Skocz do zawartości

Co robicie w wakacje? Czyli jak zabić wolny czas.


robert6723
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wielu forómowiczów (m.in dla mnie) zaczeły się ponad 2 miesiące wolnego czasu. Jak spędzacie wolny czas w ciepłe dni? Co jest najlepsze do urozmaicenia wolnego czsu? Na przykład nie za bardzo mam pomysł. Siedzenie przed komputerem cały dzień to nie to co chciałbym robić, w telewizji same powtrórki, więc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest robić to co się lubi. Dobrze by też było, żeby miało to jakiś sens.

Można na przykład nieznacznie odkręcić antenę i spróbować namierzyć inne satelity — wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Zobaczy się wówczas na ekranie swojego telewizora coś zupełnie nowego. No i przy okazji można się czegoś nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam

Wakacje są dla uczniów, chociaż nie wiem po co. Łepki powinny się języków uczyć zamiast "wakacjować". Normalny człowiek pracuje. Wakacje każdy by chciał mieć a robić ni ma komu :D (jak w pewnym serialu na Polsacie)

 

Przepraszam jestem uczniem, ale już nie łepkiem... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma taką prace że wakacje mam od stycznia do sierpnia :( (potem zaczyna sie tzw. sezon i jest zapier...) W tym roku planuję jechać na ryby na mazury jakoś niebawem :) Po zatem może skocze na 2 dni nad morze jak będzie wolny weekend... Sie zobaczy

 

 

To jest proste... Trzeba znaleźć albo dziewczynę, albo pracę 8)

Ja mam pracę :?

A nie da się tych dwóch rzeczy pogodzić ? No fakt ja też jakoś nie mogę :brawo:

 

Oj ie da się... Bynajmniej sie mi nie udało... Zbyt wiele by opowiadać ale podpowiem wam ze jak człowiek pracuje i jest w sumie z dojazdami w pracy jakieś 10godz a po nockach jeszcze odsypia to kobieta się nudzi i szuka innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Za kilka lat wzrośnie Wam zapotrzebowanie na ,,święty spokój" i większość z Was (oby wszyscy) będzie mieć i pracę, i dziewczynę. (czytaj: żonę + gromadkę maluchów). :D:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 5 miesięcy temu...

Kibice Widzewa w Egipcie.

 

Ostatnio od znajomych usłyszanemu ciekawą historyjkę na temat kibiców Widzewa w Egipcie.

 

Podczas ich pobytu na wakacjach w jednym z Egipskich kurortów słynących z tego że przyjeżdża tam wiele par i nowożeńców, któregoś dnia na hotelowym basenie pojawiła się grupka pięciu wygolonych na łyso i wytatuowanych mężczyzn. Po kilku "inteligentnych" zdaniach typu: "ja [beep]e", "cza [beep]a wyczaić jakieś laseczki", "wy[beep]ane" itd. stało się jasne ze maja do czynienia z rodakami. Dodatkowo po wywieszeniu na korytarzu hotelowym flagi Widzewa było już nawet wiadomo z jakiego są miasta. Nasi wydziergani dziarami rodacy od razu zaczęli zachowywać się jak na "dzieli", ordynarnie i [beep]ko zarówno do gości jak i obsługi hotelu. Oczywiście zawsze wszędzie pokazywali się w grupie i robili wszędzie sporo szumu. O dziwo obsługa hotelu cały czas była dla nich bardzo miła i tolerancyjna. No ale wiadomo, na turystach się zarabia. Nawet na tych mniej kulturalnych.

 

Pod koniec pobytu znajomi dowiedzieli się dlaczego pracownicy hotelu tak przymykali oko na wybryki pięciu panów. Okazało się że wszyscy Egipcjanie wzięli ich za grupę homoseksualistów którzy przyjechali do obcego kraju w spokoju oddawać się grupowym orgiom a flagę Widzewa wzięto za gejowski sztandar.

 

Dawno tak się nie uśmiałem :lol2:

 

www.wykop.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...