Skocz do zawartości

Internetowe Centrum Abo. - Cyfra


hubikas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam saldo podane już ze zniżkami. Dokładnie tyle, ile mam do zapłaty. I ani złotówki więcej.

I jak już wspomniałem w poprzednim moim poście, w moim przypadku saldo jest zgodne z faktyczną kwotą, jaką mam płacić ...

Chciałbym się przywitać akurat tutaj :D Witajcie :jupi: Forum już bardzo długo czytam jednak dzisiaj zdecydowałem się zarejestrować :>

Tyle wstępu.

To, co cytowany kolega powiedział - saldo jest takie jak w poprzednim miesiącu, ze zniżkami, bonusami itp.

To co widać (cena za pakiet, wynajem dekodera, dodatki) to faktyczne ceny bez zniżek (nie mylić z saldem).

Ostatnia faktura prawdę Ci powie.

I właśnie to sobie tutaj, na tych setkach stron, wyczytałem, przeanalizowałem i doszedłem do wniosku, że tak właśnie jest.

Tak pewnie będzie jeszcze jakiś czas, do póki umowa nie przejdzie na czas "nieokreślony".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was orientuje się kiedy pojawi się w ICA faktura za miesiąc kwiecień? Albo zadam pytanie inaczej: którego dnia miesiąca zwykle taka faktura się generuje? Pytam bo widzę w należnościach inną kwotę abonamentu niż wynegocjowałem podczas przedłużania umowy w marcu i chciałbym wiedzieć za co mi policzyli więcej żeby napisać reklamację...

 

Edit: dzięki Krzychoo :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już w ogóle strona nie działa :locked:

Site off-line

The site is currently not available due to technical problems. Please try again later. Thank you for your understanding.

If you are the maintainer of this site, please check your database settings in the settings.php file and ensure that your hosting provider's database server is running. For more help, see the handbook, or contact your hosting provider.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

u mnie działa...

 

BTW: wydłużył się czas księgowania wpłat na koncie: poprzednio były to 3 dni,a teraz już 4 :/ (płatności elektroniczne w poniedziałek z samego rana przed 1'szą sesją wychodzącą z mojego banku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...