Skocz do zawartości

Gry i konsole – PlayStation


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, XMAREKK30 napisał:

To zwykly fake,  te niby uszkodzone ?

Sklep robił zamówienia na preordery nie mając potwierdzenia od Sony , ze dostanie choć jedna sztuke ?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się okaże ile w tym było fake a ile prawdy ??? Tak samo piszą że kabel HDMI  który jest w zestawie PS5  nie jest 2.1 a tylko zwykły 2.0 ale tu jest co raz więcej takich informacji że tak jest. Czy to też fake też się okaże , jak już będą mogli testerzy wstawiać informację na ten temat :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, XMAREKK30 napisał:

Wszystko się okaże ile w tym było fake a ile prawdy ??? 

Lepiej tak nie pisz , bo kolega @_Artek_, pierw się bal , ze nie dostanie konsoli , teraz martwi się o płytę główną ?

Ja bym na twoim miejscu Artek anulowal zamówienie,  bedziesz zdrowszy :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Emil.1603 napisał:

To może warto by się też cofnąć do grania na kablu, bo bezprzewodowo to również przerost formy nad treścią, pomimo wygody?

Wyłączam wibracje, bo przede wszystkim za nimi nie przepadam, to że przyspiesza to rozładowanie, to tylko kolejny argument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co panikować na razie  ,wszystko wyjdzie w praniu jak każdy z nas dostanie swoją szt PS5. Jak przez pierwsze miesiące lub dłużej nic nie wyjdzie to tzn że nie jest tak źle :) 

https://www.ppe.pl/news/151546/xbox-series-x-posiada-zwykly-ssd-m2-gracze-moga-latwo-wymienic-dysk.html

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się okaże ile w tym było fake a ile prawdy ??? Tak samo piszą że kabel HDMI  który jest w zestawie PS5  nie jest 2.1 a tylko zwykły 2.0 ale tu jest co raz więcej takich informacji że tak jest. Czy to też fake też się okaże , jak już będą mogli testerzy wstawiać informację na ten temat  
Kabel HDMI dołączony do PS5 jest 2.1 - już kilka redakcji potwierdziło ten fakt (w tym któraś polska, ale nie pamiętam już która). Pierwszy z brzegu link: https://www.kitguru.net/gaming/mustafa-mahmoud/sony-confirms-that-ps5-will-ship-with-hdmi-2-1-cable-following-confusion/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NobelM , mam nadzieje ze tak ja , to ty tez jesteś w gronie optymistów i liczę, że w przyszłym tygodniu konsola będzie w naszych domach :)

Cala i sprawna,  bo kurier przywozi i co będzie jak uszkodzi?? ? 

@_Artek_ , tego się nie obawiasz , bo jak w Empiku odbierzesz ? ?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop, nie wiem na jakich akumulatorkach grasz, ale ja korzystając z tego oficjalnego od Microsoftu potrafię korzystać z kontrolera wiele godzin i jakoś nie odczuwam, aby wibracje jakkolwiek miały mi zabierać znacząco dużo czasu na baterii.

 

@XMAREKK30, obecnie nie ma żadnej alternatywy, bo slot na zewnętrzne M.2 nie działa, a Sony nie zapowiedziało jeszcze pierwszych działających i wspierających dysków. A jak takie dyski już się pojawią to i tak kilkaset złotych na 512 GB trzeba będzie wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacje multimedialne jakie  dostaniemy na starcie :

 

 

  • Apple TV (wraz z sekcją TV+)
  • Spotify
  • Crunchyroll
  • Netflix
  • Plex
  • Amazon Prime Video
  • Twitch
  • WWE Network
  • YouTube

 

Brak HBO GO , ale kto znas nie ma tej apki na Smart TV/Android TV czy też innym urządzeniu ? ;)

Nie jest żle :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisała rzeczniczka empiku na Twitterze "planujemy zrealizować wszystkie preordery ps5 w terminie" x-kom też chyba "planował" :D ale podobno 19 rzucą kilka sztuk do sklepów internetowych. 
Zjawisko jest o tyle ciekawe że najnowszego xboxsa można kupić od ręki a na ps5 trzeba polować bardziej niż na nowe iPhone y ja rozumiem że ps5 jest znacznie bardziej popularne niż Xbox ale jak znajdzie się ktoś kto zamówił preorder u oficjalnego partnera sprzedaży sony no to będzie niezła marketingowa wpadka 
nie mówiąc już o tym że jak zobaczyłem na playstation polska "5 powodów dla których warto kupić ps5 to nie wiedziałen czy film jest bardziej śmieszny czy bardziej żenujący:D    

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...