Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze płace za wszystko kilka miesięcy z góry, w miarę możliwości finansowych przeznaczonych na opłaty. Tak jest wygodniej.

 

Oczywiście... dla firmy/osoby której płacisz tylko. Ja gdybym chciał płatności robić raz na pół roku to po pół roku zapewne bym zapomniał o zapłaceniu za następne pół roku. Wolę poświęcić 10 min. w miesiącu i wszystkie płatności uregulować w dniu określonym jako "Termin płatności".

Koniec świata... pomyś co będzie jak zejdziesz z tego świata. Ani pieniędzy, ani usługi, ani oglądania.

Kalifar - poczytaj w regulaminie ile masz czasu na aktywację... jakoś 10 dni, czy 14 to było już nie pamiętam, ale po powyższym terminie umowa ulega rozwiązaniu, a Ty musisz zwrócić sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie chce się czepiać do nikogo , ale trochę się oburzyłem ale przepraszam za moje zachowanie więc poprawiłem styl wypowiedzi lepiej ? :) a pytanie do kolegi z 2 posty wyżej brałeś w jakimś punkcie czy zamawiałeś np przez tel ? bo się zastanawiam ile mi się będzie wlekła przesyłka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi na maila nie odpisują , nie lubię takiego czekania tygodniami bo pewnie tyle się to będzie wlekło , może lepiej było by miec umowę na rok więcej czyli 24mies a załatwic od razu ale teraz to za pózno . A oni tam korzystaja z jednej osoby do rozwożenia tych paczek? bo taki kurier to zapakuje np całego transportera to trochę wezmie tego , a nie rozumiem mogliby ich wysyłac po 20 na raz :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam mogę powiedzieć jak było ze mną. Zamówiłem sobie n i czekałem prawie trzy tygodnie!! A przy zamawianiu miła pani powiedziała że będę czekał max 10dni ale nigdy się aż tyle nie czeka i paczka powinna być w przeciągu paru dni roboczych! Kiedy minął termin 10 dni zadzwoniłem do nich i powiedzieli mi że mieli wymianę systemu że coś tam i mają opóźnienia. Jak zadzwoniłem do nich następnego dnia to jakaś pani powiedziała mi że paczka jest już nadana i nie wie czemu jej nie ma. Podała mi nr do Opek żebym zadzw i ich się spytało paczkę. Zadzwoniłem a pani w Opek powiedziała mi że n zamówiła u nich taka usługę jak wysłanie do mnie paczki jednak jej nie nadała do dnia dzisiejszego a było już po terminie tych 10dni. Wkurzony zadz do n i powiedziałem im jak sprawa wygląda. Powiedzieli że się tym zajmą i paczka przyszła następnego dnia!! Nie żałuje ze wziąłem telefonicznie i tylko na rok gdyż rok to z nimi wytrzymam a czy więcej bym wytrzymał to nie wiem, skoro oni tak zaczynają współpracę!! Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was więc na początek powiem ze n dotarło do mnie po włączeniu wyskoczyło ustawienie anteny ale że pózno to teraz nie będę się z tym bawił wskaznik pokazał siła sygnału czy jakoś tak 85% to mało? dużo ? powiedzcie ile powinno byc minimalnie bo by zrobic max to będę musiał odczepic drugi konwerter i chyba tak zrobie jutro ale powiedzcie mi ci którzy mają też programy z astry co tam z tego idzie poprzez n ? bo jeśli ta większośc niemieckich to sądzę że zostawie narazie jeden na hotbirda a z drugim może kiedyś się pobawie . co do kreski od jakości to było 0 :shock: troche się zdziwiłem siła 85% a jakośc nawet 1% nie ma dziwne . To niech ktoś napisze o astrze to chyba głównie to mnie interesuje by mi nie było żal jakiegoś progr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełącznik DiSEqC działa tak, że masz jednocześnie Hot Birda i Astrę i to praktycznie po jednym kablu :wink: Praktycznie, bo do tanga trzeba dwojga :> Tzn. będziesz potrzebował 2 konwertery i 2 krótkie odcinki kabla (a jak krótkie, to będzie zależeć gdzie umieścisz przełącznik DiSEqC) żeby połączyć oba konwertery z wejściami przełącznika DiSEqC, a potem to już z wyjścia przełącznika DiSEqC ciągniesz jeden kabel do dekodera, konwertery ustawiasz tak, żeby jeden odbierał Hot Birda, a drugi Astrę, potem w dekoderze ustawiasz co trzeba i już obie pozycje satelitarne powinny odbierać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

mam recordera od niedawna. Gdy wlaczam film z vodu obojetnie czy hd czy nie to telewizor ( panasonic 32lx70 ) przelacza sie z trybu 1080 czy 576i. generalnie film hd nie wyglada jak hd. gdy ogladam hd nagrane np. z hbo to idzie normalnie 1080. recorder jest podpiety componentem. czy to jest normalne czy moze cos mam zle ustawione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko... luzik... otwórz browara, zadzwoń pod 0801055505 (bez problemu na automat się dodzwonisz), wklep nr umowy+PIN. W czym problem? No chyba, że Tulipana z tarczą kręconą masz, to faktycznie możesz nie zdążyć. Jak uzyskać lepszą jakość? Dokładnie ustawić antenę, a w ostateczności obrócić o kilka stopni konwerter. Ja na 60 cm z C+ między Katowicami, a Krakowem mam jakość w okolicach 60-65. Nawet na TVN HD mam ANT1: 60%, ANT2: 12% i przy weekendowych opadach śniegu mogłem TVN HD oglądać bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz ten dekod wyp... ale mi to cisnienie podnosi jaki pin a nr umowy to ja juz nie wiem wklepuje te cyfry na umowie u gory z lewej i jak wklepuje to ledwo zaczne a ta juz sie tam powtarza wprowadz ble ble az mowi prosze czekac na polaczenie z konsul ktory i tak nie odbiera ma to w ... nie mam nerwow juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsciekne sie wprowadzilem ten nr ten z prawej mial byc i haslo i .. ta mi mowi ze autoryzacja nie poprawna czy jakos no k szl; mnie trafi , kiedys sie polacze z tym konsul ale nie chcial bym byc w jego skorze chyba bede nie miły bo kto mi odda karte za melodyjke i wprowadzenie z 20 razy tego numeru .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty wogóle przeczytałeś umowę? Zobacz co jest nr abonenta, co nr umowy, a co PIN-em. To naprawdę nie jest takie trudne! Z tego co pamiętam to wprowadzasz nr z LEWEJ strony+PIN

 

Swoją drogą to trzeba mieć nieźle we łbie, aby wykombinować 2 nr dla klienta. Nr umowy i nr abonenta. Na co to komu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...