Skocz do zawartości

Gry i konsole – PlayStation


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, przeczytałem/obejrzałem około 20 recenzji PS5. Można spać spokojnie, że kasa wydana na preorder nie będzie wtopiona. To co najczęściej wymieniane jest na plus, to możliwości nowego pada DualSense (które możemy przetestować we wbudowanej grze Astro's Playroom), całkowicie przebudowany interfejs (w 4k z HDR), Miles Morales nie zawodzi (jednak musimy wybrać między 60 klatkami i ray tracingiem, ale nawet bez niego oprawa wbija ponoć w fotel), wsteczna kompatybilność gier z PS4 i szybkość działania wszystkiego. Najczęściej powtarzająca się wadą jest wielkość dysku (dostępne 670GB na gry) i wielkość samej konsoli (chociaż to też może być traktowane jako zaleta - jak komuś nie przeszkadza wielość, bo dzięki temu konsola nie grzeje się i jest cicha). Także summa summarum, jest dobrze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, _Artek_ napisał:


Jednak może ze względu na obecną sytuacje Sony pozwoli wysłać konsole wcześniej tak żeby 19 kurier był u wszystkich którzy mają preorder.

Pierw to Sony musi je wysłać do sklepów.

Edit:

Mieszkam we Wrocławiu i jak wiecie centrala Neonet jest właśnie w tym mieście , a z racji tego , że mam kumpla co tam pracuje , to będę miał informację jak tylko konsola pojawi się na magazynie. :mrgreen:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszedłem na stronę Neonetu i widzę,  dodatkowy sprzet do PS5: Pad, kamera, pilot ma zaznaczone premiera 12.11.20. Czyżby konsola juz tego dnia miała sie pojawić?
Wcześniej niż 19.11 raczej bym się nie spodziewał konsoli. Ale akcesoria jak najbardziej mogą się pojawić w Europie w dniu premiery konsoli za oceanem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, _Artek_ napisał:

A w Empiku cisza, chyba czas zacząć polować na preorder w EURO 

Ty dalej swoje. Zrozum , że nie tylko z twojego Empika nie ma wiadomości w temacie preorderów. PS5 nie ma jeszcze w magazynach w naszym kraju.  Jakie preordery w EURO?Człowieku w tym roku już nie będzie możliwości zamówienia konsoli. Chyba, że na portalach aukacyjnych chcesz licytować ?

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preordery w RTV EURO AGD jeszcze nawet nie wystartowały więc na pewno będzie tam kilka sztuk...... co do braku możliwości zamówienia konsoli w tym roku to też bym polemizował, myśle że będzie możliwość rezerwacji konsoli w okresie świątecznym i takie gadanie kupujcie bo później się nie da to tylko chwyt marketingowy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, _Artek_ napisał:

Preordery w RTV EURO AGD jeszcze nawet nie wystartowały więc na pewno będzie tam kilka sztuk......

Nie wystartowały , bo nie miały od Sony potwierdzenia czy dostaną konsolę.

Wiele sklepów sobie wymyśliło , Preordery z myślą , że Sony będzie bardziej dostępne. Nie mając potwierdzenia o ilości sztuk jaka będzie na nasz kraj.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja całą kwotę i nie mam z tym problemu. Trzeba cierpliwie czekać i nie pisać , że będzie lub nie będzie.

Bo to nic nie zmieni ;)

Edit:

 

9 godzin temu, Jakub471 napisał:

 

"""Nie otrzymaliśmy ani jednego egzemplarza PS5, a tym bardziej z niedziałającą płytą główną. Taką wieść roznosił jeden z naszych doradców w contact center, wziął ją nie wiem skąd (…). Sprawę będziemy dokładnie wyjaśniać w poniedziałek, ale już teraz chciałem bardzo przeprosić za zamieszanie, które powstało w wyniku pomyłki naszego pracownika"""

Tyle w temacie ;)

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że zostawiłem sobie PS4 PRO , będę mógł sobie przenieść dane i co za tym idzie zapisane stany gier
Pad DualSense i jego możliwości:
 
 
 
Dla mnie to przerost formy nad treścią. Zazwyczaj wyłączam wibracje, bo to tylko przyspiesza rozładowanie baterii/akumulatora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne info o opóźnieniach w dostawie PS5 w sklepie x-kom (było do przewidzenia, bo x-kom, w przeciwieństwie do MM, ME, Neonet i Empik, nie jest oficjalnym dystrybutorem PS w naszym kraju):

"Rzecznika sklepu x-kom poprosiliśmy o komentarz związany z opóźnieniem dostaw konsol PlayStation 5:

W x-komie będą opóźnienia w dostarczaniu PS5. Na pewno nie będziemy ich mieć na premierę, nie wiemy też kiedy do nas dotrą zamówione egzemplarze. Prosimy naszych klientów o cierpliwość. Oczywiście w każdej chwili możemy anulować zamówienie i zwrócić pieniądze. Możemy też zamienić PlayStation 5 na desktop z serii G4M3R z 500-zlotowym rabatem. To co możemy w tym momencie zaoferować w ramach przeprosin to dodatkowy bon.

Osoby, które zdecydują się z nami poczekać na PS5 lub zmienia zamówienie na G4M3Ra, dostaną od nas dodatkowe 100 złotych na dowolny zakup w x-komie."

https://spidersweb.pl/2020/11/playstation-5-ps5-opoznienie-plyta-glowna.html

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pawop napisał:

Dla mnie to przerost formy nad treścią. Zazwyczaj wyłączam wibracje, bo to tylko przyspiesza rozładowanie baterii/akumulatora

To może warto by się też cofnąć do grania na kablu, bo bezprzewodowo to również przerost formy nad treścią, pomimo wygody?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...