Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://tv.cba.pl/tv/polskie/polsat/polsat2/low/polsat2.asx - no wlasnie znalazlem stream i... zdebialem, wlasnie sie pytac mialem czy to jakas opozniona wersja czy faktycznie stare logo

stare logo, ale jeżeli masz możliwość to oglądaj Polsat2 w wyżeszj jakości, link do streamu: http://tv.cba.pl/tv/polskie/polsat/pols ... olsat2.asx

 

Na pewno to nie opóźnienie, bo już jakiś czas temu kilka razy sprawdzałem jak jest na satce i w necie i jest lekko różnica(kilka/ kilkanaście sekund) Logo tak jak już pisalem stare... nie postarami się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto inna wersja logo Polsatu 2

540-150.jpg

A pod tym linkem znajdziecie najświeższe informacje o zmianach w polsatowskiej dwójce :

Tutaj !!

Z tego co tu wynika nowa odsłona Polsatu 2 JUŻ JUTRO !

Edycja Mr. Orbita: Link usunąłem - źle wstawiony, wstaw jeszcze raz, tylko tym razem to co miało być, bo wstawiłeś link do odpowiadania na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ta "dwójka" przypomina małpę-@- i nie za bardzo mi się to podoba. Może druga wersja bardziej przypomina kolory Polsatu, ale bez przesady, aby wszystko było takie samo, nawet Canal+'y mają inne, normalny jest czarny, Film- żółty, Sport- niebieski, Sport2- zielony to samo HBO. jescze ta dwójka przypomina mi jakimś dziwnym cudem, ale nei wiem dlaczego lata 90' ta pierwsza wersja bardziej "cywilizowana" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo logiem a ramówka i tak jest beznadziejna.

Przecież nie będę oglądał tego kanału tylko dla loga, które i tak jest identyczne jak Polsatu :P

 

no wiem, że głupio napisze, ale nie identyczne jak logo Polsatu. Ta ramówka nigdy nie będzie jakaś super, bo zawsze dadzą coś na Polsat a nie Polsat2 :/ a szkoda... Logo w przekazie satelitarnym i tak wygląda okropnie, w necie tak sobie, bo nie zwraca się na nie uwagi, ale na satce już bardziej, przynajmniej ja, poza tym w necie jest niższa jakość więc wiadomo co i jak.

 

No @GTV bez przesady tak już nie zrobią :lol: raczej dziwnie by wyglądało gdyby było logo czwórki a pod nim napis "Polsat" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Wy chcecie od ramówki Polsat2? To ona z myślą o Was jest przygotowywana? :P

"Polsat 2" nadaje swój program w wersji International, czyli audycje powtórzeniowe (m.in. z anten Polsatu, TV 4, Polsatu Zdrowie i Uroda, a także Polsatu Sport) skierowane do widzów na zachodzie Europy a także w USA i Kanadzie.
źródło: wikipedia

 

Czasami jak czytam komentarze internautów mieszkających w Polsce na temat tej stacji, to łapię się za głowę. To tak samo, jak czytam wypowiedzi dotyczące ITVN, czyli też narzekanie, dlaczego w Polsce ten program nie jest dostępny? Na ramówkę stacji też składają się powtórki, tutaj z głównej anteny TVN. Mamy dwa kanały bardzo zbliżone do siebie. Róźnica jest tylko taka, że jeden z nich jest dostępny w Polsce, drugi nie.

 

Jeżeli chodzi o logo, to bardzo mi się podoba ta zmiana (wcześniej byłem temu przeciwny). A dlaczego ta "dwójka" jest tak bardzo rzucająca się w oczy? Po to, aby odróżnić logo Polsat od Polsat 2 i bardziej podkreślić, że oglądamy właśnie Polsat 2 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby wszystkie nowe loga Polsatowskich kanałów miały być wzorowane na logu Polsatu????????????? Ciekawie jak będzie wyglądało logo TV Biznes lub Polsat Zdrowie i Uroda. :D

Może czwórkę też zunifikują? :D

 

p4mi3.jpg

 

To wtedy przy okazji była by zmiana nazwy na Polsat 4. Ja jestem jak najbardziej za tym.

Polsat Sport pewnie by miał piłkę w logo a pod nią napis Polsat a niżej Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o logo, to bardzo mi się podoba ta zmiana (wcześniej byłem temu przeciwny). A dlaczego ta "dwójka" jest tak bardzo rzucająca się w oczy? Po to, aby odróżnić logo Polsat od Polsat 2 i bardziej podkreślić, że oglądamy właśnie Polsat 2 :wink:

 

I wlasnie. Tez pomyslano z ta mocna dwojka o starszych osobach, ktore juz tak dobrze nie widza i potrzebuja okularow (jak i moje rodzice).

Wlasnie dla nich, zeby umieli odrozniac te dwa kanaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...