Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo te mistrzostwa są, a jakby ich nie było, dlatego nawet nie zwróciłem uwagi, że jest przerwa.

Trafiłeś w sedno, zamiast zrobić ogólnokrajową imprezę, poszli za kasą. Dobrze, że jest obowiązek pokazywania meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej na antenach otwartych, bo na pewno też wymyśliliby coś na kształt ppv, oczywiście dla dobra nas, kibiców :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, Canal+ to jest kanał premium, w pakietach min. po 60-70 zł. Natomiast Polsaty Sport są w najniższych pakietach. Nie ma co się dziwić, że tu reklamy są długie, a u konkurencji kilka minut. Co do pokazywania futbolu TVP a Polsat, to dla mnie przepaść na korzyść drugiej stacji. Eksperci, prowadzący, komentarz, studio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MŚ widać w pełnych halach, w miastach gospodarzach. Jeśli ktoś całkiem olewa tą imprezę tylko dlatego,że nie ma dostępu do niej przez TV to znaczy,że raczej fanem siatkówki nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta monotematyczność jeśli to prawda jest porażająca. Może to dobrze,że MŚ ma TVP przynajmniej mówią o toczących się meczach,a w Polsacie to w sumie nie wiem może by nawijali cały czas o kadrze Nawałki?? Naprawdę kibiców w Polsce interesuje coś poza Polską.

(...)

 

Pewnie Cię zaskoczę, ale dzisiaj w studiu jest dyskusja o... reprezentacji Polski. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MŚ widać w pełnych halach, w miastach gospodarzach. Jeśli ktoś całkiem olewa tą imprezę tylko dlatego,że nie ma dostępu do niej przez TV to znaczy,że raczej fanem siatkówki nie jest.

Jakoś podczas EURO 2012 wszędzie było widać tę imprezę, nawet osoby na co dzień nie interesujące się piłką nożną emocjonowały się tym wydarzeniem. Na pewno taka zakodowana impreza nowych fanów siatkówki nie przyciągnie, wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że jest obowiązek pokazywania meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej na antenach otwartych, bo na pewno też wymyśliliby coś na kształt ppv, oczywiście dla dobra nas, kibiców :).

Jasne, wszystko w PPV. Jak mnie denerwuje taka gadka... MŚ w siatce są pokazywane w ten, a nie inny sposób, ponieważ na to złożyło się wiele niekorzystnych dla Polsatu czynników. Inaczej na pewno mielibiśmy mecze Polaków dostępne dla każdego za darmo. Oni są zachłanni na kasę, ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta monotematyczność jeśli to prawda jest porażająca. Może to dobrze,że MŚ ma TVP przynajmniej mówią o toczących się meczach,a w Polsacie to w sumie nie wiem może by nawijali cały czas o kadrze Nawałki?? Naprawdę kibiców w Polsce interesuje coś poza Polską.

(...)

 

Pewnie Cię zaskoczę, ale dzisiaj w studiu jest dyskusja o... reprezentacji Polski. :D

Niech mi ktoś wyjaśni- ile można i o czym tyle gadać o meczu z amatorską drużyną?? Kogo ma powołać Nawałka- przecież cały czas powołuje tych samych i wątpliwe by nagle coś się zmieniło. Ludzie oderwani całkiem o futbolu to może nie mogą o niczym innym gadać bo nie mają odpowiedniej wiedzy??

Dobrze, że jest obowiązek pokazywania meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej na antenach otwartych, bo na pewno też wymyśliliby coś na kształt ppv, oczywiście dla dobra nas, kibiców :).

Jasne, wszystko w PPV. Jak mnie denerwuje taka gadka... MŚ w siatce są pokazywane w ten, a nie inny sposób, ponieważ na to złożyło się wiele niekorzystnych dla Polsatu czynników. Inaczej na pewno mielibiśmy mecze Polaków dostępne dla każdego za darmo. Oni są zachłanni na kasę, ale bez przesady.

To nie bierze się znikąd.

PPV może dotyczyć ciekawych meczów kwalifikacyjnych z udziałem Anglii, Hiszpanii, Holandii, Włochów, Niemców. To może mieć sens. Niewyklucozne też, że nadamy te mecze w istniejących Polsat Sport lub Polsat Sport Extra, albo w nowym kanale premium w Cyfrowym Polsacie. Wszystko jest możliwe.

Więc skoro pan Kmita nie wyklucza to dlaczego my mamy to czynić ?? Warto powiedzieć,że powstanie tego obowiązku(emisji meczów Polskiej reprezentacji w piłce nożnej) było pokłosiem działań Zygmunta Solorza- Żaka i Mariana Kmity, którzy zdecydowali o całkowitym zakodowaniu MŚ w Korei i Japonii. Wcześniej tego nie było bo nikt się nie spodziewał,że ktoś może postąpić w taki sposób.

 

Poza tym dlaczego mijasz się z prawdą?? Sorry,ale tak jest . Rok temu ME w Polsce i wszystkie mecze Polaków były zakodowane. Nic nie słyszałem o szczególnych przeszkodach, ba, nawet była już oficjalna informacja Prasowa gdzie mecze polskich siatkarzy jak i siatkarek były uwzględnione w Polsacie. Jednak się z tego wycofano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ME były tylko w połowie w Polsce i to tej gorszej połowie. Poza tym ME w siatkówce to impreza znacznie mniejszej wagi niż MŚ i tutaj nawet nie ma co porównywać. Aczkolwiek myślę, że gdyby Polacy doszli do fazy medalowej, to te mecze byłyby pokazane na antenie otwartej. Nie wyobrażam sobie, aby finał albo mecz o 3. miejsce z udziałem naszej reprezentacji nie był dostępny dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokuszę się o małe podsumowanie pierwszej rundy eliminacji do Mistrzostw Europy UEFA - Francja 2016:

 

MINUSY:

1. Studio:

a) za dużo w nim paplaniny o reprezentacji Polski, za mało na temat meczów bieżących;

B) nowi eksperci kompletnie nietrafieni. Wichniarek sprawiał wrażenie kogoś kto... głupio gada. Ziober to samo. Niech Borek, Kmita i ferajna łaskawie puszczą sobie jeszcze raz ich komentarze w studiu i wyciągną odpowiednie wnioski;

c) starzy eksperci w postaci Kowalczyka, Kołtonia i Łapińskiego nic się nie zmienili. Kołtoń wypada z nich najlepiej. Gada do rzeczy, ładnie formułuje zdania, zdecydowanie ubarwia dyskusję w studiu. Kowalczyk pół na pół. Raz powie coś mądrego, innym razem nóż w kieszeni się otwiera, a Łapiński? Tradycyjnie bezbarwny. Aha i jeszcze Strejlau... facet którego spotkałem ostatnio otwierając lodówkę. Lubię go, ale mógłby sobie czasem pofolgować. Umówmy się, ale gość jest wszędzie;

d) patrz podpunkt b. i niejako też c. Jacy goście taka dyskusja w studiu. Często antymerytoryczna;

e) Prowadzący. Borek tradycyjnie trzyma poziom. Feddek słabo. Iwańczyk... nieporozumienie.

2. Za mało ciekawych meczów o godzinie 18.00. Taki mecz Islandii z Turcją mogliby wrzucić na tę godzinę. Podobnie jak mecz Hiszpanii z Macedonią.

3. Jestem może zbyt zachłanny, ale... za mało anten. Dwie anteny w HD i jedna w SD wygląda średnio. Przydałaby się jeszcze jedna. Uruchomiliby Polsat Weekend, albo... reaktywowali Polsat Futbol. Na tyle meczów, retransmisji, highlightsów byłby jak znalazł. Ewentualnie multiliga, kanał dodatkowy dla abonentów CP.

4. Wprawdzie wszystkich meczów nie zdołałem obejrzeć, ale po tym co widziałem (czasem skacząc po kanałach) mogłoby być z tym lepiej. Poziom zaniżają takie ludki jak Cezary z pazurem, Ziober czy Wojtuś Kowalczyk.

5. Za dużo reklam.

 

PLUSY:

1. Trzeba przyznać, że mecze ciekawe. Sporo niespodzianek, sensacji. Nawet mecz towarzyski Serbii z Francją mocno mnie zbudował. Oglądałem go w retransmisji i byłem zachwycony podejściem obu reprezentacji do takiego meczu. Wysoki poziom sportowy, dość szybkie tempo, dużo nieprzyjemnych fauli, gwiazdy na boisku. Jak już pisałem szczególnie cieszą mnie te niespodzianki i sensacje, im będzie ich więcej tym emocje do samego końca będą większe.

2. Interesujący sposób pokazywania highlightsów:

a) w krótkiej formie "na gorąco" zaraz po meczach, w trakcie studia meczowego. W sam raz dla januszy;

B) w dłuższej formie "na zimno". Gdy emocje już trochę opadły. W sam raz dla koneserów. Zobaczyć mecz Kazachstan - Łotwa. Bezcenne ;) Choć i tak wydaje mi się, że skróty powinny być ciut dłuższe.

3. Oprawa meczów. Między innymi: ramka z zegarem i wynikami bardzo przyjemna dla oka. Reklamy wokół boiska prawie takie same na wszystkich stadionach. Oprawa muzyczna przed meczami, wstępniak nawet przyjemny. Taki proeuropejski.

4. Wszystkie mecze produkowane są w HD (?)

5. Na koniec to o czym wszyscy już wiemy. Nowa formuła. Według mnie bardzo udana. Duży plus dla UEFY. Wreszcie człowiek nie stoi przed dylematem typu: Co wybrać? - Mecz Polski z Czarnogórą, czy może Francji z Hiszpanią, czy może Anglii z Niemcami czy Włochów z Holandią. Dzięki temu można spędzić kilka przyjemnych wieczorów oglądając zarówno spotkanie Polaków jak i najlepsze reprezentacje na świecie. Pod tym względem wygląda to nawet lepiej niż Champions League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało ciekawych meczów o godzinie 18.00. Taki mecz Islandii z Turcją mogliby wrzucić na tę godzinę.

Ale ten mecz Islandii z Turcją był wczoraj po 18... tylko tyle, że w Islandii :lol2: i tylko tam w większości Europy była to godzina 20:45, dziwne było by jakby w Islandii dla wlasnych kibiców grali o 16:00.

 

................

A z tym mozliwym PPV dot. meczow El. ME to normalnie szkoda słów :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że post pod postem, ale to dot. innego tematu.

 

Najbliższe transmisje w Polsacie Sport i w Polsacie Sport Extra:

 

POLSAT SPORT

 

10.09.

20:00 Puncher (na żywo)

23:00 Polska 2014 (na żywo)

 

11.09.

23:00 Polska 2014 (na żywo)

 

12.09.

23:00 Polska 2014 (na żywo)

13.09.

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga - mecz: WKS Śląsk Wrocław - Orlen Wisła Płock (na żywo)

20:00 Boks: Walka o interkontynentalny pas federacji IBF w Kopenhadze - waga półciężka: Erik Skoglund - Stefano Abatangelo(na żywo)

03:00 Boks: Walka o mistrzowskie pasy federacji WBC i WBA Super World w Las Vegas - waga półśrednia: Floyd Mayweather Jr. - Marcos Rene Maidana(na żywo)

 

14.09.

11:00 Cafe Futbol (na żywo)

12:30 Atleci (premiera)

23:00 Polska 2014 (na żywo)

 

15.09.

16:40 Windsurfing na Narodowym (premiera)

17:50 Magazyn ligi holenderskiej (premiera)

18:20 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Chelsea Londyn - Swansea City (premiera)

20:30 Żużel: Liga angielska - mecz: Coventry Bees - Poole Pirates (na żywo)

23:00 Polska 2014 (na żywo)

 

16.09.

20:00 Puncher (na żywo)

23:00 Polska 2014 (na żywo)

 

17.09.

23:00 Polska 2014 (na żywo)

 

18.09.

23:00 Polska 2014 (na żywo)

 

19.09.

12:00 Formuła 1: Grand Prix Singapuru - 1. sesja treningowa (na żywo)

15:30 Formuła 1: Grand Prix Singapuru - 2. sesja treningowa (na żywo)

17:50 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Chelsea Londyn - Schalke 04 Gelsenkirchen (na żywo)

20:00 Boks: Gala w Radomiu - waga półciężka: Dariusz Sęk - Mohamed Belkacem (na żywo)

 

20.09.

12:00 Formuła 1: Grand Prix Singapuru - 3. sesja treningowa (na żywo)

14:00 Formuła 1: Grand Prix Singapuru - studio (na żywo)

15:00 Formuła 1: Grand Prix Singapuru - sesja kwalifikacyjna (na żywo)

16:00 Formuła 1: Grand Prix Singapuru - studio (na żywo)

17:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga - mecz: Orlen Wisła Płock - Azoty-Puławy (na żywo)

19:00 Boks: Walka o mistrzowskie pasy federacji EBU i WBC Silver w Londynie - waga superśrednia: George Groves - Christopher Rebrasse (na żywo)

 

21.09.

11:00 Cafe Futbol (na żywo)

12:30 Atleci (premiera)

13:00 Formuła 1: Grand Prix Singapuru - studio (na żywo)

14:00 Formuła 1: Grand Prix Singapuru (na żywo)

16:00 Formuła 1: Grand Prix Singapuru - studio (na żywo)

23:00 Polska 2014 (na żywo)

 

22.09.

10:00 Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Hiszpanii - jazda indywidualna na czas juniorek (na żywo)

14:00 Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Hiszpanii - jazda indywidualna na czas mężczyzn do 23 lat (na żywo)

18:20 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Manchester City - Chelsea Londyn (premiera)

20:30 Żużel: Liga angielska - mecz: Belle Vue Aces - Eastbourne Eagles (na żywo)

 

23.09.

10:00 Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Hiszpanii - jazda indywidualna na czas juniorów (na żywo)

14:30 Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Hiszpanii - jazda indywidualna na czas kobiet (na żywo)

18:30 Puncher (na żywo)

19:40 Piłka nożna: Puchar Polski - studio (na żywo)

19:55 Piłka nożna: Puchar Polski - mecz 1/16 finału: Widzew Łódź - Śląsk Wrocław (na żywo)

22:00 Piłka nożna: Puchar Polski - studio (na żywo)

 

POLSAT SPORT EXTRA

 

10.09.

11:20 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Andora - Walia (premiera)

22:10 Futbol amerykański: NFL - mecz: Dallas Cowboys - San Francisco 49ers (premiera)

 

12.09.

21:50 IAAF World Athletics (premiera)

 

13.09.

16:25 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: Zenit Sankt Petersburg - Dynamo Moskwa (na żywo)

18:25 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - Heracles Almelo (na żywo)

20:40 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PEC Zwolle - PSV Eindhoven (na żywo)

23:00 Polska 2014 (na żywo)

00:00 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord Rotterdam - Willem II Tilburg (premiera)

 

14.09.

11:25 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: Spartak Moskwa - Torpedo Moskwa (premiera)

20:00 Tenis: Turniej WTA w Quebecku - mecz finałowy (na żywo)

 

16.09.

20:00 Futbol amerykański: NFL - mecz: Indianapolis Colts - Philadelphia Eagles (premiera)

22:10 Magazyn ligi rosyjskiej (premiera)

 

19.09.

19:50 IAAF World Athletics (premiera)

22:00 ATP World Tour Uncovered (premiera)

23:00 Polska 2014 (na żywo)

 

20.09.

05:00 Tenis: Turniej WTA w Seulu - 1. mecz półfinałowy (na żywo)

07:00 Tenis: Turniej WTA w Seulu - 2. mecz półfinałowy (na żywo)

20:40 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Vitesse Arnhem - sc Heerenveen (na żywo)

23:00 Polska 2014 (na żywo)

 

21.09.

05:00 Tenis: Turniej WTA w Seulu - mecz finałowy (na żywo)

10:00 Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Hiszpanii - jazda drużynowa na czas kobiet (na żywo)

14:00 Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Hiszpanii - jazda drużynowa na czas mężczyzn (na żywo)

17:25 Rallycross: Mistrzostwa Świata - wyścig w Niemczech (premiera)

 

22.09.

17:50 Magazyn ligi holenderskiej (premiera)

 

23.09.

10:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata - Włochy 2014 - mecz fazy grupowej: Holandia - Kazachstan (na żywo) :!:

17:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata - Włochy 2014 - mecz fazy grupowej: Serbia - Turcja (na żywo)

20:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata - Włochy 2014 - mecz fazy grupowej: Włochy - Tunezja (na żywo)

22:10 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata - Włochy 2014 - mecz fazy grupowej: Argentyna - Chorwacja (premiera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek myślę, że gdyby Polacy doszli do fazy medalowej, to te mecze byłyby pokazane na antenie otwartej. Nie wyobrażam sobie, aby finał albo mecz o 3. miejsce z udziałem naszej reprezentacji nie był dostępny dla wszystkich.

Może zamiast myśleć- przypominam,że przed MŚ byłeś przekonany,że mecze Polaków będą niekodowane- więcej czytać. Oto wypowiedź Mariana Kmity dla sportnaekranie.pl

est jeszcze jakakolwiek szansa, by w razie, gdyby na przykład Polacy dostali się do półfinału, aby ich spotkanie zostało pokazane w kanale niekodowanym?

 

- Nie wiem, bo to nie są moje decyzję, ale nie sądzę, aby to było możliwe. Klamka zapadła. Od momentu, kiedy podpisaliśmy umowę z operatorami na sprzedaż licencji do transmisji 4 kanałów kodowanych. Myślę, że to także od strony prawnej jest już niemożliwe.

http://taksiegra.com/marian-kmita-otwar ... dukcyjnym/

 

Wracając do ME jakoś w wcześniejszych latach ( w 2011 i 2009) nie było to dla Polsatu problem i impreza miała odpowiednio wysoką rangę. Nie czarujmy się. Kto umie czytać między wierszami ten wszystko rozumie. Kmita w jednym z wywiadów też powiedział,że przecież Polsat ma swoje pozycje jak Must be the Music itd. Dawniej tego szrotu było zdecydowanie mniej,a teraz niemal codziennie jakiś program jak Top Chef, Hell, Kitchen, Taniec, Must be the Music, Przyjaciółki. Polsatowi ewidetnie były nie na rękę transmisje w otwartym Polsacie i tak tylko mydlili oczy,a plany mieli już od dawna. Przypominam,że jako pierwszy blisko rok temu o PPV powiedział M. Przedpełski, więc już taki wariant był brany pod uwagę. Kmita wtedy SKŁAMAŁ i zapewnił,że NIE MA RYZYKA i że mecze Polaków będą odkodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przekonany, że to tylko takie straszenie z tym zakodowaniem. Niestety jednak tym razem nie były to żarty. Tego wywiadu z Kmitą nie widziałem, ale nie brzmi ciekawie. Wynika z niego, że nie ma praw do transmisji w kanale otwartym (coś jak z F1). No to krótko mówiąc lipa, Polsat się zemścił po całości za olanie tych mistrzostw i potraktowanie tego wydarzenia jako ich prywatna impreza. Szkoda, że tak to wyszło.

 

A odnośnie tego, że kanał główny Polsat ma swoje pozycje, to przecież jest jeszcze PSN, TV4 czy nawet TV6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...