Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja widziałem i co w tym nadzwyczajnego? Udziałowcem Superstacji jest spółka Ster, a tak naprawdę Polsat. Nawet przyznano się do tego na antenie, także w retransmisji programu "Rezonans" w Polsacie 2, gdy do stacji zadzwonił jakiś [beep]rowy beret. No i w związku z tym, że Polsat jest owym udziałowcem Superstacji, z pewnością nie miał on problemów z otrzymaniem programów produkowanych przez ten kanał.

 

Swoją drogą, wkrótce Superstacja nadawana będzie w USA, więc retransmisja w Polsacie 2 to bardzo dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co powiecie o oprawie P2? Mi się podoba muzyczka, taka miła.

 

Jakby ktoś nie wiedział, to w jinglu ident jest tak:

1. Jest pokazywane logo polsatu 2 z latającymi z góry na dół pomarańczowymi pasami (jak w topie na http://www.polsat2.com.pl), po dwójce przejeżdża taki jakby "promyczek";

 

2. logo się rozpada na stronę tylną i przednią, na końcu te dwie części odlatują na prawo i lewo :)

 

Tak jest jeśli się nie mylę. Belki w zwiastunach identyczne jak z głównego Polsatu, tylko że oczywiście zamiast zwykłego loga Polsatu jest logo Polsatu 2, przed godziną jest polska flaga (że "czasu polskiego"), a na dole pod wszystkim dodany jest czarny zaokrąglony od dołu prostokąt z adresem "www.polsat2.com.pl".

 

Niestety nie mogę zgrać zapa bo nie mam dekodera podłączonego pod peceta, ale tutaj zrobiłem takie wielkie uproszczzenie jak to wygląda (robione na szybkiego w paincie)

 

p2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ty musisz mieć coś źle ustawione w tunerze, bo u mnie jest normalnie zawsze i nie wnerwia mnie to, że chcą i nadają w 16:9, mnie to cieszy (głupio napisałem, ale tak jest). Zajrzyj do opcji ustawień obrazu w swoim odbiorniku satelitarnym, po testuj trochę i zobacz, że to jest u Ciebie źle, nie u nich, to nie ich wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie masz jeszcze kanały :?: Czy one też czasami nadają w 16:9 :?: Bo jeśli tak to z nimi też powinieneś mieć taki problem. Napisz w dziale o sieciach kablowych a na pewno otrzymasz tam odp, tutaj nie róbmy offtopu, tak jest dział o sieciach kablowych Sieci kablowe, wybierz swoją sieć i napisz w danym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...