sprawy ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jako, że zbliżają się kolejne wakacje i sezon urlopowy, odkopuję niniejszy wątek i chciałbym zapytać was, Drodzy Forumowicze, jak zamierzacie w tym roku spędzić urlop / wakacje?

 

Ja w tym roku nie wybieram się na żaden dłuższy wypad. Ewentualnie na jakąś jednodniową wycieczkę, ale nie wiem jeszcze, dokąd. Może pojadę wreszcie zwiedzić zamek w Książu, bo tak od jakiegoś czasu się tam wybieram, ale zawsze coś w międzyczasie wypadnie... ;) Może też na jeden dzień pojadę do Wrocławia. Chciałbym po wielu, wielu latach odwiedzić tamtejsze ZOO, a także Katedrę Wrocławską. Poza tym, chciałbym się tam przejechać nową kolejką linową przez Odrę, a także przejechać się windą na 49 piętro wieżowca Sky Tower. Zobaczymy, jak dobrze pójdzie to może się uda. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam wakacje od delegacji za Wielką Wodę. A potem - z dzieciakami do Zakopanego, jakiś tydzień nad morzem i to by było na tyle. Czyli zero wolnego czasu do zabicia, ale jak coś się przyplącze, to pewnie sięgnę po Kindla i będę czytał.

 

Płatna TV na wakacje idzie odstawkę :). No, może oprócz finału Euro na który mam nadzieję wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zbliżają się kolejne wakacje i sezon urlopowy, odkopuję niniejszy wątek i chciałbym zapytać was, Drodzy Forumowicze, jak zamierzacie w tym roku spędzić urlop / wakacje?

 

Grill , akumulator ( gdyż nie mam prądu na działce) , radio a czasem i telewizja no i oczywiście Forum, to będę robił na ogródku w tym roku , gdyż ze względów zawodowych na wakacje raczej nie pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po EURO 2016 wybieramy się we dwoje w dalszy wypad do wschodniej Azji. Tydzień w Korei Płd., tydzień w Japonii i tydzień na Tajwanie. Nie korzystamy z pośredników, bo tak jest taniej - wszystko zaplanowałem sam (rezerwacje, noclegi, jedzenie, itp.). Byłem już w tych krajach, więc poruszanie się dla mnie nie stanowi czarnej magii (nie potrzeba żadnych wiz - wystarczy aktualny paszport). Szczególnie, że transport publiczny mają o kilka klas wyżej niż w Polsce - Korea, Japonia. A na Taiwanie można bez problemu coś tanio wynająć. Oczywiście największym kosztem będą loty. Ale nie warto oszczędzać za wszelką cenę, bo lot do Incheon z przesiadką (Dubaj) będzie trwał prawie dobę. A tu liczy się komfort. Dlatego na dłuższe trasy wybieram linie arabskie, bo są pod tym względem najlepsze. Na miejscu wystarczy oferta lokalnych, tanich przewoźników.


Jedzenie to nie problem, bo akurat azjatycka kuchnia należy do moich ulubionych. W Polsce tak dobrze nie podjesz, jak na tamtejszych tanich ulicznych straganach. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tegoroczne wakacje spędzę w lipcu w Łodzi u rodziny (m.in. odwiedzę ul. Piotrkowską, pl. Wolności, Manufakturę, Teatr Wielki, Muzeum Kinematografii, Muzeum Animacji i Muzeum Włókiennictwa). W sierpniu wakacje spędzę prawdopodobniej w Kopenhadze. Prawdopodobniej też tak będzie, że w okolicach lipca bądź sierpnia odwiedzę polskie Morze Bałtyckie.

 

A pozostałe dni wakacji to spędzę w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wakacje trzeba zacząć nagrywać piosenki i inne rzeczy, na których mam spróbować sie wybić i potem ułożyć sobie życie. Trzeba poplanować w końcu to wszystko, ale tym razem ciężko pracując i codziennie dorabiając jakąś cegiełkę, zaczynawszy od soboty. Już osiemnastka czeka za małą 6-miesięczną górką, nie ma czasu na obijanie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...