Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i chocbym nawet byl tym wyjatkiem z problemem z aktywacja to jestem bo ja juz to mam gdzies wczoraj probuje dzw do n melodyjka w nocy melodyjka rano to samo niech oni wsadza sobie ta nowa generacje w .... a ten autom jak podam nr umowy i haslo to mi mowi ze nieprawidlowe dane , jak moga byc nie prawidlowe jak juz z 30 razy probowalem i na 100proc dobrze wstukiwalem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale rozumiem djvortexxxa bo mam ten sam problem jeśli chodzi o połączenie się z żywą osobą jak to określił piotr-ek, od kilku dni próbuję o różnych porach dnia i nocy i nic! Cały czas sekretarka każe mi oczekiwać na połączenie z konsultantem, najdłużej czekałam 35 min i nic, szkoda tylko mojego czasu i pieniędzy na połączenie. Chciałam też zaznaczyć że jeżeli chodzi o numer dla klientów którzy chcą kupić n-kę z połączeniem nie ma problemu, zawsze zgłasza się konsultant, tylko że oni nie mogą pomóc abonentowi :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj bodajże mona rezygnować z opcji dodatkowych Filmbox, HBO, Cinemax, VOD (nscreen, picture box, premiery VOD) w Autoryzowanych punktach sprzedarzy, 2-ga opcja bodajże podłączenie Boxa do netu i masz BOK z pilota(nie sprawdzałem).

 

 

 

Imię Nazwisko Data

numer umowy

numer abonenta

 

 

 

 

 

 

 

 

Prośba o rezygnację z usług dodatkowych

 

 

 

Zwracam się z uprzejmą prośbą o odłączenie opcji dodatkowych:

 

HBO

CINEMAX

FILMBOX

 

oraz KOLEKCJI VOD : FILOWEJ (PICTURE BOX), SERIALOWEJ (NSCREEN)

 

 

 

 

z poważaniem

 

 

.....................................

podpis klienta

 

 

 

 

 

pieczątka punktu

podpis sprzedawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok po wielkich trudach Nka juz aktywna uff , pytanie nr 2 mozna podlaczyc taki myk do nboxa dvd ? obecnie mam tv nie zadne hd moze w przyszlosci no i tam mam scart x1 na poprzednim tunerze mialem chinchami do tunera a z tunera scartem do dvd i bylo ok a tu w nboxie widze 1 scart no i problem jak sie tak nie da to bezanadziejny ten nbox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos nie moge. nbox z tv podlaczam za pomoca scart bo innego wyjscia narazie nie widze mam chinche ale zolty bialy czerw a na nboxie zielony i jakis tam wiec na chinche to nie jest bo probowalem i lipa to w jaki cudowny sposob podczepic przez nboxa dvd ? pytan ciag dalszy zaczyna mnie to zloscic ciagle cos wiec co wlacze nbox przyciskiem power na pilocie to pojawia sie jakis progr po czym na dekod leca cyfry od tylu i tak...godzine i nic, jakos sie tego pozbylem wlaczam i znow to samo co jest u licha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisz w j.polskim używając znaków interpunkcyjnych w czym masz problem, bo eNboxa można podłączyć na 3 sposoby:

1. Euro

2. HDMI

3. Component

Ty kombinujesz jak podpiąć via Component, ale nie czytasz co pisze na gniazdkach do Componenta. Albo podłącz euro i powiedz co widzisz na TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze po polsku po 1 nie rozumiesz o co pytam więc wyjaśniam nboxa mam podłączonego wszystko jest ok podłączyłem przez euro ja pytam jak równocześnie podłączyc dvd poprzez nbox wcześniej miałem włączałem na tv AV wciskając power na starym tunerze miałem sat wyłączałem a wciskając na dvd power włączało się dvd i tak chciałbym teraz zrobic ale widzę problem już pisałem jaki wyżej czyli jak to ewentualnie podłączyc mam na myśli DVD powtórzę >>>DVD<<< nie nbox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...