Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli zamówisz przez Internet, to zapewne tą samą drogą musisz odesłać, ale wtedy już chyba na swój koszt.

 

PS. Ponieważ nie dostałem odpowiedzi, ponawiam moje pytanie tutaj

Oddać możesz w najbliższym punkcie Nki dosaniesz tam potwierdzenie zwrotu dekodera i to wystarczy ;>

 

 

Co do rezygnacji z pakietów po okresie promocyjnym to możesz Zrezygnować z jednego na miesiąc koszt takiej opreacji jedyne 20 PLN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo!

Pozdrawiam i mam pytanie, co jest wlasciwie "ber" i do czego sluzy? Mialem juz ber 9-9,5 i ogladalem programy kiedy padal deszcz(calkowicie bez zaklocen), mam teraz po lekkim przestawieniu anteny "ber" 1-1,5 i programy zarowno hd jak sd sa dobrej jakosci .

dziekuje za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem początkujący lecz mam jednen mały problem. Mój sąsiad ma n. Kupił wczoraj na tej nowej promocji . I ustawiłem mu antenę o średnicy 60cm na hot bird i na dekoderze echo star 606 polsatu sygnał z satelity jest 70 procent na większości transponderów. A na n box wyświetla 20-30procent. Od czego to zależy ? Wie ktoś?. Da się ten sygnał jakoś polepszyć. Anteny się lepiej nie ustawi. Chyba że większą niż 60cm. Jest jakieś inne wyjście niż zmiana anteny? Czemu n box wyświetla taki słaby sygnał. Chodzi mi o jakość bo siła jest wysoka 60procent a jakość słaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr-ek dzięki za odpowiedz. Jeszcze chciałem się spytać Ciebie o Nboxy, a konkretnie o dekoder z twardym dyskiem i innymi bajerami. Przeczytałem, że jego aktywacja wynosi 38 zł. Czy to nie jest jakaś podpucha zmuszenie do zakupu VOD, który jest dla mnie zbędną dogodnością. Kolejne pytanie, czy użytkowanie w obecnej chwili dekodera jest płatne i wliczone w abonament?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr-ek dzięki za odpowiedz. Jeszcze chciałem się spytać Ciebie o Nboxy, a konkretnie o dekoder z twardym dyskiem i innymi bajerami. Przeczytałem, że jego aktywacja wynosi 38 zł. Czy to nie jest jakaś podpucha zmuszenie do zakupu VOD, który jest dla mnie zbędną dogodnością. Kolejne pytanie, czy użytkowanie w obecnej chwili dekodera jest płatne i wliczone w abonament?

 

 

Jeżeli płacisz za jakąkolwiek telewizje kablową czy satelitarną aktywacja recordera 38 pln VOD 3 miesiące gratis potem możesz zrezygnować (w skrucie).

Jeżeli nie płacisz za nic aktywacja Recordera 99 pln + VOD 30 pln przez 6 miesiący

Dzierżawa dekodera czy to jest zwykły Nbox czy recorder jest bezpłatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się orientuje ile kosztuje sama robocizna podłączenia (N-ki) talerza przez fachowca (podkreślam sama robocizna)?. Najprzód wolę się spytać ile taki facet wyciśnie ze mnie forsy 8)

Zawsze możesz sam przyczepić stojak, antenę, położyć kabel, podłączyć wszystko. Montera wezwać można już tylko do ustawienia anteny. Koszt tego wynosi do 50 zł. Zawsze to 100, 150 zł w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOD 3 miesiące gratis potem możesz zrezygnować (w skrócie).

 

Ale należy pamiętać, że 3 miesiące licząc od dzisiaj upływają 31 stycznia 2009r. i do tego dnia należy zrezygnować z VOD (jeśli oczywiście nie chce się korzystać) i 3 miesiące od 17 listopada br. również upływają 31 stycznia 2009r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam ostatnie pytanie, na razie jestem abonentem CP i przez rok będę, ale chce się pozbyć i dać swoim rodzicom dekoder SD i talerz 70cm.

 

Chodzi głównie mi o to, że wolałbym kupić talerz 80cm + konwerter HD od CP niż od N-ki, bo rzecz jasna wyjdzie mi to taniej. Nie wiem czy to będzie współpracowało z Nboxem HD, a jeśli kupie od N-ki zestaw satelitarny to nie wiem czy będzie odpowiedni do stojaka zamontowanego przeze mnie w zeszłym roku (oczywiście po zdjęciu talerza 70cm) i mam nadzieję, że nie będę musiał wywalać kabla obecnie doprowadzającego jeszcze sygnał z CP do Samsunga. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...