Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto wie? może to będzie zupełnie nowa lista? Szkoda że Puls nadal daleko jest, ale miejmy nadzieję że konsekwentnie będzie wspinał się na szczyt najlepszych kanałów ogólnych :) Takie TVP Kultura czy TVP Polonia strasznie daleko i po kanałach erotycznych no normalnie śmiech mnie ogarnia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do m35. U mnie też dekoder wyszukał 'czwórkę', ale znalazłem ją pod nazwą La5 i śmiga.

Wielkie dzięki darecki. Faktycznie na tym kanale La 5 jest Czwórka. Tylko kto to wymyślił. Ja bym na to nie wpadł, żeby szukać tego kanału pod tą nazwą. Teraz już wiem dlaczego nie mogłem znaleźć kanału ARD na nowej częstotliwości. Teraz to już musztarda po obiedzie, bo ARD (Das Erste) od początku kwietnia zniknąl ponownie z Hot Birda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda,że już nie ma ARD na Hot Birdzie ;] https://satkurier.pl/news/65014/das-erst ... a-13e.html

picken, a masz chociaż jakieś namiary na jakim kanale na liście CP pojawił się przekaz stacji ARD ?

Niestety takiego odświeżenia parametrów póki co nie ma ale gdyby były to pewnie kanał zaświecił by na swoim 201 kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darecki576, wyświetla Ci się, bo zapewne nie zmieniłeś parametrów nadawania Czwórki i masz ustawioną z dotychczasowych parametrów. Od 1 kwietnia br. obowiązuje tylko nowa częstotliwość, a mianowicie 12.149 GHz, pol. V (pionowa), SR 27500, FEC 3/4, PID Video 300, PID Audio 301.

Poland w cytacie masz info w tym temacie. Zresztą z tego samego działu, tylko kilkanaście postów wyżej. Ja miałem Czwórkę pod nazwą La 5 na tym transponderze. Nie wiem od czego to zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie? może to będzie zupełnie nowa lista? Szkoda że Puls nadal daleko jest, ale miejmy nadzieję że konsekwentnie będzie wspinał się na szczyt najlepszych kanałów ogólnych :) Takie TVP Kultura czy TVP Polonia strasznie daleko i po kanałach erotycznych no normalnie śmiech mnie ogarnia :lol:

Zapomniałeś jeszcze o Piątce (Tele 5) która także jest za daleko w porównaniu do listy na przykład z Cyfry +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przeskanuj transponder 11,508, V, 27500, 5/6.

2. Jeśli nie ma tego transpondera na liście, trzeba najpierw go dodać.

3. Poczytaj instrukcję tunera, tam jest wszystko napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...