Skocz do zawartości

Wymiana kart Cyfry+


szwyr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zauwazylem jest problem z aktywacja karty przez czytnik w Fergusonie 9000PVR. Czy jest to problem szerszy?. Czy jest ktos komu aktywacja przeszla na tym tunerze (tylko przez czytnik). Potwierdzam ze moja karta jest aktywna (aktywowana na Humaxie 2000 CI ale wm fergusonie w czytniku nie chodzi).

Moze to problem aktualizacji oprogramowania w fergusonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takze mam pytanie odnosnie aktywacji, posiadam tuner Kethrein ufs910 i modul Matrix.Na starej karcie wszystko smiga a na nowej nieda rady.Zauwazylem ze z nowa karta niemoge wejsc do menu modulu.Przed chwila dzwonilem do cyfry i wyslali mi dodatkowe uprawnienia i kazali czekac do godziny ale jestem jakos pesymistycznie nastawiony.W zwiazku z tym mam pytanie czy ktos juz na tym tunerze nowa karte aktywowal? ,oraz czy te problemy moga byc zwiazane z modulem?.Bardzo prosze o jakas odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj o godzinie 21:45 wlozylem nowa karte do mojego Philipsa PVR HD , postepowalem zgodnie z instrukcja. Po godzinie wlaczam tv a tu komunikat ze wymiana zakonczona sukcesem imoge ogladac swoje kanaly ITD. Pelen szczescia zaczalem wychwalac cyferke jaka jest szybka i wspaniala az tu nagle po przelaczeniu z kanalu 19 na 1 stwierdzam ze nic nie dziala!!! Wszedzie komunikaty ze brak uprawnien do odbioru tego kanalu :( Dzialaja tylko kanaly FTA a na niektorych TVN-ach jest tylko dzwiek. Co mam zrobic , czy dzisiaj znowu moge sprobowac ( postepujac zgodnie z instrukcja)? Dobrze ze jeszcze stara karta dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Pytanie jak w temacie. Czy ktoś z Was aktywował już kartę na tym tunerze? U mnie problem jest taki że tuner nie wykrywa mi kanału WYMIANA KARTY Po ustawieniach ręcznych parametrów programu wyświetlana jest informacja "brak sygnału audio/video" Co robic i jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do moich wcześniejszych postów zacytuje swojego z Lakiego a dotyczącego wgrywania aktualizacji do dekoderów z softem alternatywnym a następnie przegranym oryginalnym co też nie pomaga a więc cytowany post

-"Napisał cymes Zobacz post

ja tez tak mam.dzisiaj dzwonilem chyba przez pol godziny do dzialu technicznego c+ i gosc byl zdziwiony ze to u mnie nie smiga.wiec moze tez zgloscie i zaczna wysylac update na dtf1,bo nie sla juz od ponad roku.dekoder chce sciagnac update,bo na moment wyskakuje zielony pasek ,,trwa aktualizacja...'' ale zaraz znika,bo co ma sciagnac jak nic nie wysylaja."-

I tu chyba pies pogrzebany.Ponieważ swojego Kena wykupiłem od C+/za 1 zł/ w lutym tego roku i miałem po wgraniu oryginalnego softu takie same objawy dziś w ramach rocznej gwarancji wymieniłem go na drugiego Kena i po wgraniu na starej karcie listy programowej i resecie i włożeniu nowej karty śmiga do tej pory a zielony pasek wspomniany wyżej nie pojawił się jak to miało miejsce w poprzednim Kenie.W wersji oprogramowania wyświetla Wersja programu 8,Producent Kenwood wersja sprzętu 2.Więc Ja mam na szczęście problem z głowy.Muszę tu pochwalić C+,że sprawę po moim telefonie załatwiono praktycznie od ręki ponadto za długi staż w C+ i regularne opłaty dostałem HBO na pół roku.A więc nie zawsze jest źle w kontaktach z BOK-iem.

Pozdrowienia dla wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis w nocy chcialem aktywować karte na pionku i nie wiem czy sie udało...

Włożyłem nowa karte wczoraj o 22, do dzis do 11 nie wyskoczyła plansza ze sie aktywowało, znudziło mi się czekanie wiec przełączyłem na nowej karcie na Canal+ (mam tylko multipakiet canal+) i o dziwo Canale+ działają.

Działa też tvp1 tvp2, tvp3, tvn, tvn7, tv4, minimini, trace (Powitalny?)

Nie działa za to Orange Sport który miał byc odkodowany do 30.09

 

Jak myslicie probowac to jeszcze raz aktywowac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAŻNA informacja dla użytkowników PHILIPSów DSX!!!

 

Jeśli zobaczyliście na kanale 19-tym, informację, że aktywacja karty zakończyła się sukcesem, a mimo to odbieracie tylko kanały z pakietu powitalnego, to po prostu wyjmijcie kartę, wyłączcie dekoder, włóżcie kartę i podłączcie dekoder...

jak za sprawą czarodziejskiej różdżki wszystkie kanały [z Waszego pakietu] zaczną działać.

 

U mnie po wymianie karty wszystko działa ale bez kanałów MusicChoice.Co jest grane?!

 

Awaria po stronie nadawcy

wlasnie ja tez tak mialem jak ty. Mialem odkodowany tylka powitalny ale po wylaczeniu i wlaczeniu dekodera a mam philipsa3010 co dziwne wszystkie kanaly ktore mam w pakiecie byly juz odblokowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego mój Humax 2000 (z CI Aston'a 2.18) twierdzi przy próbie wejścia na kanał "Wymiana Kart" ,że "kanał jest kodowany lub niedostępny", podczas gdy mój stary Philips 3201/91 rzeczony kanał widzi i jest gotowy do aktywacji nowej karty??? I kontynuując, czy w tej sytuacji mogę aktywować kartę w Philipsie i potem już tylko 'przełożyć' ją do Humaxa spodziewając się ,że wszystko będzie ok ???

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może ktoś mi pomoże.

Aktywowałem kartę w Fergusonie AF 7318 UCI. Stosowałem się do przepisów zawartych w tym temacie przez Bocelot'a.

Mam problem otóż działa większość kanałów (nie działa np: Discovery i parę innych).

 

Mam splitter i 2 karty klienckie: 1 podpięta pod omawianego Fergusona a druga pod Phoenix'a (postawione na NewCS).

Wkładając kartę bezpośrednio do Phoenix'a NewCS odczytuje zdaje się wszystko poprawnie (podobnie jak przy starej) tylko, że nic się nie dzieje.

 

Uruchamiając z kolei przez splitter zarówno Fergusona jak i Kompa z Phoenix'em także się nic nie dzieje.

Działa tylko z Fergusonem (większość kanałów).

 

Zastanawiam się nad reaktywacją karty w ICA na 1TVP, może to coś pomoże.

Jak myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...