Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli Eska TV ma zostać, to ZPR muszą złożyć wniosek o nową koncesję dla niej. Wówczas Eska TV zostanie zastąpiona przez Ósemkę TV jedynie w DVB-T. Jeżeli tak będzie, to Eska TV z pewnością sobie poradzi bez DVB-T, a nawet na tym zyska, ale za to Ósemka TV będzie mieć problem z osiągnięciem obecnego satelitarnego zasięgu Eski TV na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych, a bez tego nie ma szans się utrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się, ZPR robi to co robi bo w ÓSEMCE widzą dużo większy biznes ale do tego potrzebują pełnego zasięgu obecnej Eski. Żeby Eska została na sat i w kablu to nowa koncesja i budowanie zasięgu sat/kabel od zera a dziś jest to mega trudne. No i warto brać pod uwagę że porównując jedynie widownię sat/kabel to dziś Eska przegrywa z 4Fun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAMY BEZ PIŁKI - 14.06.16. (21:45 - 22:00)

DJ Antoine Vs. Timati Feat. Kalenna - Welcome To St. Tropez 

Jason Derulo - Want To Want Me

C-BooL Feat. Isabelle - Body And Soul

Robin Schulz & Richard Judge - Show Me Love

Alvaro Soler - Sofia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska noc od wakacji w piątki będzie zaczynać się od 0.00. Na razie nie wiem jak długo i jak będzie wyglądać weekend :)

 

Lady Nina przed chwilą powiedziała, że nagradzają do tego piątku !!! Więc to są ostatnie 3 szanse ;) 

Edytowane przez JohnnyBravo97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAMY BEZ PIŁKI - 15.06.16. (15:45 - 16:00)

Avicii - Levels

Sigala - Sweet Lovin'

Lukas Graham - Mama Said

R.I.O. - Shine On

===========================

GRAMY BEZ PIŁKI - 15.06.16. (18:45  - 19:00)

Junior Caldera Ft. Sophie Ellis Bextor - Can't Fight This Feeling

Shawn Mendes - Stitches

2 Chainz Feat. Wiz Khalifa - We Own It

Twenty One Pilots - Stressed Out

===========================

GRAMY BEZ PIŁKI - 15.06.16. (21:50 - 22:05)

Madcon Feat. Ameerah - Freaky Like Me

Mike Posner - I Took A Pill In Ibiza (SeeB Remix)

Sofia Carson Feat. J Balvin - Love Is The Name

Yolanda Be Cool & DCUP - From Me To You

Timmy Trumpet & Savage - Freaks

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według ciebie i innych może nie ma sensu, ale według mnie ma sens, ok? :) To co? Najlepiej nic nie robić, bo już macie pretensje. Trzeba było też pisać o tym w wątku VIVA POLSKA i 4Fun.TV, bo po co playlisty prawda? :/ Zazdrościcie mi? Spokojnie. Jeszcze trochę i tych playlist z tego pasma nie będzie. Moźe są jacyś zainteresowani co chcą wiedzieć co było grane w tym krótkim paśmie (na odsluchane.eu i tak wszystkiego nie znajdziecie :P, a o EskaGo już nie wspominam, bo chyba nie każdy z forumowiczów ogląda programy w "Łap powtórkę"), a jak nie ma to zignorujcie to. Proste. Cały czas te pasmo nie będzie lecieć trzy razy dziennie. Wystarczy spojrzeć na ramówkę.

 

Spisuję kaźde wydania "Gramy bez piłki" i nie zamierzam tworzyć nowego wątku, gdzie będę wstawiał playlisty. Dosyć. Electronic Beats wystarczy mi. Za dużo już wątków, a przez to forum muli.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci szkodzi zrobić temat z playlistami do Eski jeśli już tak bardzo chcesz je wrzucać? Prawdę mówiąc nic nowego w nich nie ma, jakiegoś specjalnego doboru nie widzę, zwykła Eskowa codzienność :D Interesuje to zapewne parę osób (jeśli w ogóle). A forum muli pewnie z powodu ME :D Weekendy specjalne możesz dawać np. ale mnie przynajmniej to też nie interesuje :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie bez sensu tworzyć takie wątki. Może jeszcze stworzę dla VIVY? :/ Nie. Czy ktoś tutaj jest normalny na tym forum? Nie no. Zawsze się mnie czepiacie. Ja ciebie rozumiem, że ciebie te playlisty nie interesują, bo wolisz hip hop.

 

Czego jest więcej? Playlist czy normalnych postów? To drugie. Więc w czym wam to przeszkadza?

 

Jak ja nie lubię jak się mnie czepiacie o playlisty. Po prostu zignorujcie to. Większy spam to jest w wątku VH1, gdzie się udziela mało osób, a większość to playlisty. Proszę zatem tam tak pisać, a nie tu.

 

Koniec offtopicu!

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper, jeżeli wszyscy Ci mówią, że coś jest nie halo to przemyśl temat a nie brnij :) Nie wstawiaj tych playlist, to jest bez sensu i tyle. Tak, zrób oddzielne wątki, po prostu ja i inni nie będziemy tam wchodzili i nie będzie nam to przeszkadzało a tak śmiecisz i już, mówię to od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja śmiecę tutaj? Pamiętam jak w wątku 4Fun TV śmieciłem i dobrze zrobiłem, że stworzyłem oddzielny wątek, bo pan Konrad mi kazał tak zrobić, więc się go posłuchałem. Przecież wiecie, że Eska TV gra hity na czasie. Co wam szkodzi, że wstawię takie krótkie playlisty. Ale jeszcze przemyślę to. Ale wiecie. Nie rządzicie mną.

 

Panie Dyrektorze nie wszyscy, nie wszyscy. Jest dużo osób na tym forum, a tu ledwo 4 osoby.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi, to mnie też strasznie irytuje te wstawianie playlist. Jak widzę w tematach muzycznych posty Kacpra to wiem, że kolejna playlista wrzucona będzie. Zamiast dowiedzieć się w temacie o jakiś konkretach to trzeba przebijać się przez playlisty. Co za problem stworzyć osobny temat z tymi [beep]ołami i będzie spokój. Przecież tymi playlistami to się 3 osoby na krzyż interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...