Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O, widocznie myślą, że już nie będzie spam związany ze zmianą tego kanału na Ósemka TV :D

 

@JohnnyBravo97 nadal bez zmian. Wyłączona tablica. Wytłumaczysz to? Prima Aprillis już było.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Zwracam honor. Ja akurat w wersji mobilnej jestem i nie można napisać.

===========================
WEEKEND SPECJALNY: BOYSBANDY - 28.05.16. (10:00 - 12:05)
#25. OneRepublic - Wherever I Go (2016)
#24. The Wanted - Glad You Came (2011)
#23. Linkin Park - Burn It Down (2012)
#22. One Direction - Drag Me Down (2015)
#21. The Script - Superheroes (2014)
#20. Backstreet Boys - Everybody (1997)
#19. 5 Seconds Of Summer - Hey Everybody (2015)
#18. Lexington Bridge - Dance With Me (2008)
#17. Blue - I Can (2011)
#16. Westlife - What About Now (2009)
#15. JLS - Everybody In Love (2009)
#14. Room 94 - Monday (2015)
#13. The Vamps - Wake Up (2015)
#12. The Wanted - Chasing The Sun (2012)
#11. Maroon 5 - Sugar (2015)
#10. OneRepublic - Counting Stars (2013)
#9. Boyz Il Man - One More Dance (2011)
#8. Big Time Rush - Windows Down (2012)
#7. The Script - Six Degrees Of Separation (2012)
#6. One Direction - One Way Or Another (2013)
#5. Backstreet Boys - Bigger (2009)
#4. JLS - Beat Again (2009)
#3. 5 Seconds Of Summer - She's Kinda Hot (2015)
#2. The Vamps - Oh Cecilia (Breaking My Heart) (2014)
#1. One Direction - History (2016)
===========================
Według oficjalnego profilu #Najlepszego programu na ask #Najlepszy program potrwa do 24 czerwca. Czy wróci po wakacjach? Wydaje mi się, że nie.
 
Wkrótce coś będzie nagrywane w Grecji. Pewnie do programu "Summer City".
Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niestety obawiam się że miejska lista tam nie dotrze przed wakacjami" :(

 

Czyżby także koniec Miejskiej listy do czerwca ? :/

Moim zdaniem do Ósemki TV załapie się jedynie minimum programów z Eski TV więc zapewnie dla "Miejskiej" już nie będzie miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to raczej pisałem, ale cytując klasyka - "powtórzę jeszcze raz". Ani "Wczorajszych" ani "Miejskiej listy". Tylko filmy i seriale z EskaGo, może jakieś "17 mgnień wiosny" albo "Czterej pancerni". To nie będzie kanał "rozrywkowy" tylko ogólny. O ile w ogóle on powstanie...

Niestety ludzie kochają powtórki. ATM Rozrywka, TVP Polonia, Polsat 2, TV 4 mają dużo lepszą oglądalność niż Eska TV. Telewizja celuje w starszyznę, a reprezentanci tej grupy nie oglądają nic oprócz tego, co już dobrze znają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dustman Skoro Ósemka ma koncesję na kanał o charakterze ROZRYWKOWO-MUZYCZNYM, a nie OGÓLNOTEMATYCZNYM to nie wiem jakim cudem miałaby tam lecieć miliardowa powtórka "Pancernych". Bardziej bym się spodziewał tego w Zoom TV.

 

Nie od dziś wiadomo, że młodzi porzucają typową telewizję na rzecz YouTube'a i serwisów typu Ipla czy Player.pl, co odbija się na wynikach wszystkich stacji telewizyjnych, nie tylko muzycznych, a starsi nie chcąc się uczyć obsługi nowej technologii wybierają to co od wielu lat jest hitem. A porównywanie np. różnorodnych TVP Polonii lub TV4 do ograniczonej tematycznie Eski TV nie ma praktycznie najmniejszego sensu. ;)

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA W BIKINI - 29.05.16. (17:10 - 18:05)

Yolanda Be Cool & Dcup - From Me To You

Claydee - Mamacita Buena

Shakira - Addicted To You

Nehuda Ft. Cris Cab - Paradise (French Version)

Martin Tungevaag - Wicked Wonderland

Duke Dumont Ft. Jax Jones - I Got U

Michael Calfan - Treasured Soul

Mesajah - Wolne

INNA - Amazing

Claydee Ft. Ermal Mamaqi - Senorita

Omi - Cheerleader (Felix Jaehn Remix)

Flo Rida - Whistle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dustman Skoro Ósemka ma koncesję na kanał o charakterze ROZRYWKOWO-MUZYCZNYM, a nie OGÓLNOTEMATYCZNYM to nie wiem jakim cudem miałaby tam lecieć miliardowa powtórka "Pancernych". Bardziej bym się spodziewał tego w Zoom TV.

 

Nie od dziś wiadomo, że młodzi porzucają typową telewizję na rzecz YouTube'a i serwisów typu Ipla czy Player.pl, co odbija się na wynikach wszystkich stacji telewizyjnych, nie tylko muzycznych, a starsi nie chcąc się uczyć obsługi nowej technologii wybierają to co od wielu lat jest hitem. A porównywanie np. różnorodnych TVP Polonii lub TV4 do ograniczonej tematycznie Eski TV nie ma praktycznie najmniejszego sensu. ;)

Jak dla mnie nazywanie Ósemki kanałem "rozrywkowym" już jest mocno na wyrost xD Takie kanały to nic innego jak zapchajdziury ogólno-powtórkowe. Nie różnorodne, jak to pięknie nazwałeś tylko powtórkowe. Żadnej finezji w tym nie ma. Każdy głupi potrafi stworzyć taką [beep]ółkę i trzepać ciężki hajs na tych od "ja oglądam tylko to, co dobrze znam". Eska TV nie jest ograniczona tematycznie, tylko wyspecjalizowana - kanał muzyczno - ROZRYWKOWY (bo kilka programów takowych być musi z powodu koncesji). Ograniczone są te powtórkowe, bo tam są tylko powtórki i nic więcej :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to raczej pisałem, ale cytując klasyka - "powtórzę jeszcze raz". Ani "Wczorajszych" ani "Miejskiej listy". Tylko filmy i seriale z EskaGo, może jakieś "17 mgnień wiosny" albo "Czterej pancerni". To nie będzie kanał "rozrywkowy" tylko ogólny. O ile w ogóle on powstanie...

@dustman, przecież było już od kwietnia pisane, że oferta programowa Ósemki TV będzie poszerzona o programy rozrywkowe, a nie jakiś kanał z powtórkami. Jeśli już, to powinni ''Wczorajszych'' zostawić, bo to program rozrywkowy dla widzów powyżej 18. roku życia. A zdjąć mogą ''Miejską listę'' i ''Mówisz i masz''.

 

 

 

Według oficjalnego profilu #Najlepszego programu na ask #Najlepszy program potrwa do 24 czerwca. Czy wróci po wakacjach? Wydaje mi się, że nie.

Czyli prawie będzie koniec? Jeżeli tak, to będę tęsknić za prezenterami, którzy praktycznie nic nie prowadzą prócz #NajlepszegoProgramu(mam na myśli Lady Ninę i Przemo Stażystę). Już po wakacjach będziemy mieli Ósemkę - rozrywkowy ''śmieć'' podobny do MTV. Zapewne ZPR zaczyna powoli niszczyć tak dobry muzyczny kanał Eska TV. Wkrótce będziemy mieli tylko z muzycznych stacji z portfolio tej firmy VOX MUSIC TV i POLO TV(disco polowe utwory)

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mimo wszystko w ZPR dobrze się dzieje - widać że nadawca nie chce być kojarzony tylko i wyłącznie z muzyką więc idzie w kierunku stacji ogólnej. To dobrze ich świadczy ale szkoda że nadawca nie idzie po całości zmieniając także Polo TV czy na przykład Radio Eska które to ma już zasięg na tyle dobry by walczyć o słuchaczy z RMF FM i Radio Zet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się dzieje? Chyba tylko u nich, dla każdego widza będzie to zmiana na minus, jak ktoś nie lubił Eski TV to nie oglądał, ale sporo osób lubiło przynajmniej w jakimś stopniu. Aż tak dużo kanałów podobnych do Eski TV nie ma, a do Ósemnki TV jest mnóstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...