Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, Polsat zapraszał celebrytów? Przecież celebryci w roli ekspertów to domena TVP. Ot choćby ostatnio Mroczek jako ekspert od kredytów we Frankach :lol: Studio TVP na dachu fabryki Wedla nie było żenujące?

No to przecież piszemy,że Polsat wcale nie lepszy jeśli chodzi o otoczki.. Zresztą otoczka nie jest istotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polsacie w debacie o publicznej służbie zdrowia był Michał Wiśniewski i Jarosław Jakimowicz. I nikt więcej. Ciekawe, czy ci panowie byli w ciągu ostatnich 15 lat u publicznego lekarza. Mniejsza z tym, bo to temat o kanałach sportowych. Wydaje mi się, że w przypadku takiego turnieju najlepsze są transmisje w TVP. Dlaczego? Dlatego, że nawet jak pójdzie na kodowany kanał, to ten kodowany kanał jest dostępny u każdego operatora płatnej telewizji w Polsce. Nie interesuję się za bardzo piłką ręczną, oglądałem tylko 3 ostatnie mecze Polaków, ale komentarz mi się bardzo podobał. Każdy kanał ma swoje wady, TVP te swoje studia, Polsat komentowanie z dziupli, nc+ wieczne problemy techniczne przy transmisjach na żywo i słaba dostępność. Mnie to tam zwisa, bo aktualnie mam kablówkę i mam wszystkie te kanały, ale pod względem dostępności najlepsze byłoby TVP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie dla Polsatu to właśnie otoczka jest chyba najważniejsza. Jakiś np. naiwniak oglądał przez ponad rok programy typu Polska 2014, a potem zobaczył zakodowany obraz w czasie samych mistrzostw. Ciekawe czy teraz ludzi oglądających jakże odkrywczy, całkiem nowy program pt. Polska 2016 też tak na końcu potraktują. A co było najciekawsze w czasie ostatniej gali bokserskiej? Walki? Nie, rozmowa i docinki Wasilewskiego w stosunku do byłego mistrza Włodarczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pisałem to już wiele razy, ale powtórzę. Filantropi od solorzy powinni mieć CAŁKOWITY zakaz brania udziału w przetargach na najważniejsze imprezy sportowe!

 

Tylko gdyby nie ci filantropi od Solorzy, to nie byłoby w TV F1, MotoGP, WRC, ligi światowej siatkarzy, i tak dalej i tak dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani TVP, ani Polsat nie dorastają do pięt NC+. Ci nawet jak nie ma studia to emitują bardzo ciekawe materiały nt. klubów w przerwie,a nie jak Polsat 15 minut reklam i autopromocji. To moje zdanie.

 

 

Haha to jest dopiero post miesiąca. Uwielbiam NC+, ale gorszej bajki dawno nie słyszałem. NC+ robi coś w przerwie meczu Realu, Barcelony czy PSG? Chyba, że mówisz o skrótach jakis poprzednich meczów, czy Złap Sport to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś mecze Premier League??- w przerwie meczów są sylwetki danych klubów- ich historia, osiągnięcia, najważniejsi piłkarze w dziejach i inne ciekawostki.

Nie było by na Polsacie było by gdzie indziej- Moto GP leciało przez lata w Eurosporcie,a później w Sportklubie. Podobnie z LŚ. Argument dość słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Światowa byłaby najprawdopodobniej w TVP. Akurat to na pewno by gdzieś było. F1 przepłacili za czasów Kubicy. Gdyby wtedy kupił ktoś inny, to by też mógł do dzisiaj siłą rozpędu nadal okazywać. Rzecz nie do sprawdzenia. Gale bokserskie i KSW gdzieś by też właściciele chcieli pokazywać. Gdyby nie istniał w ogóle Polsat to myślicie że by ich nigdzie nie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie musze przypominać jak skopali EURO?

Co skopali?? Komentatorzy na każdym stadionie.Studio normalne, reporterzy wszędzie. Najważniejsza jest dostępność. Mecze na EURO oglądało po 6-7 mln,a Polaków 13-14 mln.I oglądać można było wszystko. Co mi po otoczce, zresztą nie przesadzajmy z tą otoczką- jakoś z krzesła nie spadłem widząc to co zrobili w Polsacie- nic nadzwyczajnego- nawet komentatorów nie wysłali tam gdzie Polaków nie było. Przynajmniej 2 spotkania dziennie dla wszystkich dostępne,a nie jak Polsat 2 dostępne w ogóle dla wszystkich. Oczywiście to minus TVP, dlatego Polsat ma tą imprezę. Niestety.

 

Podzielam to zdanie. A studia fabryki wedel nikt nie musiał oglądać, bo studio przedmeczowe było bardzo dobre, a to był dodatek w jakiś tam dziwnych godzinach. W Polsacie natomiast Polska2014 miała taki format, że trzeba było przeboleć te rozmowy z gwiazdami.

 

A wysyłanie komentatorów na wydarzenia w Polsce? Toć to ich zas***y obowiązek! To dla mnie była porażka 21 wieku.

 

@TimeSquare, aż tak ostro to bez przesady. Polsat też ma jakieś tam plusy...:F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś mecze Premier League??- w przerwie meczów są sylwetki danych klubów- ich historia, osiągnięcia, najważniejsi piłkarze w dziejach i inne ciekawostki.

Nie było by na Polsacie było by gdzie indziej- Moto GP leciało przez lata w Eurosporcie,a później w Sportklubie. Podobnie z LŚ. Argument dość słaby.

 

Dostają gotowe materiały, tylko przetłumaczyć i tyle. Gdyby to była ich inicjatywa to robiliby tak przy każdej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie jednak nie stwierdziłem,że sami robią, stwierdziłem fakt,że widzę takie materiały w przerwie meczów, na co zarzuciłeś mi,że opowiadam bajki. Wyszło na moje.

Pewnie gdzieś w połowie Lutego- nie warto go oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@TimeSquare, aż tak ostro to bez przesady. Polsat też ma jakieś tam plusy...:F

 

@TimesSquare to największy od dobrych kilku lat hejter Polsatu, to czego wymagać :lol:

 

Natomiast apropo Euro 2016 w ręcznej. Poczekajcie. Spokojnie. Bo podobno to ja jestem niecierpliwcem, a tutaj chyba są więksi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kiedy wraca program Cafe Futbol?

15 lutego o 11. Zawsze jest tak tydzień przed lub podczas pierwszej kolejki po przerwie itp. Teraz w ndz. nie ma za bardzo miejsca na antenie, więc startuje niemal równo z Ekstraklapą. Wybrane(czy nawet wszystkie) odcinki są w IPLA. Nawet z magazynem "Dogrywka Cafe Futbol".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdyby nie ci filantropi od Solorzy, to nie byłoby w TV F1, MotoGP, WRC, ligi światowej siatkarzy, i tak dalej i tak dalej...

 

Proszę Cię. Gdyby nie oni to te prawa kupiliby inni. Podejrzewam, że wszystkie prawa, które wypisałeś kosztują w sumie tyle co Canal+ musi płacić za ligę angielską co 3 lata :D

@TimesSquare to największy od dobrych kilku lat hejter Polsatu, to czego wymagać :lol:

 

Nie jestem hejterem tylko oceniam to co widzę. Gdy widzę, że jakaś stacja robi sobie jaja z widzów to reaguję i piszę, że mi się to nie podoba. Gdy Canal+ ma problemy z dźwiękiem ze stadionu to neguję to, gdy wystawiają do komentowania takich panów jak Milko to aż mnie szlag trafia. Inną sprawą jest to, że to właśnie solorze robią sobie największe jaja z widzów w ostatnich latach i właśnie za takie ich "profesjonalne" zachowania będę pisał to co piszę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdyby nie ci filantropi od Solorzy, to nie byłoby w TV F1, MotoGP, WRC, ligi światowej siatkarzy, i tak dalej i tak dalej...

 

Proszę Cię. Gdyby nie oni to te prawa kupiliby inni. Podejrzewam, że wszystkie prawa, które wypisałeś kosztują w sumie tyle co Canal+ musi płacić za ligę angielską co 3 lata :D

 

No F1 i WRC do najtańszych nie należą :) Wątpię czy by akurat F1, MotoGP i WRC kupili. Cena wysoka, co dobitnie apropo F1 pokazał tamten sezon, gdzie kupili dopiero po piątkowych treningach.

 

@TimesSquare to największy od dobrych kilku lat hejter Polsatu, to czego wymagać :lol:

 

Inną sprawą jest to, że to właśnie solorze robią sobie największe jaja z widzów w ostatnich latach i właśnie za takie ich "profesjonalne" zachowania będę pisał to co piszę!

 

Wiesz, ja mogę być nieobiektywny w 100%, bo w Polsatach albo jak zwiesz Solorzach oglądam tylko F1, MotoGP i WRC i tam jest dość dobry poziom komentowania. Wiadomo komentują z dziupli, ale to niestety zwłaszcza w wypadku F1 zbyt wysokie koszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do ME w piłce ręcznej. Za najważniejszy powód zakodowania MŚ w siatkówce uważa się problem z głównym sponsorem, ale cena, jaką Polsat zapłacił za prawa do MŚ, słabe wyniki oglądalności LŚ, oraz średnie występy polskiej reprezentacji również miały wpływ na tą decyzję. Tym razem Polsat już nie będzie miał tak mocnych argumentów, ponieważ podobno za same prawa do ME zapłacił dużo mniej, niż za prawa do MŚ w siatkówce, a odpowiednie umowy ze sponsorami podpiszę wcześniej, aby uniknąć problemów. Dodatkowo nasi szczypiorniści podczas MŚ udowodnili, że potrafią wygrywać nawet z najlepszymi, a to z pewnością zachęci widzów do oglądania ME. Dlatego uważam, że mecze ME będzie można oglądać również na kanałach otwartych Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ma wejść" a "wejdzie" to różnica. Najgorsze, że mamy wybory parlamentarne kilka miesięcy wcześniej i raczej po nich będą ważniejsze sprawy do roboty dla wygranej partii ( m.in. walka o wotum zaufania, tworzenie koalicji czy też pierwsze ważne tygodnie rządzenia ) aniżeli ustawa o dostępności meczów w ogólnodostępnej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena wysoka?Czyli ile?Bo Polsat znany jest z tego że lubi kupować za pół darmo lub żebrać o jak najniższą cenę.

 

Tylko zauważ jedno. Polsat kupuje głównie prawa, których nie chce nc+. Z F1 jest podobnie. Dla nc+ F1 byłyby to transmisje niedochodowe, bo większość fanów F1 ma Cyfrowy Polsat. I nc+ jest tego świadome. Bo tak jak pisałem, skoro Małkowski, który jest fanem F1 nie był w stanie kupić praw, to i raczej Jarocki też nie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...