Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@wislok, chce/nie chce, ale jak dyskusja jest rzeczowa to ja tam lubię wyrzucić z siebie co mi się nie podoba. A pisanie swoich spostrzeżeń z @Project_ALF uważam za fajną rzecz, bo ciekawe spostrzeżenia są zawsze ;)

 

Po Kołtoniu spodziewałem się czegoś lepszego, liczyłem, że może Borek jakiś mecz skomentuje wtedy by było o wiele lepiej, ale to co piszą o Borku to faktycznie prawda. Stał się celebrytą... piłkę w Polsacie komentuje od święta już. Stał się monotonny i mój ranking w podpisie trzeba będzie powoli zaktualizować bo Borek nie zasługuje na to 4msc...

Komentował mecz Włochy-Chorwacja, dobrze mu szło, taki mecz jak Inter - Sampa czy Toro - Lazio mógłby skomentować przecież, raz, że grali Polacy co on zawsze podkreśla i śledzi losy Polaków za granicą. Dwa, że mecze jednak ciekawe i hity w tej rundzie. A on chyba czeka na kolejny mecz Polaków w eliminacjach... pewnie 1 ligi tez nie będzie komentował, ale 1 liga akurat mnei nie interesuje. Nie ogladalem żadnego meczu w całości z tych rozrgywek nawet..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory nigdy nie oglądałem transmisji live z WRC. Zawsze same retransmisje i magazyny.

 

Nic dodac nic ująć. Jak zwykle się zgadzamy. Przybysz to była katastrofa. Ale już tydzień temu podczas meczu Juve - Hellas mnie wkurzył, nie mial nic do powiedzenia a zagłuszał wspaniały hymn Juventusu przy którym zawsze mam ciary jak go śpiewają, ale przez jego "bla bla bla" nie dało się go w spokoju wysłuchać, bo musiał jakies statystyki, miejsca w tabeli i inne nikomu nie potrzebne rzeczy przytaczać...

jw. :?

 

O to właśnie też mi się rozchodzi.

 

Już się ucieszyłem, że reklamy skończyły się wcześniej i jak nigdy będzie można sobie wysłuchać ten elektryzujący hymn. Tymczasem Przybysz i jego: blebleblebleble jak jakaś katarynka :crazy: Mogliby wreszcie wprowadzić opcję: wyłącz komentatora... :roll:

 

Łapiński to o wloskiej piłce nie ma żadnego pojęcia ! Oni go tam wzięli tylko by jakies niuanse taktyczne mówił, i wytyka błędy obrońcom, że ten źle sie ustawił, ten złamał linie spalonego, ten o metr za daleko i jak tak mógł w ogole się ustawić, brzmi to strasznie karykaturalnie, że nagle ktoś taki jak Łapiński ocenia sobie najlepsych z Serie A, a pierwszy raz ich na oczy widzi...

Reasumując: komentarz radiowy i robienie z ludzi idiotów.

 

Po Kołtoniu spodziewałem się czegoś lepszego, liczyłem, że może Borek jakiś mecz skomentuje wtedy by było o wiele lepiej, ale to co piszą o Borku to faktycznie prawda. Stał się celebrytą... piłkę w Polsacie komentuje od święta już. Stał się monotonny i mój ranking w podpisie trzeba będzie powoli zaktualizować bo Borek nie zasługuje na to 4msc...

Borek na tym Twitterze stał się takim Macierewiczem Polsatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas_k - racja.

 

Może z boku wygląda to jakbyśmy uprawiali zwykły internetowy hejt, ale nasza krytyka jest jak najbardziej konstruktywna. Ci ludzie występują publicznie przed tysiącami telewidzów i muszą się z taką krytyką liczyć. Niczego nie robimy złośliwie. Ja uważam się za bardzo wyrozumiałego człowieka. Dopuszczam nawet duży margines błędów, bo nikt nie jest doskonały, a zawód komentatora nie jest łatwy, każdy ma prawo się pomylić, ale na Boga szanujmy się. Jeśli oglądam transmisję i widzę, że komentator nie "odrobił lekcji" po raz enty z rzędu choćbym nie chciał muszę zareagować. Choćby nawet na forum internetowym.

 

Tak w ogóle to jak ci ludzie się nie wstydzą, jak mogą spojrzeć sobie w oczy, jak im nie wstyd wejść do kabiny nieprzygotowanym? Nie mam za krzty szacunku dla tego typu zachowań, amatorów i leni...

 

lukas_k wymienił zawód nauczyciela. Przecież nawet nauczyciele muszą podnosić swoje kwalifikacje, być na bieżąco z materiałem, uczyć się nowinek jakie dyktuje im program itp. Skoro nauczyciele mogą, skoro lekarze muszą dlaczego nie komentatorzy? W dobie pielgrzymek na Wyspy Brytyjskie, w dobie wszechogarniającego bezrobocia, umów śmieciowych, grzebania po śmietnikach, człowiek wykonujący tak fajny (żeby nie powiedzieć prestiżowy) zawód jak dziennikarz, komentator, sprawozdawca w bogatej, (wydawałoby się) porządnej, dobrze oglądanej stacji musi reprezentować jakiś poziom. Tymczasem jest to poziom rynsztoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabiutka ta dzisiejsza relacja(25min.) z drugiego dnia Rajdu Monte Carlo. Robert wygrał dziś 3 OS-y(choć Borowczyk mówił o dwóch), a pokazali w relacji tylko jego "wycieczkę" na 8 odcinku specjalnym. Przejazdy poszczególnych kierowców też bardziej, aby ich przygody pokazać. W dodatku podczas wywiadów dźwięk mijał się z ruchem ust kierowców. Winę pewnie ponosi tu realizator transmisji od strony nadawcy, czyli WRC. Polsat pewnie niezłą kasę dał za pokazywanie relacji i za taką słabiznę to nie wiem, czy bym na ich miejscu nie miał pretenscji do WRC. Relacja do kroniki, a nie do skrótów. Na WRC+ onboardy z rajdów, wywiady, radio, a tu tak nijako :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak. Nie powinien mieć szansy na walkę z najlepszymi. Jednak to Kubica i wygrał dziś kolejny OS.... Swoją drogą mam wrażenie, że on jedzie jak w F1, a w WRC czasem trzeba zwolnić, trochę śniegu, czy błota nanieść, a on pędzi jak szalony i stąd albo genialne odcinki, albo wpadki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Kazimierz Górski powiedział o pewnym trenerze: świetny trener, tylko wyników nie ma. O Kubicy można strawestować: świetny zawodnik, tylko do mety nie dojeżdża... Absolutnie nie jestem przeciw Kubicy, ale te jego wypadki są już irytujące. Portale donoszą o świetnej jeździe, wygrywaniu OS, a człowiek sobie myśli: co z tego, jak jutro wyleci. Niestety, w 90 procentach się to sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kubicy nie zamierzam nikogo przekonywać. Każdy ma swoją opinię na jego temat. Dla mnie to świetny kierowca i śledzę jego karierę od 2006r(uroki braku internetu) i wciąż mam o nim opinię bardzo dobrego kierowcy tylko nieco szalonego, mającego swoje zdanie, wyrobioną opinię nt. dziennikarzy z którymi rozmawia poważnie lub trochę mniej i posiadającego swój unikalny styl bycia.

 

Na kanałach WRC na YT, WRC+ są dostępne newsy z dzisiejszego dnia i niestety po raz kolejny bardzo przypadkowo pewnie nie ma w nich mowy o Robercie. W końcu dwa wygrane OS-y i drugie miejsca na kolejnych to zbyt mało... Ale jak pisał @kunkore - sprawa wygląda po prostu bardzo marketingowo.

Szerze, to wolałem kronikę na TVP. Szkoda, że jej nie ma. Podsumowania były fajne w TV4, ale nie na PSE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę słów dla wszystkich, którzy tak narzekają na Roberta Kubicę. Chyba zapomnieliście, albo po prostu nie wiecie jak wiele mistrzowskich tytułów w swojej karierze zdobył. Starty w F1 i teraz w WRC tylko potwierdzają jak znakomitym i wszechstronnym jest kierowcą. Żaden inny Polak nie osiągnął tak wiele w motorsporcie, ale oczywiście zawsze znajdą się tacy, którzy tylko czekają na jego potknięcia i natychmiast krzyczeć będą najgłośniej, jeśli Robert zaliczy kraksę, kwitując wszystko lakonicznie, że "Kubica znów się ośmiesza" itp. Dobrze, że ludzi myślących zupełnie inaczej jest nadal bardzo dużo, również tu na forum i dla nich serdeczne pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie dobrze, tylko pytanie czy wypada, bo jego niedyspozycja ruchowa to powoduje, czy po prostu za bardzo ryzykuje. To już tylko wie Kubica. Nikt normalny, kto jest Polakiem źle nie życzy Kubicy, ale są jakieś granice wytłumaczenia jego różnych przypadków. Co powiecie jak po 5 latach będzie nadal to samo? Ogier może kalkuluje, ale na końcu przeważnie mu to daje wygraną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...