Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eska TV działa na podstawie polskiej koncesji a VIVA PL na podstawie czeskiej. 2 różne kraje i inne całkiem prawa w tym co do puszczania bloków reklamowych. VIVA PL krótsze bloki nadrabia sobie sms-owymi badziewiami które zaśmiecają ich ekran. 4 Fun.TV choc też działa jak Eska TV na polskiej koncesji stawia na interaktywność więc zaśmiecony cały ekran niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ramach ciekawostki podam pewny fakt: jak wiecie, przerywnikiem na Esce jest moment, kiedy jakieś gwiazdy mówią, że oglądają Eskę TV. Dzisiaj leciał fragment z Agnieszką Chylińską i powiedziała ona, że ogląda Eskę TV od urodzenia. Tak się zastanawiam, skoro ona urodziła się w 1976r., to jak mogła oglądać Eskę od urodzenia, jak ona powstała w 2008 roku? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Dodałem to też na forum VIVA Polska, ale jeżeli ktoś tam nie zagląda na wszelki wypadek wkleję też tutaj! :)

 

Są wyniki oglądalności za CZERWIEC 2011!!!!

Ja jestem zadowolony :)

 

W czerwcu 2011 roku kanał Eska TV podwaja swoją oglądalność, wzrosty notuja także kanały 4Fun.TV oraz Rebel. TV. Tracą MTV Polska oraz VIVA Polska - wynika z danych Nielsen Audience Measurement dzięki uprzejmości Atmedia.

 

W czerwcu 2011 roku, mimo spadku oglądalności, liderem wśród kanałów muzycznych pozostaje VIVA Polska. Drugie miejsce zajmuje kanał 4Fun.TV, który notuje ponad 48 proc. wzrost udziałów w widowni. Widownię podwaja Eska TV, największy wzrost notuje Rebel TV.

 

1. Viva Polska

2. 4FunTv

3. MTV Polska

4. Eska TV

5. Rebel.tv

6. Czworka Polskie Radio

 

Także w grupie docelowej (13-29 lat) wzrostu oglądalności notują kanały 4Fun.TV, Eska TV oraz Rebel TV.

 

1. Viva Polska

2. 4FunTv

3. MTV Polska

4. Eska TV

5. Rebel.tv

6. Czworka Polskie Radio

 

 

Prezentuje samą kolejnośc kanałów wg. ilości widzów .

Więcej info tutaj! : http://media2.pl/badania/80779-muzyczna ... lnosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ta nuta już leci z pory czas na Esce Tv w dalszym ciągu nie rozumiem jak ludzie mogą oglądać tę vive nie dość że to w 4:3 to jeszcze połowa ekranu zawalona zabawami sms i ucięte teledyski i... reklamy co kilkanaście minut jak dla mnie to masakra .

 

A dzisiaj zauważyłem że na esce był cały czas pokazany pasek Web Chart nawet jak były nadawane reklamy he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje, czy dziś cały dzień jest jakiś problem z dźwiękiem? Są momentami jakieś krótkie przyspieszenia, podnoszące wysokość dźwięków, dosłownie ułamki sekund, ale na długich partiach w jednym tonie jest to słyszalne i dość irytujące... Ktoś to zaobserwował? (tylko trzeba się dobrze przysłuchać!)

 

EDIT: Problem dotyczy wszystkiego - reklam, promosów też. Sprawdzane na różnych odbiornikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
ciekawe czy zapowiadana przez ITI(n) Eska TV w wersji HD będzie w Conax czy FTA ...

Jakoś na razie brak odpowiedzi na maila od Eski...

 

Eska TV HD będzie na wyłączność w eNce.

 

@Mocny FULL, na początku lipca zostało zwiększone bitrate do 4,1 Mbit/s, więc dlatego jakość obrazu jest najlepsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...