Skocz do zawartości

[UPC] TV 4K BOX


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Do apek świetnie mi służy Play Box i telewizor.

Planuję jak się już pojawi 32 AppleTV 4K zakup w ulubionej sieci rtv.

Jeśli już czegoś oczekuję od UPC to jedynie stabilnej apki Viaplay w boxie.

 

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem raczej na plus, że dekoder nie jest na android tv i nie ma żadnych problemów z płynnością czy to na kanałach sportowych czy na aplikacji Prime Video.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bgmnt napisał:

Box 4K UPC AFAIK chodzi na systemie RDK.

O to samo oparty jest dekoder Xfinity amerykańskiego Comcastu i jest tam pełna gama apek, więc temat jest pewnie rozwojowy o ile UPC nie będzie szkoda kasy i nie porzucą tego sprzętu na rzecz czegoś na Androidzie.

maxresdefault.jpg

Jest RDK, ale nie ma apek do samodzielnej instalacji, ani UPC nic popularnego nie dodaje. To jest stan obecny, właściwie od debiutu Boxa jest  stagnacja w temacie apek i nic nie wskazuje na zmianę sytuacji.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Zuzia
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sprawa licencji ( może to wymaga czasu..)i związanych z tym kosztami.

Dobrze sobie radzi z 4K i HDR  (Prime Video) ta popierdółka ;-)

Soft, EPG całkiem fajne.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jakości z modułu dekoderek nie zastąpi.

Traktuję to jako dodatek do głównej umowy. W przypadku wyboru między starym HZN a tą przystawką wybrałym na dzień  obecny nowocześniejsze rozwiązanie.

W końcu mam okazję samemu się przekonać.

Na razie problemów z buforowaniem nie zauważyłem.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie techniczne. Jestem na etapie przedłużenia umowy i wyboru tego dekodera, ale mam obecnie zajęte w modemie wszystkie gniazda ethernet. Modem jest w jednym pokoju, dekoder będzie w drugim. Odległość około 11m, oczywiście drzwi i ściany po drodze. Czy połączenie tego dekodera przez wifi będzie stabilne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też zakładałem. Czy technik UPC w praktyce będzie przygotowany na pociągniecie tak długiego kabla czy raczej nie mogę tego od niego oczekiwać? Ewentualnie czy będzie mógł zainstalować coś w pokoju z dekoderem co wzmocni ten sygnał i pozwoli na uruchomienie usługi? Pogagam z nim jutro, ale jeżeli mi odradzi instalacje usługi to pewnie zrezygnuje.

 

Cały problem polega na tym, że nie mogłem dostać oferty Petarda z obecnym dekoderem przez kabel, więc zaryzykowałem ale jeżeli sygnał nie będzie stabilny to mam 14 dni na odstąpienie. Telewizja nie jest dla mnie a dla starszej osoby. Telewizor też jest starszej daty bo to zwykłe 32 cale, więc nie mówimy tutaj o oglądaniu w 4k czy nic takiego. Dlatego liczyłem, że sygnał da radę to udzwignąć.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Chyba poszła jakąś aktualizacja boxa bo np. podgląd opisu dla obecnie oglądanej pozycji w epg powoduje ze jest on na tle obecnie emitowanej pozycji a wcześniej pojawiał statyczny obraz na całym ekranie i nie było podglądu w tle co leci na ekranie. O dziwo dla planowanych pozycji w epg nadal jest po staremu. Wersja to 4.42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hej!

 

Mam pytanie do użytkowników IPTV od UPC - przymierzam się do wzięcia telewizji od nich, ale waham się pomiędzy tradycyjną, a internetową.

Którą polecacie? Czy ta IPTV jest stabilna, nie ma częstych spadków jakości albo przerw w dostawie usługi? Do tej pory miałem IPTV od Netii i większego [beep]u nigdy nie widziałem, więc mam lekki uraz.

 

Dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...