Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem to Cyfrowy Polsat nie tylko mógłby, ale i powinien przenieś kanały VOD od 50 do 65 na pozycje za 122, a kanały polskie znajdujące się od 122 pozycji - przenieść przed kanały HD. Resztę oczywiście cofnąć, np. Disney Channel na 50, itd. Wówczas nie miałbym już większych zastrzeżeń do całej listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że tu piszemy o naszych upodobaniach i życzeniach co do wyglądu ( kolejności numerycznej ) listy kanałów nic nowego nie wniesie .

Problem jest , był i będzie nadal nie rozwiązany . W w/w sprawie konieczny jest odzew dużo większej części abonentów CP .

Pan Solorz nawet nie słyszał o tym problemie , a w CP rządzi ten , który rano szybciej wstanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to mieć swój dekoder, ale nie każdy wie, że można mieć swój i swoją listę.

 

Chociaż nie wiem do końca czy to się opłaca? Jak popsuje ci się Polsatowy dekoder, to ci wymienią bez problemu, a twój kupiony w sklepie ma tylko 2 lata gwarancji, a jeszcze zmienią kodowanie albo coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Też mam problem z zablokowanymi kanałami w dekoderze F300. Przecież za niego zapłaciłem i jest mój. W instrukcji obsługi jest napisane

, że mogę tworzyć własną listę programów ulubionych. W umowie nie ma mowy o blokowaniu listy programów. Na stronie CP jest opis w/w dekodera

i tam również są informacje, że istnieje możliwość tworzenia własnych list programów. ZAZNACZAM ŻE DEKODER JEST MÓJ ZAPŁACIŁEM ZA NIEGO.

Usługa jest niezgodna z umową. Chyba jedyny możliwy sposób to POZEW ZBIOROWY z Cyfrowym Polsatem.

Denerwuje mnie to, że duża firma robi sobie co chce z abonentami których już pozyska, wiedząc że dochodzenie swoich praw w Polsce jest prawie nie możliwe.

Miałem zakupić internet CP, ale się wycofam bo takie traktowanie klienta (że niby zablokowana lista ułatwia mi życie) jest żenujące.

TAKIM PRZYPADKIEM POWINIEN ZAJĄĆ SIĘ DOBRY PRAWNIK a CP powinien odpowiedzieć dlaczego takich informacji nie ma w umowie i w instrukcji obsługi i jakie są faktyczne przesłanki blokowania listy (choć wszyscy wiedzą dlaczego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagacie porządku w kanałach FTA jak oni nie potrafią zrobić tego wśród kanałów objętych umową? Tyle czasu żeby BBC Lifestyle było wywalone w kosmos kosztem dublujących się kanałów? Według mnie to jest żenujące, nie wiem jak Wy, ale ja przez tą sytuacje pomijam BBC Lifestyle, nawet o nim zapomniałem a teoretycznie co miesiąc za niego płace :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fashion Man już dawno zniknęło z satelity.

Fashion TV znajdziesz po przeszukaniu tp 10815 oraz Darling!TV ;)

Już jakiś czas temu pisałem na ten temat. A z Polsatu otrzymałem tylko info, że przekazano sprawę do producenta związaną m.in. z błędami na liście kanałów (sprawdzcie sobie parametry kanałów na których jest brak sygnału - Darling!TV miał np. prędkość transmisji wpisaną 3333 zamiast 27500 ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli robią takie kosmetyczne zmiany oznacza to że nadzieje na radykalne przebudowanie listy zmalały do zera. A szkoda, bo to chyba najgorsza lista ze wszystkich platform :/

Pisałem już wielokrotnie do nich w sprawie listy, także szczegółowo w sprawie położenia kanału BBC Lifestyle i dublowania niepotrzebnie np. Discovery i zawsze otrzymuje odpowiedź że sprawa przekazana do odpowiedniego działu. Typowe olanie tematu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat 'y dublują dlatego że chcą mieć w jednym miejscu wszystkie kanały tej stacji. Listę stacji powinni faktycznie wymienić na lepszą gdyż nawet ważniejsze stacje zagraniczne jak ARD już nie działają. Lista ta nie powinna zabierać tylko po jednym kanale dla każdej stacji a nie stawiać w sytuacji uprzywilejowanej Discovery czy wspomniane Polsat'y. Niech się przypatrzą na przykład na Cyfrę + tam umieją dbać o listę kanałów bo obecnie co z tego że są największą spółką medialną w Polsce jak mają równie największy nieporządek na liście kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcą mieć tematycznie to niech zrobią tematyczne ulubione. Proste rzeczy funkcjonuje w dekoderach za 50zł sprzed 10 lat a oni cięgle nie moga dojśc do dobrego rozwiązania.

 

Ja jestem zdania że ulubione (jak już zrobi) może sobie dostawca zagospodarować a niech listę główną odda użytkownikom. Każdy będzie miał program tam gdzie chce.

 

Mi by się bardziej podobało jakby ktoś za mnie układał listy ulubionych oczywiście łącznie z kanałami FTA w zależności od konfiguracji satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...