Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TECHNOCLUB: Zwróć uwagę, że to nie własne źródło tylko z Telekabla.

 

Ja tam nie zawsze wierzę, że media2.pl to wiarygodne źródło.

Oficjalnego komunikatu nikt nie wydał, a ja nie znam tej gazety czy co to tam jest i miałbym wątpliwości czy oni są wiarygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitter masz racje . Zgadzam sie z toba w 100%. Jesli Polsat 2 zniknie z N, to niech CP nie liczy na wydluzenie umowy z TVN. Przypuszczam ze N czeka na koniec umowy na TVNY z CP. :D

 

Kiedys byl oficialny komunikat ze strony ITI w ktorym powiedziano ze nie sa zainteresowani zakonczeniem emisji kanalow poprzez CP. Chca aby widownia byla najwieksza, wiec beda przeduzac umowy.

 

Szkoda ze nie mam juz tego interview, bo by wstawilem. :?

 

A drugie, dziekuje @ james_b. :wink:

Juz tez chcialem zapytac czy zrodle mozna ufac, bo nie znam. A w przeszlosci juz tyle zapowiedzi bylo ktore sie nie spelnily, ze ja juz tylko wierze w SatKurier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak szykują się pewne zmiany.

 

Nowy teleturniej w Polsacie 2

 

W najbliższy poniedziałek na antenie Polsatu 2 pojawi nowy teleturniej interaktywny, który zatytułowano Wygraj teraz. Program będzie emitowany na żywo od poniedziałku do piątku o 09:15 i zastąpi magazyn plotkarski Happy Hour. Teleturniej będzie można oglądać tylko w Polsacie 2.

>>Więcej

Może w przyszłości planują więcej programów na żywo i to jest przyczyną zakodowania sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat 2 juz nie/bedzie dla Polonii w Europie :brawo:

A co to za zagranica. Weźmy takie Niemcy lub Hiszpanię, to teraz tak, jakby pojechać do innego województwa w Polsce. Za oceanem - wielką wodą - to rozumię, że jest zagranica. Nawet, gdy się tam jedzie (leci - płynie), to są potrzebne jakieś "papiery" :lol2::lol2:

Eh! zero humoru :(:(

Post mało rozrywkowy - nie spodobał się? - wiem, że późno było, ale na uśmiech. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem zachować spokój i poczekać na oficjalny komunikat Polsatu ;) A Wy jakimś Telekablom wierzycie :lol2:

 

Polsat 2 pozostanie niekodowany

Telewizja Polsat zdementowała informację na temat planowanego zakodowania przekazu kanału Polsat 2 w Europie. Emisja pozostanie niekodowana z satelity Hot Bird 6 - 13E. Sygnał będzie nadal zaszyfrowany dla widzów w Ameryce i Australii. Polsat 2 rozszerzy jedynie ramówkę o nowe pozycje programowe.

Informację o kodowaniu Polsatu 2 podaną pierwotnie przez miesięcznik Telekabel zdementowała szefowa działu PR Telewizji Polsat Monika Polewska.

Polsat 2 wzbogaci ramówkę o nowe pozycje programowe. Będą to: magazyn Wybierz gospodarkę (znany z anteny TV Biznes), show Przebojowe dzieci (emitowany na antenie głównego kanału Polsat), a także własny autorski program interaktywny Wygraj teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem zachować spokój i poczekać na oficjalny komunikat Polsatu ;) A Wy jakimś Telekablom wierzycie :lol2:

Kto wierzy ten wierzy. Ja osobiście nie bardzo ufałem temu, bo jakoś wiarygodnym źródłem to się nie wydaje. Uwierzyć to ja mogę, ale takiemu Presserwisowi, a nie Telekablowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, cieszy mnie ta informacja, choć już tak zdążyłem się pogodzić z wersją, że kanał zostanie zakodowany.

Mówiłem zachować spokój i poczekać na oficjalny komunikat Polsatu ;) A Wy jakimś Telekablom wierzycie :lol2:
Ja w tym przypadku połknąłem haczyk, ale to dzięki media2.pl, bo na tym serwisie przeczytałem ten news. Co prawda, na Telekabel szukałem tej wiadomości i jakoś nie udało mi się znaleźć. Trochę mnie to zastanowiło, ale uznałem, że jeśli takie info podaje w miarę poważny serwis, to jest to prawda. Jednak nikt nie jest nieomylny i każdym, nawet najlepszym wtrafiają się niezłe psikusy :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie oglądam Wydarzenia na Polsacie2 i zauważyłem, że na kanale prawym jest samo tło dźwiękowe materiałów dziennikarskich, a na kanale lewym jest komentarz reportera i wszystkie wypowiedzi (podczas tych wypowiedzi kanał prawy jest beź dźwięku). W przypadku dźwięku ze studia na obu kanałach jest głos prezenterki. Czy ktoś również zauważył? Ma to miejsce teraz, więc proszę o sprawdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czyli w sierpniu ubędą Nam 2 kanały FTA: Polsat Zdrowie i Uroda,który ma zostać przekształcony w Polsat Cafe i zakodowany,oraz Polsat 2.Szkoda :(

W Polsce to zawsze wszystko muszą kodować,dlaczego nie możemy wziąc przykładu z Niemców.Jak tak dalej pójdzie to FTA zostaną tylko (w najlepszym wypadku): Tele 5,Polonia 1,Mango 24 i może jeszcze ITV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z moim przedmówca, jest to oficjalna strona polsatu a nie dane z jakiejs strony internetowej o mediach. Ale sieci bedą miały na razie ten kanał za darmo a potem jak bedzie coś ciekawszego to pewno beda musiały płacic kasę. Ale myslę ze Polsat2 bedzie odpowiednikiem TVN 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy ze po kanałach polsat cafe polsat play szykuje sie poprawienie oferty kanału polsat2 mimo ze kanał bedzie dalej za darmow kablowka i w CP najprawdopodobniej bedzie przygotowywal sie do startu w zagranicznych platformach tam gdzie jest cala masa Polakow Sky, Sky italia Premiere i inne

 

a tutaj potwierdzenie zakodowania kanału

 

http://www.polsat2.com.pl/20080710_opis_oferty2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...