Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

zapomnij.

 

1 - swiezo zmieniali logo tv4 i duzo wlozyli siana w promocje nowego wizerunku

2 - zalozmy ze jest polsat, polsat2 i polsat 4..... to nie trzyma sie kupy, bo polsat jest glowny, drugi jest powtorkowy a dopiero 4 znow "glowny (w znaczeniu uproszczeniowym, samoistny, a nie powtorkowy)

3 - nie oplacalo by sie to w kwesti marketingowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem obecne logo Polsatu2 jest:

- za małe w stosunku do logo polsatu (a powinno być identycznej wielkości),

- samo logo zbyt przeźroczyste natomiast "2" zbyt biała,

- za bardzo wciśnięte w róg ekranu.

Mam nadzieje że to poprawią.

 

 

ps: dorzucam jeszcze jeden screen polsatu2 z nowym logo :D

pdvd001ex4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem obecne logo Polsatu2 jest:

- za małe w stosunku do logo polsatu (a powinno być identycznej wielkości),

- samo logo zbyt przeźroczyste natomiast "2" zbyt biała,

- za bardzo wciśnięte w róg ekranu.

Mam nadzieje że to poprawią.

 

Logo jest dokładnie takiej samej wielkości co Polsatu i jest w tym samym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na PS i PSE jest to już prawie norma od jakiegoś czasu...a na Polsacie 2 widze pierwszy raz taki przekaz...aha i jest to ten nowy serial o miłości :)

 

edit: poszedłem jeszcze raz oblukać i faktycznie moje początkowe podniecenie przyćmiło mi zmysł widzenia i niestety po prostu [beep] zamieniono na inny [beep]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak żeście się przyzwyczaili do tego dziadowskiego letterboxa, że jak w końcu kanały Polsatu są nadawane w PRAWDZIWYM Anamorficznym 16/9 to ktoś pisze bzdury, że to nie jest prawdziwe 16/9. To jest prawdziwe 16/9 tylko zabrakło sygnału dla tunerów by przełączały automatycznie sygnał na 16/9. Tak jak na C+Film na przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie może masz racje arsenal :> forsowałęm telewizor do 16:9 wygląda jak prawdziwe 16:9, no ale jak chcą żeby to było w 100% prawdziwe 16:9 to niech włączą tą flagę ;p bo tak muszę przy każdym przełączeniu zmienić tryb telewizora ręcznie, bo opcja forsowanie 16:9 w moim telewizorze się nie trzyma przy przełączaniu kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem fotki z góy przepraszam za jakość

Oto jak wygląda u mnie Polsat 2 w trybie Auto na którym włącza się 4:3 bo brak flagi.

imga0054tu2.th.jpg

A oto jak sforsuje 16:9:

imga0055fg1.th.jpg

Rzeczywiście wygląda jak powinno wyglądać, no ale ten brak flagi to u mnie ciut uciążliwa sprawa :> Takie same efekty są przy PS i PSE

Ciekawi mnie co zobaczymy jutro na Polsacie podczas F1 ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz leci w letterboxie jakiś program.

 

juzletterboxyk7.jpg

 

chyba zobaczyli, że coś nie wyszło i przestawili

 

a co do zdjęcia to jest to stream więc jakość byle jaka.

 

no tak zobaczymy co będzie, szkoda, ze nie ma Polsatu (1) w necie, kiedyś był przekaz do kablówki to bym zdjęcie dał na forum jutro. No cóż zobaczymy moze tym razem zrobią wszystko, żeby samemu nie trzeba było zmieniać TV na tryb 16/9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W analogu gdy PS i PSE nadawał z flagą 16:9 dekoder w centrali robił mocny letterbox (ciut większe pasy), mój telewizor wykrywał to (nie robił tego przy innych letterbox'ach, innych stacji) i rozciągną obraz na cały ekran tak że pasów nie było widać i uważał że jest w trybie 16:9. No jakoś byłą o ciut gorsza niż w cyfrówce, ale i tak to już coś ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...