Skocz do zawartości

Internetowe Centrum Abo. - Cyfra


hubikas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie chyba im coś nie poszło przy aktualizacji baz danych bo u mnie adres e-mail zmienił się na kosmiczny-nie podawałem takiego, aktualizacja jego nie działa... strona ica i ncplus nie jest też zgodna z IE8, możliwe że wogóle z IE. Dobrze, że mam firefox'a... masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udalo w koncu, a cena mojego pakietu tam podana przez nich to ponad 180- zl :) Skad oni ja wzieli nie mam pojecia. Trzeba probowac kilka razy, aby sie zalogowac.

 

PS. Brooks dalej tak cieszysz sie z nowej platformy?? Juz emigrowales czy masz dosc?? Kanalu z Premiere League raczej nie bedzie, ale kto wie, co zrobia po sezonie, czy nie bedzie cudow, za ktorego trzeba bedzie dodatkowo placic jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie jestem nie milo zaskoczony ceniami. Zakladalem 20 zloty podwyzki. Na dzien przed fuzja podpisalem umowe z Cyfra na C+Superpremium, HBO GO muliroom, Pace x2 za 94zł na 18 miesiecy, dostalem jeszcze na pol roku gratis nSport/MGM i paczke Cinemax/FIlmbox. Mam nadzieje ze do lata pociagne na starej umowie. Dla mnie i tak nie jest zle bo placilem za Cyfre i N. Juz mi proponowali migracje 99zl Platinium, pol roku HBO gratis (kolejne pol za 20zł) wiec mnie srednio jak dobrze pojdzie Platinium z HBO wyniesie przecietnie 109 na miesiac.

Z Cyfra bede ile sie tylko da, czekam na list z przymusowa migracja oby jak najpozniej, walne wypowiedzenie i bede czekal co zaproponuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...