Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Że fajny jest, to każdy wie. Powtórki Kiepskich, Graczyków, Buły i spóły, Drogówki. Jaki będzie po zakodowaniu ... wielka niewiadoma :]
No ciekawi mnie jak bedzie wygladala ramowka Polsat 2 po 17 pazdziernika... i czy nadal bedzie kanalem "international"?

Posłużę się tutaj cytatem z portalu wirtualnemedia_pl:

Dzięki zakodowaniu Polsatu 2 już w listopadzie na antenie tej stacji pojawią się znane z głównego Polsatu formaty' date=' które wyprodukowane zostały na zagranicznej licencji. Ze względu na wymogi licencyjne nie mogły one być emitowane w telewizji niekodowanej. Michał Banach na razie nie zdradza, jakie to będą konkretnie programy, ale podkreśla, że kanał będzie korzystać z głębokich archiwów Polsatu.[/size']
W pierwszej kolejności stawiam na powtórki Idol'a i Bar'u :mrgreen:

 

A teraz bardziej optymistycznie:

- Planujemy także zakupy nowych produkcji podczas targów w Cannes - tłumaczy nam szef Polsatu 2. Dopuszcza on możliwość, że na antenie stacji pojawią się seriale zagraniczne.
- :lol2: -
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że na początku roku 2009 kończy się C+ umowa na wyłączność National Geographic, więc zobaczymy czy ją przedłużą, czy może te kanały trafią gdzie indziej :D

 

Jeśli już chodzi o taką wymianę to dla C+ byłoby to nieopłacalne i musieli by tam pracować głupcy by się na coś takiego zgodzić. Wy to macie pomysły :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Polsat2 zostanie Cyfra+. Jak wy myślicie? Bo w n-ce napewno nie.
Odpowiedź jest banalnie prosta. Nie będzie żadnej umowy Polsatu z Cyfrą+ na rozpowszechnianie ich kanału. Wielokrotnie na portalach internetowych była o tym mowa! Kanał będzie dostępny tylko w CP i powszechnie w sieciach kablowych.
Chodzi mi oto że Cyfra+' date=' może podpisać umowę na nadawanie kodowanego Polsatu2. :D[/quote'] Cyfra zawsze może, pytanie tylko, czy druga strona też "może" :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Nie definitywne zakodowanie tylko definitywne wylaczenie ! Polsat 2 juz jest bardzo dlugo zakodowany !

Ja u siebie na n-ce oglądam cały czas Polsat 2, poza tym nie słyszałem ani nie widziałem informacji o tym, że Polsat 2 zostanie wyłączony :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie definitywne zakodowanie tylko definitywne wylaczenie ! Polsat 2 juz jest bardzo dlugo zakodowany !

Ja u siebie na n-ce oglądam cały czas Polsat 2, poza tym nie słyszałem ani nie widziałem informacji o tym, że Polsat 2 zostanie wyłączony :roll:

 

To prosze sobie przeczytac informacje ktora leci prawie caly czas na dole ekranu na tym kanale. :wink:

 

Zakodowana wersja Polsatu 2 juz jest dostepna. 17 pazdziernika niekodowany przekaz Polsatu 2 zostanie definitywnie wylaczony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...