Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od 1 listopada mam opcje hbo 3 miesiące za darmo,dzisiaj patrze a tu kanał niedostepny :/ dzwonie do nich a paniusia twierdzi że nic nie może bo coś jest z systemem nie tak kazała zadzwonic PO DŁUGIM WEEKENDZIE też tak macie :>

Najlepsze jest to,że nie chce cinemaxów zgłosiłem to a paniusia twierdzi że ona nic nie może mam oglądać i nic nie zapłace :P

Poczekam na fakture ciekawe co tam będzie :brawo:

Fajnie to co chce oglądać nie moge a to co niechce to mam ręce opadają :lol:

Nadmienie że dodzwonić sie do Nich to koszmar :twisted: a licznik bije

 

 

Wewnętrzny system Nki leży od poniedziałku 03.11.2008 mieli go naprawić w góra 2 dni :lol2: , no cóż :censored:

 

Ale ciesz się że masz aktywny dekoder bo ludzie co biorą teraz Nke podpisują umowy których się nie wprowadza do systemu :D. Dzwonisz aktywować dekoder a pani ci mówi że nie podpisałeś żadnej umowy :D. Jestem ciekaw ile Nka na tym straci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam do Was pytanie jak i gdzie można sprawdzić datę aktywacji promocji HBO 3 miesiące gratis dla stałych klientów ,bo właśnie nie pamiętam i nie wiem ile mi zostało tej promocji, a czy trzeba dzwonić na BOA aby zrezygnować po 3 miesiącach cz sami to zrobią? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam do Was pytanie jak i gdzie można sprawdzić datę aktywacji promocji HBO 3 miesiące gratis dla stałych klientów ,bo właśnie nie pamiętam i nie wiem ile mi zostało tej promocji, a czy trzeba dzwonić na BOA aby zrezygnować po 3 miesiącach cz sami to zrobią? Pozdrawiam

Trzeba dzwonić samemu i wypowiedzieć. Nawet wtedy, kiedy nie pamiętasz końca tej promocji. Zawszę możesz powiedzieć, że na koniec ostatniego miesiąca promocji. W innym przypadku HBO wejdzie ci na stałe do oferty i trzeba będzie wypowiadać HBO za trzymiesięcznym wypowiedzeniem. Ponadto przez ten czas będziesz musiał obowiązkowo wnosić stosowne opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przychylam sie N ce - dobry wybor? bralbym promocje 38zl a pozniej 3 pakiety ale zapytac chcialem o dodatkowe np tam hbo czy cinemax jak to jest z np 2 mies gratis a po tych miesiacach place 15zl w przypadku cinemax? a naprawili ten system wewnetrzny? bo chcialbym zamowic przez nsklep a nawet nr nie mam .. co to jest ten nbok to dla abonentow czy dla wszystkich jak ktos ma nr do tego tam sklepu czy cos to jak moze podac i kiedy mozna dzw i ile minuta polaczenia ?? a jak to z tym recorderem w promocji 99 zl chyba i przy podpisaniu place 99 i pozniej juz nic za dekod ? tak samo ten za 38 czy 39 zwykly nbox ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wezme w promocji 38 wszystkie + hbo 2 mies gratis to moge pozniej nie chciec tego hbo po wytestowaniu przez okres gratisu? a aa a sie jeszcze dowiedzialem ze n w trakcie umowy cos zmienia hm dziwne niby jak to mozliwe bardzo bym prosil kogos kto ma i czytal umowe czy jest tam cos napisane takiego jak np ze moga podniesc cene pakietu a ja bede musial placic wiecej no wiecie o co mi chodzi odp bo to wazne i to mnie niepokoi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wezme w promocji 38 wszystkie + hbo 2 mies gratis to moge pozniej nie chciec tego hbo po wytestowaniu przez okres gratisu? a aa a sie jeszcze dowiedzialem ze n w trakcie umowy cos zmienia hm dziwne niby jak to mozliwe bardzo bym prosil kogos kto ma i czytal umowe czy jest tam cos napisane takiego jak np ze moga podniesc cene pakietu a ja bede musial placic wiecej no wiecie o co mi chodzi odp bo to wazne i to mnie niepokoi :(

W drugim miesiącu dzwonisz do nich i mówisz, że rezygnujesz. W innym przypadku, trzymiesięczne wypowiedzenie pisemne. O podwyżki sie nie martw. Mogą być, ale dla nowych abonentów i to też niewielkie np. 1 zł na pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znow mi niekt nie odp od razu widocznie nikt nie ma n ani tym bardziej umowy :evil:

Jesteś taki niecierpliwy! Jak dzieciak.

 

A poza tym wszystko o co pytasz znajdziesz tu

Na dole strony z każdej wybranej przez ciebie promocji znajdziesz warunki z odpowiednio wybranej promocji. Klikając na każdy z tych linków sam dowiesz się o wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...