Skocz do zawartości

Gry i konsole – PlayStation


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.11.2020 o 15:50, enski napisał:

@Pawop, nie wiem na jakich akumulatorkach grasz, ale ja korzystając z tego oficjalnego od Microsoftu potrafię korzystać z kontrolera wiele godzin i jakoś nie odczuwam, aby wibracje jakkolwiek miały mi zabierać znacząco dużo czasu na baterii

 

Na zdrowy rozum, jeśli w padzie załącza się silnik od wibracji to oczywistym jest, że baterie rozładują się szybciej. Nie zaklinajcie rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się bałem, że nie ogarną w Empiku, ale dopiero rano się dowiedziałem, że są już preordery, więc pomyślałem że w MM już bez sensu zamawiać. Wszędzie chcieli całą kwotę więc został tylko Empik. Ja na razie zamówiłem dodatkowego pada i Spidermana Ultimate, mam też Fifę i kilka nieskończonych gierek z ps4 RDR2, kupię jeszcze Mafie i jakoś wytrzymam do Cyberpunka. :D na ps4 miałem kamerę która służyła mi tylko jako mikrofon więc fajnie że teraz mikrofon jest w padzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden już się ładuje i czeka na kolegę :)
Na pierwszy rzut ręki, pad sporo cięższy od poprzednika - granie bez oparcia rąk na dłuższą metę nie wchodzi w grę.
Stacja ładująca na plus - dobrze i pomysłowo wykonana, długi kabel zasilający (około 2.5m), pady można na nim umieszczać dowolną stroną - polecam. fc0b2ae74db2b3d0b80b1a8b956a0867.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, _Artek_ napisał:

 konsola w czwartek w piątek albo dopiero w poniedziałek...

W czarnym scenariuszu  liczę , ze będzie w piątek konsola + kamerka.

Mam nadzieje, ze jak magazyn Neonet jest 10km od mojego domu, to nie będzie problemu z dostawa :mrgreen:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem Pada...może to pierwsze wrażenie ale wydaje się być większy przez co lepiej mi się go trzyma niż ds4
Niestety w pudełku nie ma kabla usb-c co jest trochę dziwne ale zmiany mega na plus.
Kabel USB-C będzie w pudle z konsolą. Przy DualShockach też nie było dodatkowego kabla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro od godziny 10:00 , będzie można złożyć zamówienia na PS5 *tylko online*

  • Neonet
  • Media Mark
  • Media Expert

Jak ktoś jeszcze ma ochotę zagrać na święta ;)

Edit:

@NobelM, również mam list przewozowy DPD :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, _Artek_ napisał:

......ciekawe czy przyjdzie jutro czy dopiero w piątek jak ktoś nie mieszka w mieście wojewódzkim.   

Dostałeś , już numer listu przewozowego , ze  się zamartwiasz ? ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...