Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Operatorzy płacą, bo ja im płacę, żeby ten kanał (jak i MTV Music 24, Club czy Live HD, a wcześniej Rocks) oglądać ;).

I z tego między innymi powodu mam UPC, nie Vectrę, gdzie tematycznych kanałów od MTV nie ma.

Są też co najmniej dwie osoby na forum, które sobie kupiły Iplę czy innego WP Pilota dla kanałów MTV.

 

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacą za całe umowy z nadawcą w których jest też Comedy Central czy Nickelodeon. Tak samo jak płacą Polsatowi czy Discovery za 20 kanałów, z których połowa pokazuje to samo.

Nic się w tej kwestii nie zmieni, bo nadawcom jest to na rękę, a w kwestii pakietów narzekają tylko mali operatorzy, którzy potem są pierwsi do włączania 2x2, E-Sport TV, Filmaxa i innych cudów tylko dlatego, że są za 0,05 gr od gniazdka i można pokazać, że w ofercie jest 200 kanałów :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekscytacja jest i to wielka tak niskim poziomem tego kanału. Do tego krytykowane jest Stars.TV tylko za to, że puszcza reklamy (bo musi i to logiczne), nie ważne, że nie puszcza 300 klipów w kółko i jego programy tematyczne mają sens.

W MTV 90s te weekendowe odliczanki to co tydzień girls vs. boys - top 50 boys, później top 50 girls, następnie top 50 girlbands vs boybands (a w nim Gabrielle). Dziś w "Alternative coś tam" D:REAM, w Dance kawałki rockowe, w Girl Hour Faithless albo No More Drama z 2001. Aha i Top 50 ale nie 50.

Nie ma żadnego klucza do sukcesu i kanał za jakiś czas ustąpi miejsca innemu niestety rozczarowującemu MTV - to pewnie będzie zapowiadane MTV Global.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, gdzie ty tu widzisz "wielką” ekscytację tym kanałem.

Ci, którzy nie wiedzieli jak ten nadawca działa, a pooglądali MTV 90s choć przez cały dzień, zeszli na ziemię i nie przeżywają powtarzanych do usmarkanej śmierci Take That, Madonny czy Joan Osborne. 

 

Niestety, są nikłe szanse na zmianę tak opłakanej playlisty. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, mastano napisał:

Nie wiem, gdzie ty tu widzisz "wielką” ekscytację tym kanałem.

Ci, którzy nie wiedzieli jak ten nadawca działa, a pooglądali MTV 90s choć przez cały dzień, zeszli na ziemię i nie przeżywają powtarzanych do usmarkanej śmierci Take That, Madonny czy Joan Osborne. 

 

Niestety, są nikłe szanse na zmianę tak opłakanej playlisty. 

Zgadzam się. Szansa na zmianę jest mała jeśli nie zerowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2021 o 00:56, mastano napisał:

Nie wiem, gdzie ty tu widzisz "wielką” ekscytację tym kanałem.

Ci, którzy nie wiedzieli jak ten nadawca działa, a pooglądali MTV 90s choć przez cały dzień, zeszli na ziemię i

Dokładnie. Ja po 2 dniach wysiadłem. W większości numery oklepane + uboga play lista. Nie dla mnie ta bajka.;)

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś się zastanawiał, czy było warto podglądać 90s Dance Anthems! to oczywiście nie było ;) Ale dla porządku - 3 rzadsze klipy, w tym dwa widziałem u nich (jeśli się nie mylę) po raz pierwszy.

  • Babylon Zoo - Spaceman (nie-premiera)
  • Billie Ray Martin - Your Loving Arms
  • Daft Punk - Digital Love
Spoiler

86967.jpg

 

86968.jpg

 

86969.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, zastanawiałem się kto pierwszy zauważy :D Szybka piłka :) Przyznaję puchar ;)

 

No cóż - jak to się mówi: oj tam, oj tam :) Przy Electronic wspominałem, że grają też Toma Jonesa, który im w zasadzie wyskakuje - bylejakość i niedopilnowanie. Ale nie pogniewałem się mocno, w ogóle nadal uważam, że cały ten pomysł na podział na 80s i 90s jest głupi i zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mr. Orbita napisał:

Hehe, zastanawiałem się kto pierwszy zauważy :D Szybka piłka :) Przyznaję puchar ;)

 

No cóż - jak to się mówi: oj tam, oj tam :) Przy Electronic wspominałem, że grają też Toma Jonesa, który im w zasadzie wyskakuje - bylejakość i niedopilnowanie. Ale nie pogniewałem się mocno, w ogóle nadal uważam, że cały ten pomysł na podział na 80s i 90s jest głupi i zły.

Dokładnie. Moim zdaniem powinni byli zrobić rebranding VH1 Classic na MTV Classic, natomiast MTV Rocks zostawić w spokoju ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno MTV Rocks miał najsłabsze wyniki wśród stacji tematycznych MTV Net. Europe i niestety operatorzy chcieli go zacząć wycofywać ze swoich ofert. Stąd te zmiany i rebranding, który powstrzymał problemy w dystrybucji. Kanały MTV dzisiaj już nie mają takiej siły przebicia jak kiedyś. Jest YouTube i MTV z nim przegrywa. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami słucham Tidala przez aplikację  w smart tv, do tego You Tube, lub przez PLAY NOW na zmianę Stars tv lub Mtv 80's ( pozostałych muzycznych nie slucham i nie oglądam, nie są to moje klimaty).Fajnie jest sobie posłuchać i obejrzeć niezapomniane przeboje, przypomnieć sobie dobrą muzykę.

 

17 minut temu, Bloo411 napisał:

Dla mnie muzyczne stacje TV, to przeżytek i na dłuższą metę nie widzę dla nich przyszłości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukimann, zdecydowanie wolę pogrzebać za muzyką na YT, czy przesłuchać płyty na Spotify. Nawet radia internetowe (Radio 357), są dużo, dużo lepsze, aniżeli wałkowanie ciągle tych samych oklepańców na MTV 80s/MTV 90s czy Stars TV.

Edytowane przez Bloo411
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, saszkacz napisał:

The Prodigy - Smack my bitch up jest dostepny na vimeo. Mozesz podać nazwy klipów które wg ciebie przepadły? Gdyby tak było to musiały by to być naprawde mało oklepane kawałki żeby ich nie można było nigdzie znaleźć.

Ja Ci spisze całą kartkę takich kawałków, jak mi znajdziesz stawiam dobra flaszkę 😀 ale żeby nie było za łatwo to nie szukam wersji clean, tylko oryginalnie nagrania z logo mtv lub Viva w dobrej jakości 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...