Skocz do zawartości

Gry i konsole – PlayStation


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Licz się z tym,  że zapłacisz calosc.

 


wiem :D i tak wcześniej czy później  będę musiał całość zapłacić a tam chociaż czekają na oficjalne potwierdzenie ile tych konsol będzie.....trochę mi szkoda bo zamówiłem w empiku jak tylko się pojawiły....... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać że lepiej tego nie robić....ale co kto lubi  a jak wasze preordery zapłaciliście całą kwotę czy tylko 250zł  macie wewnętrzne przekonanie że się z tego wywiążą bo ja mam sporę wątpliwości. 
Ja osobiście zapłaciłem całą kwotę w MM. Moje wewnętrzne przekonanie mówi, że będzie dobrze i na czas - inaczej syn będzie smutny, że nie będzie mógł pograć w swojego ulubionego Raymana (obiecałem mu, że pod koniec listopada już zagra, a naszą wspólna decyzją PS4 Pro już sprzedane).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mikizncplus napisał:

Myślicie że będzie aż taki hype że wszyscy się rzucą po nowe konsole i nie będzie można wejść sobie do sklepu i wybrać biorę tą :P?

 

Mysle, ze przed świętami nie uraczysz PS5 w sklepie ;)

Pozniej pewnie też będzie ciężko,  nie wiadomo ile na nasz rynek Sony wypusci sztuk. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że będzie drugi rzut przed świętami, ale w grudniu i może być sprzedawany też na zasadzie rezerwacji... Dziecko chce na święta konsolę. Jak nie będzie PS5 to bogaci rodzice pójdą i kupią dzieciom to, co będzie, czyli Xboxsa, a już nie daj Boże, jak ktoś pomyli One X z Series X i weźmie tę pierwszą. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Travis Scott już ma PS5.

Dla tych, co nie mają pojęcia kim jest, to obecnie jeden z najpopularniejszych amerykańskich raperów. 

https://www.psu.com/news/rapper-travis-scott-has-a-ps5-and-you-dont/

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest biznes. Na pewno sytuacja nie będzie taka, jak teraz na Xbox.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kingofsouth napisał:

Bethesda to jedno studio.
Sony ma spore zasoby, jeśli chodzi o swoje produkcje. :)

 

Że jak ? :) Bethesda to 9 studiów. Wydawcy takich gier/serii jak DOOM, Fallout, Wolfenstein, Quake, The Evil Within, Prey, Dishonored. Sony to tylko może pomarzyć o takim zakupie.

I żeby nie było, nigdy nie miałem żadnego XBOX'a (obecnie PC, mam też PS3 i PS4), ale trzeba być ignorantem, aby nie docenić tego ruchu Microsoftu.

Te wszystkie gierki będą na w ramach gamepassa, właściciele PS5 będę musieli zapłacić na premierę nowych części jedynie 360 zł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, misieq napisał:

I żeby nie było, nigdy nie miałem żadnego XBOX'a (obecnie PC, mam też PS3 i PS4)  ale trzeba być ignorantem aby nie docenić tego ruchu Microsoftu.

Nie doceniłem, dlatego zakupiłem PS5. :mrgreen:

Nie kręcą mnie gry od Bethesdy. Te gry, co wymieniłeś, mam je dostępne w usłudze PS NOW i napiszę ci tak: odpaliłem, pograłem chwilę i zapomniałem.

"Doom" może być, ale bez podniety. To nie mój gust.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, żeby każdy dostał to, co kupił w dniu premiery. Nieważne, czy PS5, czy Xbox, czy nowa karta graficzna. :D

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2020 o 16:18, Mikizncplus napisał:

Myślicie że będzie aż taki hype że wszyscy się rzucą po nowe konsole i nie będzie można wejść sobie do sklepu i wybrać biorę tą :P?

Nie interesowałem się konsolami wcześniej i nie wiem jak to wyglądało przy premierach wcześniejszych generacji :D

 

 

Raczej może w ogóle nie być w sklepach. Nawet jak będą, to pewnie odkładane dla znajomych lub do handlu na allegro. Janusze biznesu nie przepuszczą takiej okazji, a na starcie generacji zawsze jest popyt większy niż podaż. Nie zdziwi mnie jak w grudniu będą wystawiane PS5 po 3k+ i ludzie zapłacą cwaniakom.

 

W dniu 26.09.2020 o 18:26, kingofsouth napisał:

Travis Scott już ma PS5.

Dla tych, co nie mają pojęcia kim jest, to obecnie jeden z najpopularniejszych amerykańskich raperów. 

https://www.psu.com/news/rapper-travis-scott-has-a-ps5-and-you-dont/

 

SONY wysyła PS5 opłaconym celebrytom "do testów". :D Microsoft przesyła Xboxa Series X do portali i dziennikarzy z branży gier. 

8 minut temu, _Artek_ napisał:

Ja też mam nadzieje że jak nie w listopadzie to w grudniu dlatego sprzedałem póki było „warto”

Z ciekawości, ile wziąłeś za swoją używkę? PRO, czy inna wersja? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...