Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Szczerze to jeden wielki bełkot, autor ewidentnie coś wie i chciał coś napisać a nie miał czasu. Kanały dobrze ułożone? A VODy w środku listy z których mało kto korzysta to co? Natomiast jeśli chodzi o FTA to wystarczy porównać z listą z nki. Komentarz wtedy będzie zbędny. To jest właśnie system zniechęcania do listy kanałów CP.

 

Co do samych list, napiszę coś z własnego doświadczenia. Przeważnie ludzie stosują następujący układ:

- Ogólne (TVP1,2,HD, Polsat1,2 TVN,7, Puls, TV4,6, Tele5, Polonia, bardzo często także TVS i CSB)

- Informacyjne z kraju a niektórzy także ze świata

- Sportowe

- Filmowe (ew filmowe przed sportowymi, ale Panowie raczej wpierw sportowe)

- Poradnikowe i edukacyjne

- Dla dzieci (czemu tak daleko?)

- Muzyczne

- Moda

- FTA z Niemiec, Francji i Włoch

 

W sumie Polsat ma podobny układ poza informacyjnymi ale, że w Polsce informacyjne to polityczne a pogoda to rewia mody dla urodziwych [beep]ek, które nie wiedzą skąd się biorą pioruny (i w zasadzie wolały by taplać sie w błocie w jakimś szoł lub mówić o szminkach i ciuchach), obowiązkowo z nieczytelną mapą w tle zasłanianą w 30% przez prezenterkę tyłkiem (ludzie z południowo-wschodniej Polski wiedzą o co chodzi) to może i lepiej że są tam gdzie są. Jeśli uraziłem jakąś pogodynkę. To niech weźmie się za naukę meteorologii.

 

Jeśli technicy Polsatu odpowiedzialni na listę kanałów czują się niedoceniani. To też niech wezmą się do solidnej pracy. Wtedy przynajmniej nie będzie co chwila słychać narzekania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam pytanie a mianowicie jak wygląda rozmieszczenie SPID w przypadku powtarzających się kanałów czyli inaczej mówiąc jaki kod jest do danych numerów na liście kanałów w przypadku stacji Info VOD, Dla Abonentów, Polsat Futbol, Polsat Cafe, Polsat Play i Discovery ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przepraszam za post pod postem ale myślę że jeżeli Cyfrowy Polsat miałby dodawać na listę nowe kanały to musiałby wprowadzić parę ustaleń na liście m.in od nowa ustalić gdzie zaczynają się kanały muzyczne a kończą kanały HD bo obecne 39 miejsc na kanały w wysokiej rozdzielczości to jak na Cyfrowy Polsat ogromna przesada. Według mnie powinny one zajmować przedział 111-139 a od 140 powinny być kanały muzyczne. Wtedy mogliby upchać polski muzyczne stacje FTA a listę mogłaby otwierać stacja MTV Live HD a zaraz potem nie mające już nic z muzyką do czynienia MTV Polska które można nawet już dać do osobnej strefy np: w sąsiedztwie TV6. Myślę też że można też dodać do listy brakujące polskie FTA w postaci Edusat (k. 94 lub 170) i Rodin.tv (k. 104, 167 (podmiana z kanałem 104 gdzie trafiłaby Polonia 1) czy 171. Dzięki temu słoneczna platforma miałaby problem FTA z głowy. Swoją drogą ja ułożyłem dwie propozycje list kanałów które wysłałem do CP ale nie będę wam ich ujawniał bo napewno nie jesteście zainteresowani. Powiem tylko że zakłada on 15 miejsc na stacji radiowej i 351 lub 499 miejsc na liście telewizyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cała ta dyskusja jest bez sensu! Każdy powinien mieć możliwość ułożenia swojej własnej listy kanałów w dekoderze i po problemie! I w tym kierunku należy iść, czyli naciskać na CP, żeby taką funkcję każdy dekoder posiadał. A jak nic nie zmienią to dekoderów bez takiej funkcji nie brać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już pisałem o układanie własnej listy kanałów to dostałem odpowiedź:

"Informuję, że lista kanałów Cyfrowego Polsatu budowana jest w taki

sposób, aby jak najlepiej spełniała oczekiwania widzów. Zmiany na

liście kanałów umożliwiają Klientom zapoznanie się z nowymi pozycjami

programowymi, które regularnie uzupełniają naszą ofertę oraz

dodatkową usługą telewizyjną – VOD Domową Wypożyczalnią Filmową.

Dla Państwa wygody stacje telewizyjne grupujemy według kategorii

tematycznych.

Jednocześnie informuję, że lista kanałów jest jednakowa dla wszystkich

abonentów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poland a ja jestem ciekawy twojego ułożenia kanałów mógłbyś tu ją wrzucić kto chce to ją zobaczy to nie to nie.

Z przyjemnością spełniam twoją prośbę i zaspokajam twoją ciekawość - obydwie listy + moje propozycje zmian możesz zobaczyć pod tym plikiem: http://wyslijto.pl/plik/cspgnrdfpn

Całość została wysłana przeze mnie do Cyfrowego Polsatu i mam nadzieje że w przyszłości z niej skorzystają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lista moze i ładnie ułożona tylko po co?niech zrobi CP żebym mógł sam sobie ją ułożyć a nie jak teraz z góry mi ją narzucają.Wysłałem wypowiedzenie, "miła pani "oddzwoniła z propozycją przedłużenia umowy,jako argument tegoż wypowiedzenia podałem brak możliwości ułożenia dowolnie listy ulubionych kanałów,pani odpowiedziala że i tak pamiętam numery tych kanałów które oglądam najczęściej.Nie ma sensu z CP dyskutować,oni wiedzą najlepiej co dla klienta jest najważniejsze.Mam odbiornik SD chciałem wymienić go na HD i płacić wiekszy abonament,CP odpowiedziało mi że nie,umowa podpisana na SD i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...