Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za [beep] pomysł aby ten sam kanał dwa razy nadawać tylko dwie różne nazwy.

Kiedyś Eska to było coś - pierwsi w 16/9 , najszybciej dawali nowości , mieli proste fajne belki i cały czas grał tylko muzykę nie zaśmiecając ekranu grami SMS i tyle.

Niestety zamiast iść w stronę np Stars czy Trace to oni poszli śladami MTV i zni[beep]i swoją markę. Zaczęło się na zmianie oprawy na gorszą a potem ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska TV nie ruszyła jako pierwsza w 16/9 - może jako stacja muzyczna i owszem, ale pierwszy był MGM HD który ruszył w 2006, a w standardzie SD - Polsat News ;)

 

Ale z resztą się zgadzam - niepotrzebnie wydziwiają z oprawą graficzną a nowości pojawiają się najczęściej wtedy, gdy dany utwór wyląduje np. w propozycjach Gorącej 20 Radia Eska (chociaż i z tym bywa różnie)

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj (a właściwie wczoraj, bo piszę tego posta po północy) po raz ostatni ukazał się premierowy "Fresh Mix".

 

Łącznie przez ponad 2,5 roku wyemitowano 84 odcinki, co przełożyło się na około 60 godzin materiału.

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oprawy - to nie jest zła, choć najlepsze oprawy były w 2012/2013/2014 r.

 

A zadziwiło mnie to: http://www.eska.tv/newsy/eska-tv-jesienna-ramowka-rusza-juz-w-najblizszy-poniedzialek-3-pazdziernika-2016/2262

 

Tam piszą,że od 3.10 będą grać także rock i hip hop, szczerze mówiąc, trochę teraz Eskę oglądam i nie zauważyłem tam hip hopu i rocku (Jedynie Paktofonika - Jestem Bogiem 2012), no chyba, że grają w nocy... Bo tak to sam pop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że kanał Eska TV jest ciekawą propozycją programową dla osób w wieku 15-34 lat.

 

Eska TV nie ruszyła jako pierwsza w 16/9 - może jako stacja muzyczna i owszem, ale pierwszy był MGM HD który ruszył w 2006, a w standardzie SD - Polsat News ;)

 

Polsat News nie był pierwszy w 16:9 SD, jak również nie był to kanał Eska TV. Wcześniej, od 2006 r. regularnie w tym formacie nadawał choćby Canal+ Film: http://www.hdtv-sat..../canal_film.jpg , co potwierdza, że kanał Eska TV nie był pierwszym nadającym w formacie panoramicznym.

 

Eska TV od początku reprezentowała wysoką jakość poprzez oferowanie treści w formacie 16:9. Z kolei Polsat News, jak również wspomniana Eska TV byli jednymi z pierwszych kanałów, które nadawały od początku praktycznie jedynie w formacie panoramicznym (poza reklamami w PN).

 

PS. Nie wiem dlaczego moja poprzednia wypowiedź trafiła do kosza. Nie wiem w jaki jeszcze inny sposób mam się odnieść do danej wypowiedzi. Specjalnie się zalogowałem, żeby zainterweniować. Rozumiem, że mam stworzyć osobny wątek "Pierwszy kanał 16:9 w SD" i tam odpowiedzieć @manieq01? Przecież to absurd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...