Skocz do zawartości

[UPC] TV 4K BOX


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek przeznaczony do dyskusji o nowym boxie od UPC.

 

https://www.upc.pl/telewizja/poznaj/poznaj-nasza-telewizje/dekoder-4k/

 

4bca0f0aa52bac6a0dd5488bdfb1acc7.jpg

 

 

Edytowane przez Barti
Przeniesiono wątek do odpowiedniego działu forum. Zbędne nadużywanie klawisza spacji. Poprawiono post.
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy instalacja tego cuda jest na tyle skomplikowana, że konieczna jest wizyta technika,  tj.zainkasowania przez operatora 50 zł ?
Nie wiem jak jest przy innych opcjach, ale u mnie przy przejściu z 500 Mb/s na 1Gb/s była zmiana modemu/routera. Stary splitter znika i zostaje jeden kabel koncentryczny, który zostaje wpięty w modem. Potem instalator aktywuje usługę na swoim smartfonie.
 
@adamus29 Na Twoich zdjęciach również jest widoczny szum i kompresja, zwróć uwagę choćby na jaśniejszy fragment ściany przy głowie siwego, Zatrzymywałeś obraz do zdjęć?
 
Update:

Video grabber zamówiony, więc mam nadzieję, że w niedzielę pokażę Wam jak to wszystko wygląda, a tymczasem dynamiczne sceny w "Ninja Warrior Polska" teraz na Polsat. Jakaś masakra.




0a3f37a9619ac31e8cac37858604daa2.jpg

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic).
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie wspomnieć, że padały tutaj stwierdzenia, iż obraz niewiele odbiega od Horizona,  a nawet jest lepszy.

Jakieś podejrzane wydają mi się posty tych "zadowolonych".

Tym bardziej , że w większości to nowe konta.

Edytowane przez lukimann
Usunięto puste cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że dysk jest dla wielu ważny. Dla mnie nie, ale jeśli chodzi o zastosowaną technologię to mi jest wszystko jedno i myślę, że 99% użytkownikom też. Ważny jest dla mnie efekt na dużym TV, a ten jest nieakceptowalny.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapcie dwa filmy, które pozwolą Wam samemu ocenić jakość usługi. Wykonane tym grabberem.
https://c4i.com.pl/produkt/grabbery-hdmi-ybpbr-cv-usb-wideo/hdr-x-grabber-hdmi-4k-h-265/
Cały proces odbywa się automatycznie, można tylko wybrać kodek - H.,264 lub 265. Ja nagrywałem w H.265. Wyniki są bardzo, bardzo bliskie tego, co widzę bezpośrednio na TV.
 

https://drive.google.com/folderview?id=1yKlfH9UPvnO0jl3lnErtFEEwCc9AYprw


Edit.
Urządzenie, mimo zapewnień sprzedawcy, nie przyjmuje u mnie sygnału 4K. Kanały, które normalnie są w 4K, tu są w HD.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder zachowuje się, jakby był podłączony do TV HD, znika w menu opcja wyboru rozdzielczości wyższej, niż 1080.

 

Dorzuciłem dwa filmy, ostatni to tylko DD TVN. Mam wrażenie, że całość wygląda gorzej w godzinach szczytu. TVN wygląda bardzo źle.

Edytowane przez all999
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...