Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niech wprowadzą za nie (te puste) kanał z nowej pozycji (Bloomberg) a do tego dać podstawowe kanały zagraniczne jak Channel One,RTR Planeta,Ictimai TV,RIK Sat,ERT Sat,TRT Turk,TVE,TVRi, RTPi,ARMTV ,SLO RTV 2,RTL,RTL 2 (wszystko to w jednej grupie m.in z RTV SLO 1)

VOD niech dadzą na kanały 99 - 117 a z listy wywalą telewizyjne kopie stacji radiowych (te niech będą po naciśnięciu przycisku nutki no i dane jako ścieżki dźwiękowe tak jak odbierane w C+ przekazy kanałów radiowych C+. No i to niech wszystko dadzą w liście danej przeze mnie w wcześniejszej mojej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje propozycje są na pewno dobre , ale CP nigdy nie przychyli się do Twojej sugestii .

CP nie liczy się z opinią swoich abonentów . Dla CP ważna jest ilość potencjalnych klientów i co miesięczny abonament od nich , reszta żądań jest najmniej istotna .

Kasa i jeszcze raz kasa , a jakość to już odrębny temat ................... szkoda mi nerwów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli CP nie umożliwi w swoich dekoderach tworzenia prawdziwych list ulubionych kanałów, to niech na początku listy umieści swoje kanały, a powiedzmy od 20-30 numeru da możliwość ustawiania własnej kolejności kanałów. To byłby prawdziwy kompromis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Polsat powinien najpierw przebudować listę (na przykład coś w rodzaju mojej propozycji) a potem dać od kanału 14 (podstawowych kanałów w ogóle jest 13 nie licząc tych od Polsatu (za wyjątkiem Polsatu,Polsatu 2 i TV4)) możliwość majstrowania przy kanałach - z możliwością powrotu później do fabrycznej listy. Ewentualnie powinien dać trzy możliwości ustawienia stacji :

1. Standardowy - obecny

2. Tematyczny - coś w rodzaju mojej propozycji

3. Według własnego uznania

I wszyscy byliby zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No a ja w końcu po prawie czterech latach zmieniłem listę kanałów na własną. Dłużej nie mogłem znieść kopi kanałów, serwisów vod w środku listy braku większości zagranicznych kanałów itp. Na razie się przyzwyczajam do nowej listy, ale jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja się przyznam, że znam tą listę tak w miarę, ale nie używałem jej ze 2 miesiące. A wtedy korzystałem z niej bo dekoder był nowy. Dopóki nie zrobiłem swoich to musiałem w końcu z jakiejś listy korzystać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. posiadam dekoder polsatu echostara 400 hd,w którym nie ma możliwości tworzenia własnej listy .Ale znalazłem wyjście z sytuacji mianowicie w menu dekodera zmieniłem nastawy satelity z hotbirda na astra 3a wklepałem ręcznie dla satelity astra 3a częstotliwości na których nadaje platforma polsatu i nie tylko ,następnie przeszukaj kanały.kanałyod1-500 znikną na nowo zapisują się od kanału 500 w górę gdzie można swobodnie kanały pszenosić i po swojemu układać jedyną wadą jest że lista zaczyna sięod 500 ale wolę to ,niż ten bałagan który oferuje mi polsat. może komuś się te informacje przydadzą.

Mam prośbę jeżeli ktoś by mógł niech napisze dokładnie jak to trzeba zrobić :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i powinni zrobić porządek z zagraniczną częścią listy tzn. dorzucić do listy RTL2 i publiczne stacje typu RTR Planeta czy Piervyj Kanal a także ERT World,RIKSat i tym podobne stacje które w maju transmitują Eurowizję. Obecna lista zagraniczna jest tragiczna gdyż połowa nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i powinni zrobić porządek z zagraniczną częścią listy tzn. dorzucić do listy RTL2 i publiczne stacje typu RTR Planeta czy Piervyj Kanal a także ERT World,RIKSat i tym podobne stacje które w maju transmitują Eurowizję. Obecna lista zagraniczna jest tragiczna gdyż połowa nie działa.

 

a po co jakies kanały FTA i tak sie ich nie oglada

 

jedynie mogliby gdzies blisko wrzucic zagraniczne stacje sportowe np. Real Madryt TV, RTL Sport itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i powinni zrobić porządek z zagraniczną częścią listy tzn. dorzucić do listy RTL2 i publiczne stacje typu RTR Planeta czy Piervyj Kanal a także ERT World,RIKSat i tym podobne stacje które w maju transmitują Eurowizję. Obecna lista zagraniczna jest tragiczna gdyż połowa nie działa.

 

a po co jakies kanały FTA i tak sie ich nie oglada

 

jedynie mogliby gdzies blisko wrzucic zagraniczne stacje sportowe np. Real Madryt TV, RTL Sport itp.

Są ludzie w tym kraju którzy znają języki obce i chętnie korzystają z kanałów FTA. Sam mam znajomego który mieszka w Niemczech i jak odwiedza Polskę to chętnie ogląda Niemieckie kanały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czemu nie? Niektóre arabskie stacje są bardzo ciekawe. Przecież rok temu kanał ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich - Abu Dhabi Sport - emitował (uważaj!):

- Ligue 1

- Scottish Premier League

- Brasileirao Serie A

- el. MŚ z Ameryki Południowej

i wiele innych transmisji live. Jak widzisz, czasem warto oglądać zagraniczne kanały.

A [beep] na liście to skandal. Przez to, że nic z nią nie robią, to dekoder zmienia mi nazwę FARSI1 na Roma Uno, bo tak jest zapisane na liście CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ten Roma Uno nie nadaje z tych parametrów już z rok conajmniej i na jego miejsce wskoczył Farsi1. Oczywiście w Samsungu ciągle wskakuje mi nazwa z listy CP. Mamy Planetę Sport...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Oczywiście w Samsungu ciągle wskakuje mi nazwa z listy CP.

 

Mam teraz Samsunga i powiem szczerze, że jego oprogramowanie delikatnie mówiąc, wyprowadza mnie z równowagi. Kiedyś miałem Echostara 606 i 717 i bardzo przydatną funkcją była możliwość ,,zmiany nazwy kanału".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No mi tego też brak. Jest za to aktualizowanie nazwy kanału przy przeskanowaniu częstliwości. Też fajna sprawa, przydatne, ale zmiana nazwy jest jednak ważniejsza. Szczególnie, że bez tego Vesti to TFJ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...