Skocz do zawartości

Gry i konsole – PlayStation


Rekomendowane odpowiedzi

Może dlatego, że na Polskę był większy rzut dostępnych egzemplarzy?

Moim zdaniem gdyby nie pandemia daliby radę a tak hype jest za duży a ludzie na święta chcą konsole bo boją się że przez covid będą siedzieć w domu.....Xbox jest prawie od ręki bo co by micro miękcy nie zrobili to pierwsze skojarzenie konsola to PlayStation tak jak byty sportowe ro adidasy. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info Kingofsouth  :)  Mam jeszcze jedno  pytanie do Ciebie , jak byś zamienił miejscami  PS4 na PS5 to będzie zachodzić na ekran ?? Pytam się bo jestem ciekaw jak wysoka jest konsola ?? Chodzi mi o to  jak byś położył na płask ??

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Mam jeszcze jedno  pytanie do Ciebie , jak byś zamienił miejscami  PS4 na PS5 to będzie zachodzić na ekran ?? Pytam się bo jestem ciekaw jak wysoka jest konsola ?? Chodzi mi o to  jak byś położył na płask ??

Będzie zachodzić ekran , sprawdzałem już to.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info Kingofsouth    Mam jeszcze jedno  pytanie do Ciebie , jak byś zamienił miejscami  PS4 na PS5 to będzie zachodzić na ekran ?? Pytam się bo jestem ciekaw jak wysoka jest konsola ?? Chodzi mi o to  jak byś położył na płask ??
Z podstawką 11.3cm (wyżej już o tym pisałem).
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może kiedy cyberpunk na ps5?
Wiem ze upgrade ma być darmowy ale ja chciałbym kupić wersje na ps5 przy okazji zobaczyć jedną lub dwie recenzje quaza czy arhn. Na PS4 nie zagram bo mam wrażenie że wyjdzie „bo musi” a nie chce sobie psuć pierwszego
wrażenia grając w 25 klatkach jak mogę w 60

BTW te cewki w ps5 przy graniu w gry okropnie słychać a i w menu konsoli i w rest mode tez mam jakiś cichy pisk ,miało być tak pięknie, fakt faktem nie jest to PS4 pro ale jednak słychać na napędzie też mam wrażenie zaoszczędzili i włożyli ten z PS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW te cewki w ps5 przy graniu w gry okropnie słychać a i w menu konsoli i w rest mode tez mam jakiś cichy pisk ,miało być tak pięknie, fakt faktem nie jest to PS4 pro ale jednak słychać na napędzie też mam wrażenie zaoszczędzili i włożyli ten z PS4.

U mnie cisza , aż miło się gra w nocy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ Ja również gram głównie w nocy, obecnie jeszcze bez słuchawek. Dźwięk z TV oraz z kontrolera bardzo przyciszyłem z tego powodu. Konsola około 1.5m od kanapy. I również totalnie nie słyszę tej konsoli. Dopiero jak stanę przy samej konsoli, to słychać jednostajną pracę wiatraka. Do PS4 Pro nie można w żaden sposób tego porównywać, bo tam nie dało się grać bez słuchawek, a nawet ciężko było rozmawiać przyciszonym głosem (konsola stała w tym samym miejscu). Tutaj jest bajka.
Także albo masz bardzo czuły słuch (chociaż ja na swój nie narzekam), albo masz uszkodzoną jednostkę - wspominałeś coś, że musiałeś już odbudowywać bazę danych, bo się rozjechała? Może coś jest na rzeczy.
Głośności napędu jeszcze nie miałem okazji przetestować.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo czuły słuch (specjaliści od audiologii aż byli zdziwieni) norma słuchu jest od 20dB ja słyszę dźwięki od 16-18dB ale nie macie mi czego zazdrościć bo cieżko się z tym żyje :D właśnie jak jestem w menu to słychać taki cichy pisk jakby wiatrak na najniższych obrotach, a jak odpalę grę to słyszę cewki, ale cewki słyszałem też w ps4 pro więc to raczej norma.  coi do odbudowania bazy danych to faktycznie odbudowywałem ale potem okazało się że problem z połączeniem internetowym był po stronie rutera a nie konsoli. 
 

 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...