Skocz do zawartości

MixTape


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

ja wymiękłem jak zobaczyłem na tym kanale klip Wzgórze Yapa 3 z kanału Atomic TV - logo zasłonięte (link poniżej).

Nie dość, że grafika wypisz wymaluj jak z Eski, to tak samo jak Eska klipy z YT puszczają (DJ Tonka z MTV 2 Pop). Ale kanał jest ciekawy. W końcu coś innego a nie tylko disco polo, czy eurodance.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

O proszę, przegapiłem istnienie tego kanału. Nie mieszkam w Polsce więc nie mam możliwości obejrzeć go, jest ktoś w stanie napisać jak grają? Jaki jest rozkład Polska/zagranica, jacy artyści/wytwórnie, czy faktycznie jest coś poza rapem, jest też coś starszego?

 

Cieszy że widownia jest niezerowa, w tym segmencie od lat tkwił potencjał choć dziwi że dopiero teraz, a nie gdy hajp na muzyczną tv był większy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

W końcu trochę dłużej pooglądałem Mixtape. Lącznie wyjdzie pewnie z 5h przez ostatnie dni. Trafilem przez ten czas tylko na jedną piosenkę zagraniczną - J. Cole - Wet dreamz.

Trochę klasyki było, np. Tede - Blask/To jeszcze nie koniec, Kaliber 44 - Plus i minus (na to trafiłem dwa razy), Paktofonika - Jestem Bogiem - wszystko w jakości YT.

Trochę hitów z ostatnich miesięcy typu "Lawenda" itd. A poza tym? Rzeczy, których w 70% nie znam, z czego duża część wykonawcy, których pierwszy raz widzę/słyszę, a często nie wyglądają na zbyt popularnych, jeden typek, którego ksywy już zapomniałem mial 2 tysiące odsłon teledysku na YT :).

Zdecydowanie nie jest to ten typ hiphopu, który serwuje np. Newonce Radio. Ale jak widać, kanał chwycił, w przeciwieństwie do dawnego Hip Hop TV od ZPRów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Znów poogladałem dłużej po ponad miesiącu i zdecydowanie na plus, że ostro się dzieje na playliście - właściwie nic się nie powtarza względem tego co było w styczniu.

Z klasyków tym razem trafiłem np. na Parias - Wzorowy, Molesta - Wiedziałem, że tak będzie, Trzeci Wymiar - Dla mnie masz stalja, Grubson - Na szczycie i MORWA - My to my (tutaj teledysk jest wstawiony w ramę obrazu na ścianie - akurat na YT jest w akceptowalnej jakości w porównaniu do innych starszych rzeczy co pokazują, więc spokojnie mógłby być na pełnym ekranie).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W teorii jak puszczają jakieś teledyski z lat 90 to nie widać pixelozy na zgrywkach z YT :).

Ale akurat ten Gural jest w ładnym 720p dostępny.

edit: choć wiem o co tutaj chodzi - wsadzili w ramkę bo ucięli boki w tym logo "Dziadzior TV", który jest na Youtube w tym teledysku ;).

gural.jpg

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Coraz lepiej mi się słucha ostatnio ich playlisty. Na plus dużo dobrych nie tak bardzo mainstreamowych, ale trafiających w mój gust nowości jak chociażby Kosi/Szczur - Bejrut feat. Zdechły Osa, albo Świety Bass - Grime Step.

Zauważyłem też nowe jingle. Szkoda tylko, że reklam pod korek, no ale jakoś muszą się utrzymać (inna sprawa, że takie Ocko Black czy Deluxe Rap praktycznie ich nie mają - ten pierwszy chyba w ogóle? A jeden kanał leci FTA w naziemnej, drugi FTA na satelicie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dla mnie to niezła stacja, ale mogliby powiększyć bazę zagranicznych teledysków, ale i dodać kawałki r&b (polskie jak np. Rosalie i zagraniczne), dancehallowe czy reggae (polskie i zagraniczne). Oraz najważniejsze o zagranicznych teledyskach, czyli dodawać nowe kawałki z teledyskami albo z lyric video albo z wizualizacjami (sam wiem, że Creepin' było puszczane w wizualizacji na np. 4Fun TV).

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...