Skocz do zawartości

Gry i konsole – PlayStation


Rekomendowane odpowiedzi

Oj tak:

 

Ale ogólnie pewnie kiedyś to sp at ch u ją (ta forumowa cenzura...) i będzie fajny tytuł.

Choć z tego co widziałem ta gra jest taka jak Wiedźmin - misje to 10 minut gadania, 3 minuty grania i tak w kółko. Nie mam do takich tytułów cierpliwości :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem cena zaporowa ale trudno gry się sprzeda kamerkę też a pada sobie zotawie. 

jakby ktoś chciał. 

https://www.euro.com.pl/konsole-playstation-5/sony-playstation-5-assassin-s-creed-valhalla-immortals-fenyx-rising-watch-dogs-legion-kamera-hd-pad.bhtml

o już nie ma :D teraz tylko się modlić żeby w takim zestawie przyszła ta cichsza wersja :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

To wiedźmin miał 10 minut gadania i 3 grania?, nie przypominam sobie takich rzeczy, a co do CP2077 ponoć na nowych konsolach jakoś to idzie, dowiem się za godzinę bo odrazu aktualizacja do pudełka 50 gb wjechała default_icon_ehhh.gif





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3 ma jakieś 15 godzin cutscenek i pewnie drugie tyle dialogów. Ja jestem ze "starej szkoły" i jak już gram w gry to chcę to robić, a nie je oglądać.

Ale na taką przypadlość cierpi niestety sporo tytułów AAA.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2020 o 13:25, NobelM napisał:


A w międzyczasie, Miles Morales już doszedł i czeka na choinkę - będzie prezent od żony :)

Również i u mnie taki prezent od żony pod choinką znajdę :D

Świetna rozgrywka nas czeka , gdyż pojawiła się aktualizacja pod nasze PS5 :

 

  • Spider-Man: Miles Morales na PS5 otrzymało trzeci tryb działania
  • Wariant pozwala grać w 60 FPS i z włączonym ray tracingiem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również i u mnie taki prezent od żony pod choinką znajdę
Świetna rozgrywka nas czeka , gdyż pojawiła się aktualizacja pod nasze PS5 :
 
  • Spider-Man: Miles Morales na PS5 otrzymało trzeci tryb działania
  • Wariant pozwala grać w 60 FPS i z włączonym ray tracingiem
 
 
Zgadza się, lekko kosztem rozdzielczości (dynamicznie zmniejszana w niektórych scenach) lub ilości ludzi na ulicach. Ale raczej będzie to tryb, na którym będę grał (wcześniej planowałem na 60fps bez RT).
To jeszcze jeden dowód na to, że ostatnimi czasy, kupowanie gier zaraz po premierze mija się z celem.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W media markt satkurieriwy zestaw ps5 ps5+cyberpunk+telewizor sony xh90 65 cali dostawa przed świętami.... nawet mnie kusiło żeby kupić i znowu sprzedać konsole w ten sposób radykalnie obniżając cenę tv adle ryzyko jest spore... poza tym 600 nitów i udawane 4k 120.... gdyby tak w xh95 było hdmi 2.1 to bym brał a tak to nie wziąłem. 

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-sony-playstation-5-dodatkowy-kontroler-dualsense-cyberpunk-2077-telewizor-sony-kd-65xh9005?utm_medium=affiliate&utm_content=https%3A%2F%2Fwww.ppe.pl+(PL)&utm_campaign=tradedoubler&utm_term=MMGeneral&utm_source=tradedoubler

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, lekko kosztem rozdzielczości (dynamicznie zmniejszana w niektórych scenach) lub ilości ludzi na ulicach. Ale raczej będzie to tryb, na którym będę grał (wcześniej planowałem na 60fps bez RT).
Jaka wersje dostaniesz ? Podstawowa , czy Spiderman Morales Ultimate?  
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem o 4 rano zestaw ps5 z napędem+ 2 pady+ miles morales którego już przeszedłem z płatnością z góry i dostawą na koniec stycznia uwzględniając sprzedaną ps4 pro i ps5 z poprzedniego preordera nowa generacja będzie mnie kosztowała jakieś 200zł ale jak ktoś się nie boi i chce mieć xh90 to sprzedając konsole za 65 calowy tv wyjdzie śmieszna cena. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, NobelM napisał:

Podstawowa. Bazowego Spider-Mana przeszedłem już na PS4Pro, także nie był mi potrzebny.


ja przeszedłem miles morales na ps5 wyjąłem z pudełka kod na wersje remastered podstawki i sprzedałem konsole 1000zł  drożej teraz kupiłem taką samą wersje spidermana sprzedam  i dokończę wersje remastered a za zarobioną kasę dokupię sobie dysk m2 jak już będzie. 

Niby czas dostawy trochę kiepski ale do tego czasu może zdążą wypuścić aktualizacje do cyberpunka na nowe konsole. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...