Skocz do zawartości

Gry i konsole – PlayStation


Rekomendowane odpowiedzi

To „normalne” PS4 pro też tak miało teraz na pewno nie wymienię bo nie mam na co mógłbym oddać w ramach 14 dni ale mam gwarancje jak Sony upora się z dostępnością tych konsol to skontaktuje się z suportem i zapytam co oni na to jeśli wymienią mi to spoko jeśli nie to albo poczekam aż się zepsuje i oddam na gwarancje albo poczekam na ps5 pro tą sprzedam i sobie dołożę default_biggrin.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 takie pady , zostawię 1 do gier z PS4. Do nowych na PS5 kupie DualSense. 

Grałeś w The Last Guardian? Mialem to kiedys kupic , ale jakoś temat przepadł i dzisiaj pobralem z PS Plus Collection. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ A może Twój egzemplarz PS5 boryka się z takim problemem: https://www.ppe.pl/news/151951/ps5-i-glosny-wiatrak-problemem-moze-byc-odklejony-element.html

Podobnym Tu gość ma to samo co ja

Nie szukam dziury tylko jestem rozczarowany moja PS4 pro pod obciążeniem też tak miała po prostu po dysku ssd oczekujesz cichej konsoli moja cicha nie jest hałasuje tylko pod obciążeniem ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w The Last Guardian? Mialem to kiedys kupic , ale jakoś temat przepadł i dzisiaj pobralem z PS Plus Collection. 


Grałem na PS4, ale nie skończyłem, pamiętam, że mnie nie porwała. Ale może Tobie się spodoba.

A u mnie z kolei, wczoraj PS5 zaliczyło pierwsza zwiechę - przy wejściu w Astro Playroom (jeszcze zanim wszedł w menu) - totalne zamrożenie ekranu + pada (pad i konsola świeciła, ale żaden przycisk nie reagował - zarówno na konsoli jak i na padzie, nie dało się wyłączyć ani konsoli, ani pada). Pomógł dopiero twardy reset kablem zasilającym. Konsola po włączeniu wykryła, że była nieprawidłowo wyłączona i wystartowała autonaprawa (trwała niecałą minutę) - po tej operacji póki co wszystko działa. Ale sygnał niepokojący (na PS4 Pro od samej jej premiery nie doświadczyłem takich problemów). Może jeszcze za mało lat poprawiających stabilność systemu wyszło na PS5 ;) Poczekamy, zobaczymy.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się odpalić przeglądarkę internetową na konsoli. By to zrobić należy dostać od znajomego wiadomość tekstową z linkiem www.google.pl

Ja sobie wysłałem z drugiego konta :D

Niestety nie odpalają się usługi streamingowe

  • OTT Canal+
  • NC+GO
  • Vectra Online

Zalogować się można , ale nie idzie odtwarzanie.

NC+GO identyfiukuje urządzenie jako Safari , czyli taka musi być przeglądarka w PS5.

 

20201124-213520.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę , ze mi NC+GO zidentyfikowało urządzenie jako Safari.

Sama przeglądarka w PS5 jest ukryta , nie da się jej uruchomić , w konwecjonalny sposób ;)

PS PLUS grudzień

 

  • Worms Rumble
  • Just Cause 4
  • Rocket Arena

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, ze szczęśliwi nabywcy PS5 - jak to zwykle bywa w przypadku "dłuuuuuugo wyczekiwanych premier" - zostali Beta Testerami ....
:-D
 
"Szczęśliwi", to dobre określenie. W żadnym wypadku nie chciałbym już wracać do PS4/PS4Pro (miałem obie, również od premiery i też nie żałowałem).
A że jeszcze można ogrywać zaległe rzeczy z PS4 dużo przyjemniej (szybsze loadingi, bez zacinek, często z większą liczbą FPS), to nie widzę minusów takiego "beta testowania".
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2020 o 16:11, kingofsouth napisał:

W moim przypadku odpalam konsolę i gram. Mam tyle gier zaczętych na PS4 , że teraz na PS5 odkrywam je na nowo.

Cisza jak makiem zasiał, to dla osoby przesiadającej się z PS4 PRO największa zaleta.

Daj z rok i będzie to samo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NobelM napisał:

O masz, to pewnie sporo zarobiłeś.

4 cyfry są teraz czekam aż będzie dostępna w normalnej cenie w sklepie i uwzględniając sprzedaż ps4 pro i ps5 to jak kupie teraz ps5 to będę miał za free i jeszcze starczy mi na dodatkowy dysk m2 i jeszcze trochę zostanie a spider mana i tak już przeszedłem więc jeśli uda mi się w grudniu złapać ps5 to będę na spory +

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...