Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkości anteny, jej precyzji ustawienia, pogody. Ja na 60 cm mam jakość na TVN HD 60 i 12 i to wystarcza do oglądnięcia TVN HD. Pozostaje precyzyjne wyregulowanie, wymiana anteny na większą lub poczekanie jak wyłączą analogowy TVN.

 

djvortexxx - napisz w końcu dokładnie jakie masz wyjścia z DVD i jakie masz wejścia w TV, bo póki co to wiemy, że masz euro i nic więcej! Popatrz na wyjścia w DVD i wejścia w TV i przepisz jakie są tam oznaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem wyżej że tv ma tylko 1 wejście scart tak samo dvd i tak samo nbox no dvd ma jeszcze na chinch, cyfrowe no coś w tym rodzaju problem w tym ze poprzedni tuner miał 2 euro i spokojnie dvd było podpięte a tu ... kicha

 

 

 

Dekoder Scartem do tv a dvd cyfrowym ?? i w czym problem ?? (chyba że to twoje DVD nie ma wejścia cyfrowego, bo z tego co napisałeś to ja nie wiem czy ma czy nie ma). JAKIE MA WYJŚCIA DVD xa0x0ax0a0xa0x ?

 

P.S. Nie ćpaj tyle bo chłopie piszesz takim językim że się sam mósze naćpać żeby zaczaić o co ci biega niekiedy.

 

P.S. II Piotrek a tobie co konto zbanowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar zakupu jakiejś telewizji cyfrowej. Jak myślicie, która z nich jest najkorzystniejsza? Nie wiedziałem gdzie zadać to pytanie, tak więc piszę tutaj. Mi wydaję się, że chyba najkorzystniejsza jednak jest n'ka. No ale cyfra+ także porobiła ładne promocje, no i lista kanałów jest ładna. Czekam na wasze wypowiedzi, proszę pomóżcie mi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można tylko musisz dorzucić jeszcze jeden konwerter, albo recordera przestawić na 1 antene a drugi kabel do cyfry.

 

 

99aktywacja ok ale to 40 przez 6 mies niby ok ale to niby bo jak teraz mam 38- 6 mies a pozniej w zaleznosci od pakietow to tam mialbym 38+40 ?? :shock: a po tych 6 mies ile ? cos mi to sie opłacalne w ogóle nie wydaje :x

 

 

Znaki interpunkcyjne ziom :crazy: nie ćpaj tyle. Nawet nie wiem o co pytasz, o jaką promocje.

Bierzesz białego za darmo, w styczniu zamieniasz na czarnego za darmo i masz VOD za darmo. Po 6 miesiącach 48 pln za Informacje + wybrane 3 kórwa skomplikowane..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, jest już OK! ale czy w tej promocji ŚWIĄTECZNA PROMOCJA można odbierać TVN MED i iTVN. Bo nagle włączyłem na kanał 777 I TVN MED MI DZIAŁA! Tak samo włączyłem na 811 to iTVN MI DZIAŁA! Tak bedzie na 6 miesięcy?

 

A czy przy zaplanowanym nagraniu dekoder musi być włączony czy może być wyłączony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tutaj nowy, aczkolwiek regularnie przegladam forum. Jestem abonentem Polsatu od 2 lat, ale wlasnie wczoraj zlozylem wypowiedzenie umowy. Chce przejsc do nki. Jednak do rzeczy, mam pytanie odnosnie anteny- czy aby odbierac dobrze "n" musze cos zmieniac w jej (anteny) ustawieniach "po Polsacie", czy antena "60"tka wystarczy aby dobrze odbierac "n"- (zamierzam kupic zwykly tuner nbox. W skrocie czy wystaczy abym podlaczyl tuner nbox w miejsce polsatowskiego echostara i wszystko bedzie smigac :D ?

Z gory dzieki za odpowiedz.

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli antena jest dobrze ustawiona, to nic nie musisz zmieniać. Inna sprawa to wielkość anteny. 60 jest trochę małą anteną. Kanały HD mają większe wymagania co do jakości sygnału. Zalecał bym wymianę anteny na 80 lub 90 cm.

 

Sorry ze ponawiam pytanie, ale jestem laikiem z duzym bagazem watpliwosci przy wielu okazjach :D Dlatego bardzo proszę o ostateczna odpowiedz.

Powiem szczerze ze nie za bardzo usmiecha mi sie wymiana starej "polsatowskiej" anteny, placenie monterowi za jej wymiane, ponowne ustawienie itd.

I teraz pytanie :D Czy na 60tce wogole nie poogldam sobie nki? Czy nie poogladam tylko kanalow HD? Bo jesli mam miec "sniezek" i "chrapanie" na co drugim kanale to wyloze jednak "kapuste" na fachowca z miernikiem i antene 8)

Dodam ze nie posiadam full wypasionego tv, tylko poczciwy Samsung 29 100hz, ale i na nim pewnie fajnie wygladaja kanaly w HD :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś z was ma dostep to tz. nSport 57, nSport 58... posiadam n ale nie mam takich programów! :/

Ale podobno są...

Kanały Nsport sa aktywowane na czas LM potem je odłączają.

 

 

Sorry ze ponawiam pytanie, ale jestem laikiem z duzym bagazem watpliwosci przy wielu okazjach :D Dlatego bardzo proszę o ostateczna odpowiedz.

Powiem szczerze ze nie za bardzo usmiecha mi sie wymiana starej "polsatowskiej" anteny, placenie monterowi za jej wymiane, ponowne ustawienie itd.

I teraz pytanie :D Czy na 60tce wogole nie poogldam sobie nki? Czy nie poogladam tylko kanalow HD? Bo jesli mam miec "sniezek" i "chrapanie" na co drugim kanale to wyloze jednak "kapuste" na fachowca z miernikiem i antene 8)

Dodam ze nie posiadam full wypasionego tv, tylko poczciwy Samsung 29 100hz, ale i na nim pewnie fajnie wygladaja kanaly w HD :)

Pozdrawiam.

 

Z doświadczenia wiem że spokojnie działa, czasem potrzeba lekko poprawić, nic nie zmieniaj jak nie będzie ci chodziło a powinno wtedy se zamówisz technika po co se komplikować życie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z doświadczenia wiem że spokojnie działa, czasem potrzeba lekko poprawić, nic nie zmieniaj jak nie będzie ci chodziło a powinno wtedy se zamówisz technika po co se komplikować życie.....

Heh w sumie racja, po prostu jako kompletny tłuk w tym temacie chciałem się upewnić :D

Dziekóweczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

mam pytanie od 2 grudnia mam nBoxa wziety w najnowszej promocji.

 

Siłe sygnału mam w okolicach 80% a jakosc sygnału 100%.

 

Jak mozna uzyskac siłe sygnału 100% i co tak naprawde oznacza siła sygnału.

 

Powiem ze mam małe co kilka minut małe pikseloze na kanałach HBO... :roll:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...