Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Wally79 taki ma zwiazek ze u konkurencji jakos to jest poukladane a w CP nie balagan i chaos jest

Różnica jest taka, że w CP w części dekoderów można sobie wszystkie kanały po swojemu układać. Mi ich lista zwisa. Ostatni raz widziałem ją 3 miesiące temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest problem "natury" technicznej :roll: Tego raczej wymaga umowa z nadawcami, którzy chcą być jak najwyżej na oficjalnej liście kanałów danego operatora (zauważ, że taka sytuacja nie dotyczy wyłącznie CP), a układanie przez abonentów własnych list raczej z tym koliduje, bo abonent np. może kanał którego nie lubi wyrzucić na koniec listy :| A więc żeby zapobiec takiej sytuacji, najlepszym rozwiązaniem ze względu na nadawcę kanału było zablokowanie możliwości układania własnych list przez CP :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mogę zrozumieć dlaczego cp tak kurczowo trzyma się (blokuje) listę kanałów. Czy naprawdę jest to problem techniczny nie do przeskoczenia? Dlaczego każdy abonent nie miałby sobie ułożyć własnej kolejności? dla mnie bezsens.

 

dodając przecież wg. wypowiedzi pani rzecznik takie rozwiązanie podoba się abonentom podobno hehe :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Według mnie Cyfrowy Polsat powinien porządnie wziąć się za swoją listę budując ją od nowa z pomocą abonentów i przy okazji przyłączyć nadające FTA TVN Warszawa,Rebel TV i Edusat. Zaś arabskie kanały na liście powinny zastąpić te ważniejsze czyli te nadające Eurowizję jak m.in TVRi,ORT,RTR Planeta,RTS Sat,RTV SLO 1 i 2 (przy okazji mógłby tu załatwić z tą stacją ze Słowenii dołączenie kodowania w Nagravision 3 w czasie gdy nie jest FTA) i dzięki temu wszyscy byli by zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Już szkoda słów na tą ich listę, czas sprawę wziąć w swoje ręce. Tylko co zrobimy?

Zdobędziemy dekodery z możliwością układania własnych list i olejemy ten chaos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP jak już złapie klienta - podpiszemy umowę - to póżniej ma nas w głębokim poszanowaniu. Doświadczyłem to wielokrotnie na własnej skórze. Więc nasze biadolenie na temat listy pozostanie biadoleniem na forum i nic tego nie zmieni. Ponieważ relacje między stronami wyglądają tak : abonent to natręt , CP zaś to czysta ignorancja w stosunku do abonenta zmienia się to tylko wówczas jak rozwiązujemy umowę wtedy włażą nam w odbyt bez mydła - robią wszystko aby z nimi zostać, a najlepiej podpisać nową umowę z nowym dekoderem aby w statystykach przybył następny klient i nie ważne że tak jak ja mam już dwa dekodery z kartami które są FTA i miałbym trzeci, ważne że statystyki ujmują mnie wówczas jako trzech klientów. I właśnie stąd się bierze te 3 miliony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mały OT.

Nie zgodzę się z Tobą co do tego, że CP zrobi wszystko, abyś nie rozwiązał z nimi umowy. Najczęściej proponują umowę na 24 miesiące, w tym 2 -3 miesiące gratis pakietu na który podpisałeś umowę oraz 2 -3 miesiące gratis pakietu HD. Oczywiście zdarzają się ciekawsze propozycje, ale ta wspomniana przeze mnie jest standardem.

Druga rzecz z którą pozwolę nie zgodzić się to, to że mając dwa dekodery FTA jestes liczony jako abonent. W takim wypadku jesteś liczony jako użytkownik i nie jesteś wliczany do obecnej grupy abonentów czyli jakiś 3,2 mln tylko do kolejnych 800 tys. co daje w sumie jakieś 4 mlm, jak nie więcej.

Nawet jakbyś miał trzy dekodery i na każdy umowę to dlaczego CP nie miałby Cie liczyć jako trzech abonentów skoro płacisz trzy abonenty?

 

I sposób na wymarzoną listę - kupić własny dekoder. W tej sprawie na CP nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż zapanowała jakaś chora ambicja nadawców aby jego kanał był na jakimś konkretnym miejscu na liście programów danej platformy, no dobra niech se ku :censored: mać mają tę pozycję, ale dlaczego operator pozbawia nas czegoś co przez lata było rzeczą normalną tzn. możliwość ułożenia kanałów w taki sposób jak nam się to widzi. :/

Mało tego jak już wzięli się za umilanie i myślenie za nas to mogli by to zrobić w jakiś w miarę sensowny sposób a nie jak to jest obecnie, lista CP to jest jakiś chory twór szalonego programisty,już "pal sześć" układ kanałów dostępnych/ niedostępnych , ale wpier... w to kilkanaście kanałów VoD to jakaś paranoja.

 

 

Podłóżcie bombę na Ostrobramskiej :mrgreen:

 

 

@Tomo21 - W dobie globalnego terroryzmu takie słowa na necie mogą Cię bardzo drogo kosztować.

Na przyszłość lepiej znajdź :wink: jakieś mądrzejsze określenie " choinkowej ozdoby" bo może się okazać że bez zapowiedzi zastukają (Młotem) w Twoje drzwi jacyś kolesie w czarnych maskach w " balowym" rynsztunku i zanim zapytają " kto Ty" to już będziesz całował dechy z obrączkami na rękach :cry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... lista CP to jest jakiś chory twór szalonego programisty,już "pal sześć" układ kanałów dostępnych/ niedostępnych , ale wpier... w to kilkanaście kanałów VoD to jakaś paranoja...

Masz rację. Zamysł był taki zapewne aby ludzie zobaczyli że coś takiego jak VOD działa... i zadziałało bo ludziska przychodzili i pytali z czym to się je. Lista to jeden wielki [beep]... Tak jak pisałem w innym poście powinny być listy ulubione tworzone dla poszczególnych pakietów i sprawa załatwiona a nie takie ****** jak teraz :/

 

I tak nigdy nie kupie od nich więcej jak FAM bo jestem z CP tylko dla POLSATU... ale już myślę o TNK HD... świetna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...