Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie takie teksty ani parzą ani ziębią. Nie wiem komu jest potrzebny ten szum medialny? A tak w ogóle komu to przeszkadza?

Siatki i tak nie oglądam na okrągło. Wszystkich meczów nie widziałem. Tenisa na przykład nie lubię "formuły jeden" również.

Ale, czy to jest powód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.polsatsport.pl/Wiadomosc/Caly-swiat-zachwycony-siatkarskim-Mundialem-Z-wyjatkiem-kilku-ludzi-w-Polsce/index.html

Siatkarski mundial idealnie pokazuje że Polacy to malkontenci, a cały świat jest zachwycony tą imprezą - tak twierdzi Polsat :D Każdy taki artykuł powoduje lekki uśmiech na mojej twarzy :D

Nienawidzę takich artykułów, a to z powodu... braku autora.

 

Brak podpisu autora każe mi sądzić, że ktoś kto to pisał chce pozostać anonimowy. Czemu chce pozostać anonimowy? Bo wstydzi się tego co napisał (patrz: portal Weszlo*). Dlaczego się wstydzi? Bo napisał nieprawdę z którą się nie zgadza, no ale szef nakazał więc sługa musi... albo napisał prawdę, tylko jest tchórzem, który boi się konsekwencji własnych poczynań. W przypadku powyższego artykułu mamy właściwie jedno i drugie. Zarówno wstyd jak i strach. Wstyd, bo powyższy tekst aż kipi propagandowym bełkotem. Strach, bo chyba tylko ktoś mega odważny mógłby podpisać się pod tym imieniem i nazwiskiem.

 

Autor: "Redakcja", brzmi jeszcze gorzej, bo oznacza, że cała redakcja gra na jedną nutę. Dziennikarze nie mają swojego zdania lub się sprzedali - jeśli się sprzedali to wszystkie swoje wartości, ideały, etykę spuścili w kiblu i ich opinie są :censored: warte.

 

*casus Weszlo wszyscy znają. Jest różnica między mówieniem prawdy prosto w oczy, a kopaniem leżącego, którego wcześniej uderzyło się od tyłu z zaskoczenia. Nie jest to dziennikarstwo najwyższych lotów i smutno mi gdy widzę, że polsatsport.pl idzie tą samą ścieżką. Sam ten artykuł się przecież nie napisał... wystarczyłyby nawet inicjały :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę od siebie. Sam byłem na meczach MŚ i atmosfera była znakomita. Kraków Arena wypełniona niemal po brzegi. Warto to podkreślić, bo nie grali tam wcale Polacy. Kto interesuje się siatkówką ten wie jak tego typu wygląda w innych krajach. Japonia, w której organizuje się w ostatnich latach mnóstwo imprez siatkarskich jest tak,że na meczach reprezentacji gospodarzy jest komplet, jednak na innych spotkaniach jest kompletna pustka. We Włoszech- gdzie siatkówka także jest popularna- wszak mają jedną z najsilniejszych lig na świecie z frekwencją także było dużo gorzej niż jest to w Polsce teraz. Siatkarski świat nie bez przyczyny jest zachwycony frekwencją, bo ta jest najwyższa w historii rozgrywania MŚ,a drużyny z tych innych państw nie spodziewali się jednak tylu tysięcy ludzi zastać i to często w porach niezbyt korzystnych. Więc pod tym względem siatkarski Mundial jest wielkim sukcesem.

 

Jednak polscy dziennikarze widzą to źdźbło w oku jakim jest zakodowanie Mundialu, które sprawiło,że dostęp do MŚ został ograniczony. Ale o tym było już bardzo dużo. Innym istotnym powodem do krytyki był fakt,że Polacy mecze I fazy grali na najmniejszym obiekcie mistrzostw, co jest ewenementem chyba na świecie by gospodarz rozgrywał swoje mecze w najmniejszej hali. Z kolei na największej hali rozegrano jedynie spotkania grupy D. Tu jednak można tą decyzję obronić tym,że była obawa o to,że Kraków nie wyrobi się z budową hali. Uważam,że te uwagi, które My widzimy z naszej perspektywy są uzasadnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi to ocenić Wiem,że na meczu z USA kompletu ku mojemu zdziwieniu nie było. Być może przesadzili z ceną. Wiem,że na przykład na mecze w Krakowie na których byłem bilety były już niedostępne,a jednak można było dostrzec puste krzesełka( nie za dużo, bo tak jak pisałem hala była w bardzo znacznej części wypełniona) więc może część kibiców jednak nie dotarła pomimo zakupu biletu??

Jednak jeśli chodzi o frekwencję to jest to ogromny sukces tych MŚ. W niektórych miastach gospodarzach są strefy kibica. Na pewno nie jest to tak źle jak może wynikać z niektórych komentarzy, w Krakowie widać było tą imprezę. Ocena MŚ zapewne wynika z własnego położenia, jeśli ktoś nie ma dostępu do transmisji,a także nie ma okazji do bycia na meczu czy chociażby może w takiej strefie to uważa,że te MŚ są,ale jak by ich nie było. Moim zdaniem tak nie jest, dużo gorzej np. wypadły ME koszykarek czy nawet ME w siatkówce rok wcześniej gdzie chyba nie zadbano o promocję i wypadło to nie najlepiej właśnie jeśli chodzi o frekwencję. Stąd jestem sam pozytywnie zaskoczony tym co teraz się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"fakt" pisze pustki,ale,że spotkanie Iran-Australia obejrzało 2300 osób to uważam,że jest to bardzo dobry wynik. Mówię nie porównujmy tego do futbolu, ja już o tym pisałem,że bilety można kupić swobodnie. No cóż - ja kupiłem bilet za 60 zł i mogłem obejrzeć 2 spotkania w Kraków Arenie. Były to co prawda nie najdroższe bilety,ale jedne z najdroższych. Gdyby dano ceny jak w Łodzi było by podobnie. Chcą się nachapać,a jak widać na komplecie im nie zależy, w końcu w TV zawsze można minąć się z prawdą, co Polsat robi nieraz. Tak samo jak pisze o zaangażowaniu środków publicznych w wysokości 3,5 mln zł. Samorządy dały 40 mln zł, o tym Polsat przemilcza konsekwentnie. Czyli dochodzi kolejny powód do uzasadnionej krytyki - zbyt wysokie ceny biletów na mecze Polaków . Sam szczerze powiedziawszy się tym nie interesowałem jakie są ceny na Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz Mielewski oni się chyba pozabijają

http://eurosport.onet.pl/siatkowka/mist ... slon/v7bx0

To akurat prawda. Siatkarskie mś do pięt nie dorastają piłkarskiemu mundialowi. Nawet odbywające się w tym samym czasię MŚ w Koszykówce są znacznie bardziej popularne na świecie. Większą renomą cieszą się również MŚ w Rugby , czy nawet MŚ w piłce ręcznej. Będzie się można o tym przekonać już za dwa lata podczas me w Polsce :D . Te same hale które teraz świecą pustkami będą szczelnie wypełnione kibicami z Niemiec , Skandynawii i Bałkanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mój pierwszy post,więc mam nadzieję że nie złamię żadnej zasady regulaminu zadając tutaj pytanie które mnie nurtuje od jakiegoś czasu:

-Czy Polsat ma prawa do MŚ w siatkówce kobiet które zaczynają się za kilka dni? I drugie pytanie wynikające z pierwszego: Czy jeśli ma te prawa to turniej pań też zostanie zakodowany jak mężczyźni?

 

Próbowałem szukać odpowiedzi w internecie ale nie udało mi się.Z góry dzięki za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zacytować siebie:

A mnie takie teksty ani parzą ani ziębią. Nie wiem komu jest potrzebny ten szum medialny? A tak w ogóle komu to przeszkadza?

Siatki i tak nie oglądam na okrągło. Wszystkich meczów nie widziałem. Tenisa na przykład nie lubię "formuły jeden" również.

Ale, czy to jest powód...

Robi się niesmacznie. Obraz ten pokazuje do czego może się posunąć telewizja. Wszak każda z nich ma za uszami. Będę skromny nie ruszając żadnych nazwisk. Biją się! Słowo przeciwko słowu. Artykuł za artykułem. To i ten do poczytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Polsat ma rację. TVP płacze, że nie ma pieniędzy. Na co oni je wydają, na Voice od Poland? Bez przesady.

 

Jest przetarg i są prawa, już nie pierwszy raz TVP płacze, bo nie kupiło czegoś. Tak samo było z 2 meczami Polaków w piłce nożnej, były w PPV pokazywane. Bo TVP nie chciało wykupić praw.

Jak nie mają kasy niech nie płaczą, prawa są drogie, a za pół darmo nikt im nic nie da.

 

Zaraz będą płakać, że stracili ME 2016, ba już płaczą. Abonament RTV dla TV jest niepotrzebny, ja płacę za tv sat a oni chcą jeszcze płacić za RTV. Po co? Skoro tak niech w TV naziemną dadzą TVP SPORT.

 

Polityka TVP zawsze była dla mnie czymś abstrakcyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że Polsat ma rację i w tym sporze jestem po ich stronie.

Ależ mnie zaskoczyłeś :). Nie jestem zwolennikiem żadnej ze stron, ale w tym sporze większość argumentów stoi po stronie TVP. Ktoś kto nie zna się na biznesie może pisać takie bzdury, że na miesiąc czy kilka tygodni przed imprezą kupuje się do niej prawa. Zachowanie polsatu od początku było co najmniej dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co drążyć ten temat znowu ?

Polsat kupił prawa, pokazał w nowo powstałych kanałach Polsat Volleyball i nic nikomu nie zakodował, masz Cyfrowy Polsat to oglądasz, a te wypowiedzi wszystkich z TVP są śmieszne. Widzą teraz pewnie ile stracili, że nie podjęli negocjacji i próbują zrzucić winę na Polsat... żałośni.

No,ale faktycznie niech TVP puszcza w niedzielę o 20 w najlepszym antenowym czasie swoje hity "Rolnik szuka żony " hahah :lol2: śmiech na sali panie Szaranowicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...