Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Chcialbym zapytac jeszcze o takie sprawy-idac do APS i biorac n w promocji 3 pakiety za 38 zl na pol roku po tych 6 miesiacach umowa bedzie trwala jeszcze 6 bede placil 48 zl i po uplywie roku bede mogl zrezygnowac a n ?? i druga sprawa-Czy jak sie skonczy ta promocja 38 zl na pol roku to bede mogl zamowic w APS n bez promocji na rok czy zostaje opcja tylko przez net a jezeli zamawiam przez net to skad to pojdzie do mnie ?/ i jak sie umowa skonczy to zwracam tuner w najblizszym APS ?? Dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko o co pytasz znajdziesz (prawie) na stronie n-ki "oferta/promocje"

Tego czego możesz nie znaleźć tam, piszę tu:

Nie można zrezygnować (tak za darmo - bez poniesienia kosztów z tym związanych) po promocji 6 miesięcy - ponieważ jest to ułamek całej umowy, którą wcześniej podpiszesz.

Jak zamówisz przez net? Tak zwana umowa na "odległość" - to ta umowa będzie obowiązywała przez rok. Wszystkie z tym związane formalności załatwisz z kurierem, który dostarczy ci zamówiony sprzęt.

W innym przypadku umowa zawarta w punktach APS będzie obowiązywała przez 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rachunki przychodzą tydzień a raczej kilka dni wcześniej przed terminem płatności. Wystarczająco wcześnie aby zdążyć je w terminie opłacić. Z tego co wiem, to naprzykład za październik powinieneś już mieć.

Co masz robić - jeszcze zaczekać.

Czy to ma być pierwszy twój rachunek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Jestem zainsteresowany promocją, że przez 6 miesięcy odbieram za 38 zł wszystkie pakiety. Za dekoder, aktywacje płacę 99 zł. I po zapłaceniu tych 99zł dekoder Nbox HD Recorder dostaję na własność czy muszę go spłacać ?? I ile kosztuje w telewizji N kupno anteny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc N na rok, przez pół roku dostępne są wszystkie pakiety, przez następne pół roku minimum trzy płatne. Po zakończeniu umowy, przechodzi ona na czas nieokreślony. Czy mogę wtedy zrezygnować z jednego pakietu i płacić 6 zł za Informację i rozrywkę :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowe zawarłem z N 11 sierpnia i mam na 4 mc bezpłatnie Picture Box, Filmbox i HBO i chce zrezygnować z HBO, FilmBox i Picture Box a zachowac z opcji nScreen...

Wystarczy zadzwonić czy wysłac wypowiedzenie na owe pakiety pocztą? No i do kiedy??

 

Wystarczy zadzwonić. Pisemne wypowiedzenie trzeba wysyłać tylko w przypadku kolekcji VOD, jeśli nie zrezygnujemy z nich w czasie obowiązywania promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Jeszcze niedawno mialem w programach n-ki Polsat 2 , na chwile obecna z tego co wiem Polsat 2 nie jest programem FTA ,ale nie rozumiem dlaczego w programie n-ki nie ma Polsat -News ,ktory jest programem FTA ale nie ma go w programie n-ki ,a samemu tez nie mozna go poszukac.Mam jeszcze jedno pytanie,TV Polonia z astry ma telegazete czego nie ma Polonia z Hot Bird, czy nie mozna dolaczyc Tv-Polonia do kanalow z astry,ktore sa na liscie n-ki ?

Dziekuje za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...