Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr. OrbitaPopatrz nawet nie zauważyłem, że na jednym teledysku są różne kolory belek na początku i na końcu.

W sumie teraz jeszcze piszą Apollo 440 a kiedyś pisali Four Forty. 

Wg mnie powinno być jeszcze C&C Music Factory, zamiast C+C. 

No i kiedyś chyba pisali prawidłowo SALT 'N' PEPA a nie jak teraz SALT-N-PEPA. 

Jest mnóstwo błędów ortograficznych, literówek jak i merytorycznych w belkach. 

To już nie jest ten poziom profesjonalizmu. 

Bo jak można napisać RYTHM i puszczać to od miesiąca bez poprawki? 

Albo wymyślić tytuł "Boom, boom, shake, shake" zamiast "Boom, shake the room!" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym klipem Apollo 440 na MTV był "Krupa" (i tak pisali), dopiero w drugim o którym piszecie pisali 'four fourty'. Tak mieli czasem. Do dziś pamiętam jak prawie każdy nowy klip Ace of Base na MTV był podpisany Ace of Bass, ale bardzo szybko go poprawiali, że po kilku dniach już było ok.

Tamte strapy były najlepszymi jakie kiedykolwiek były na MTV, najlepiej podpisane i tą kolorystykę, którą MTV wprowadziło w 1992 to już było mistrzostwo. Viva w tej kwestii się wyrobiła po pierwszej zmianie w 1998 roku. 

Nie zgodzę się, że najwięcej klipów jest Madonny. W kółko "Don't Cry For Me Argentina", "Ray Of Light", kilka razy dziennie puszczany "Beautiful Stranger", "Vogue" widziałem raz. Czekam (i się nie doczekam) na "Fever", "Bedtime Story", "Human Nature", "Deeper and Deeper", "You'll See", "Take a Bow", "Love Don't Leave Here Anymore", "Rain", "Bad Girl", "Drowned World/Substitute for Love", "The Power of Goodbye", "I'll Remember", "Nothing Really Matters" "This Used To Be My Playground", "Secret" i mistrzostwo z Massive Attack "I Want You" itd.

Za to Whitney Houston...(nie lubię już I'm Every Woman hahaha) i Mariah Carey....to już przesada.

Dziwi mnie znikoma ilość muzyki dance, bardziej eurodance. Ale np. wczoraj widziałem Livin' Joy "Dreamer", co nie jest zaskoczeniem, bo to był numer 1 na Hitlist UK i do dziś w klubach w UK wałkują ten hit. Wogóle italodisco w UK się dobrze trzymało, za to niemieccy artyści zawsze mieli trudniej, albo byli 'one hit wonder'. Na HitList UK w 1997 roku widziałem w pierwszej 10-tce klipy Red 5 czy DJ Quicksilver, więc niektórym się udawało i to nieźle.

@ Mr Orbita: Smashing Pumpkins o którym piszesz to leciało "Bullet With Butterfly Wings".

Nie wróżę temu kanałowi dobrze, za parę lat w jego miejsce powstanie coś innego.

Edytowane przez Bytesize
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV EVROP 1991-1997 (do marca ) pokazał dużo evrodensu Mam kolekcję 300 VHS (MTV VIVA TMF MCM)  i playlisty .Przepraszam za język, jestem z Ukrainy

MTV 90 jest dość słaby i nie ma wspólnego z klasycznym mtv https://www.youtube.com/channel/UCmDJAyA5-tlqwtRfvwq_UHg/videos?view_as=subscriber

Edytowane przez satmandx
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, saszkacz napisał:

@Bytesize Ciesz sie że w ogóle puszczają jakąś Madonne na MTV 90's bo na MTV Classic USA  jeszcze nie widziałem klipu Madonny, co jest dla mnie niezrozumiałe i co najmniej dziwne :unsure:


https://www.facebook.com/classicmusictelevision

 

 

jakoś zupełnie mi na tym nie zależy, a tym bardziej na jakimś MTV USA. Kanał jest słaby i tyle, nie warto się ekscytować, bo nie ma czym, MTV jak zwykle zawodzi i to jest smutne. Cieszę się, że miałem dostęp do MTV Europe przez całe lata 90-te i mogę wspominać tamto MTV, które było najlepsze. I cieszę się, że nigdy nie skasowałem VHSów z tamtymi klipami :) 

 

Michaela Jacksona też coś nie widać.

 

Więcej Madonny (i nie tylko) zobaczę na STARS.TV - ten kanał jest najlepszy obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za ew. literówki, błędy w tytułach, mam mało czasu ;)

Bold - moim zdaniem mocne momenty.

Tradycyjnie sporo playlisty, ale wpadły perełki. Zwracam uwagę szczególnie na Underworld - poleciał nie Born Slippy oraz na Utah Saints.

 

90s Dance Anthems 2020-11-21 19:00 - 23:00

  1. Stardust - Music Sounds Better With You
  2. SWV - Right Here (Human Nature Remix)
  3. Heller and Farley Project - Ultra Flava
  4. Haddaway - Life
  5. Artful Dodger ft. Craig David - Re-Rewind
  6. Vengaboys - We're Going To Ibiza
  7. Whigfield - Saturday Night
  8. Robin S - Show Me Love
  9. Smash Mouth - All Star (eeee, że co??)
  10. Technotronic - Get Up
  11. Brothers In Rhythm - Such A Good Feeling
  12. The Prodigy - Firestarter (mają spację na końcu tytułu)
  13. Faithless - God Is A DJ
  14. Daft Punk - Around The World
  15. Londonbeat - I've Been Thinking About You
  16. ATB - 9PM (Till I Come)
  17. Jamiroquai - Virtual Insanity
  18. Adamski & Seal - Killer
  19. Underworld - King Of Snake - OOOOOO! Klipu w tej wersji (Dirk van Dooren) nie widzę na YouTube
  20. Chicane - Offshore (Live @ MTV Ibiza '99)
  21. York - The Awakening (klip niedostępny na YT)
  22. Tori Amos - Professional Widow (It's Got To Be Big) (Armand's Star Trunk Funkin' Mix) (wersja wpisana jako album)
  23. U96 - Das Boot
  24. Grace - Not Over Yet
  25. Opus III - It's A Fine Day
  26. Depeche Mode - Enjoy The Silence
  27. Massive Attack - Unfinished Sympathy
  28. Sub Sub ft. Melanie Williams - Ain't No Love
  29. DNA ft. Suzanne Vega - Tom's Diner
  30. Everything But The Girl - Missing (Todd Terry Mix)
  31. Apollo Four Forty - Ain't Talkin' 'Bout Dub
  32. Storm - Storm - OOOOOO!
  33. Bobby Brown - Two Can Play That Game
  34. MC Sar & The Real McCoy - Another Night
  35. Ini Kamoze - Here Comes The Hotstepper
  36. Vanilla Ice - Ice Ice Baby
  37. C+C Music Factory - Gonna Make You Sweat (Everybody Dance Now)
  38. K.W.S. - Please Don't Go
  39. The Outhere Brothers - Don't Stop (Wiggle Wiggle)
  40. Madonna - Ray Of Light
  41. Roxette - Joyride (eeee, że co??)
  42. Utah Saints - What Can You Do For Me - OOOOOO!
  43. Ce Ce Peniston - Finally
  44. Sonique - Put A Spell On You
  45. Olive - You're Not Alone
  46. Dario G - Carnaval De Paris
  47. Soul For Real - Candy Rain
  48. Fatboy Slim - The Rockafeller Skank
  49. Armand Van Helden - You Don't Know Me
  50. Orchestral Manoeuvres in the Dark - Sailing On The Seven Seas
  51. Cher - Believe
  52. Faithless - Insomnia (znowu spacja na końcu tytułu)
  53. Phats & Small - Turn Around
  54. Culture Beat - Mr. Vain
  55. Moloko - Sing It Back (Boris Dlugosch Musical Mix)
  56. New Order - True Faith
  57. Madonna - Beautiful Stranger
  58. Wamdue Project - King of My Castle (nie ten klip z Ghost in the Shell, ten z babką)
  59. Jamiroquai - Virtual Insanity (wpadka - drugi raz w bloku, shuffle się popsuło xD )
  60. Snap! - Rhythm Is A Dancer
  61. Prince & The New Power Generation - Cream

 

5454.jpg

 

5455.jpg

 

Do playlisty dziennej też coś wpadło ostatnio, m.in. Suede - Animal Nitrate, czy Meat Loaf - I'd Lie For You (And That's The Truth)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, czyli parę perełek poleciało. Ja już trochę odpuściłem te piątkowe i sobotnie pasma bo wieje nudą. Ale może się jeszcze natknę na MC SAR & The Real McCoy. 

Tymczasem w nocy natknąłem się na całkiem niezły secik, aż nie chciało się wyłączyć tv mimo, że była 2-3 w nocy, kolejność częściowo przypadkowa:

 

Beastie Boys - Sabotage

The Cranberries - Linger

Whitney Houston - I'm every woman

Gabrielle - Dreams 

Soul Asylum - Runaway Train

Mariah Carey - Emotions 

Maria McKee - Show me Heaven

Joan Osborne - One of us 

Ace Of Base - The Sign 

Counting Crows - Mr. Jones

Smashing Pumpkins - 1979

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dance Anthems bez rewelacji !! 90 % z tego można zobaczyć codziennie na kanałach FTA z Astry2 (Magic, Now90s, Clubland). Nigdy nie widziałem tam tylko kilku z listy:

SWV - Right Here (Human Nature Remix)

Heller and Farley Project - Ultra Flava

Jamiroquai - Virtual Insanity

Underworld - King Of Snake

Chicane - Offshore (Live @ MTV Ibiza '99)

Apollo Four Forty - Ain't Talkin' 'Bout Dub

Soul For Real - Candy Rain

Orchestral Manoeuvres in the Dark - Sailing On The Seven Seas

Prince & The New Power Generation - Cream

Cała reszta przewija się od lat nawet w środku dnia na wielu dance'owych odliczankach,

Jedyne co może uratować MTV90s to przeniesienie nadawania do Holandii (a najlepiej do Niemiec)!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego MTV 90s ma się oglądać na to co jest nadawane FTA z toną reklam w jakości VHS na Astrze 28.2E?

Ten kanał nie ma teraz konkurencji na Hot Birdzie, wśród oferty polskich platform.

Tak chwalony STARS w tym czasie, kiedy MTV ma Dance Anthems nadawał wczoraj ballady i lata 60te ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bugmenot napisał:

Robią to na tyle dobrze, że kanał u mnie chodzi kilka godzin w tygodniu.
Twój parę minut.

A np. 4Funy czy Eski w ogóle.

 

Skoro tak bardzo chwalisz sobie byle jaką playlistę MTV 90s, to puść sobie chociaż raz dziennie DANCE CLASSICS na Club MTV lub przypomnij, jak grało VH1 Classic. Nie zobaczysz prawie żadnej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dance Classics na MTV Dance/Club to przez pół godziny potrafiły lecieć utwory z regularnej playlisty nie mające nic wspólnego z klasykami ;).

Rozumiem, że każdy ma swój gust, ale odrobinę obiektywizmu by się przydało - Ty zachwyczasz się oklepańcami w MTV Germany, a mi się podoba MTV 90s i tyle.

Nie wymyśliłem sobie, że ten kanał u mnie gra, bo tak po prostu jest. I patrząc po aktywności w temacie ogląda go parę osób.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bugmenot napisał:

oklepańcami w MTV Germany

Ale że coo, MTV Germany puściło w tym roku w weekendach specjalnych setki dawno nie granych numerów znanych z MTV Central i Vivy, z lat 90, 2000+, to teraz najlepszy kanał muzyczny FTA na orbicie !! Do tego w wysokiej jakości jak na SD

Edytowane przez djrafik
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mastano napisał:

Wybacz, ale "oklepańce" na MTV Germany są takiej rangi, że mało kto je puszcza. A 90S DANCE ANTHEMS ma taki sam charakter jak właśnie programy Club MTV ;) 

 

Ta, spojrzałem na te Twoje listy z "back for good" i 90% kawałków leci wszędzie, a te które nie lecą to niemieckie koszmarki z drugich płyt składanek Bravo z bazaru...

Tak jak pisałem - minimum obiektywizmu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...