Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie na 24 miesiące a na 18 miesięcy jak już i nie masz dostępu tylko do tych kanałów tylko do pakietu sport HD ekstra, w którym są kanały sportowe, więc po zakończeniu MŚ nadal z tych kanałów korzystać się będzie, więc jakie wprowadzanie w błąd? Nie płacą co prawda tych 100zł na raz, a w ratach, ale w ramach tych opłat nie mają tylko MŚ ale i inne transmisje sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, idąc tym tokiem myślenia co w takim razie ma prawdziwy kibic siatkówki? Skoro nie masz pieniędzy aby mieć platformę cyfrową, gdzie za 20zł miesięcznie masz mnóstwo siatkówki to nie masz też 40zł za bilet na mecz.

Równie dobrze prawdziwy kibic siatkówki może mieć dostęp do sportowych polsatów przez kablówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to chyba dobrze, że chcą usunąć duble sd i tym samym zrobic albo miejsce na nowe kanały hd albo polepszyć jakość już istniejących. Każda platforma powinna to zrobić. Wyznacznkiem, że tak może się stac jest telefonowanie ludzi z cp do abonentów z dekoderami sd, że mogą bezpłatnie wymienić dekoder na hd. I znów, CP robi coś dobrze i krytyka. Jakie to polskie.

A czy ja napisałem że żle?Napisałem tylko że posiadając pakiet niższy niż Sport HD nie ma pewności że przez całą umowę będzie się mieć dostęp do kanałów sportowych Polsatu.Czyli radość posiadania sportu w niskich pakietach może trwać krótko.@jarek999 a widziałeś że w pakiecie który wymieniłeś są wszystkie odpowiedniki kanałów w wersji HD?W tanich pakietach jest tak samo? Nie bo w CP w dalszym ciągu HD to luksus dostępny w droższych pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to chyba dobrze, że chcą usunąć duble sd i tym samym zrobic albo miejsce na nowe kanały hd albo polepszyć jakość już istniejących

No raczej odpowiedź jest oczywista. Nikt się po wyłączeniu SD nie będzie zajmować polepszeniem jakości - i to widać już na każdej platformie po obniżeniu jakości np. TVN-ów. Poszli wszyscy w tę stronę wyznaczoną dawno przez CP. Dodają zapewne następne bezsensowne, niszowe programy w równie "dobrej" jakości HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W uzupełnieniu dodam, że to jedynie chodzi o mecze towarzyskie FRA (fra.png), w których sparingpartnerami są reprezentacje grupy I czyli POR (por.png), DEN (den.png), SRB (srb.png), ALB (alb.png) oraz ARM (arm.png).

 

Polsat więc nie ma praw telewizyjnych do meczów drużyn reprezentacyjnych, tylko prawa do European Qualifiers (w skład których dochodzą mecze gospodarza turnieju UEFA Euro w trakcie terminów tych eliminacji).

 

@edit: już pykła, dzięki za czujność :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Polsaty Sporty na kosza zatrudniają jakichś kiepskich podwykonawców, bo dziś na meczu z Austrią, podobnie jak na meczu z Luksemburgiem, jest źle ustawiony balans bieli (cały obraz jest niebieski)

Też mi się tak ''smerfowo'' oglądało :jupi:

 

Szkoda tylko, że czasami F1 schodzi u nich na drugi plan i transmisje przenoszone są do PSE.

Fajnie jakby w przyszłym sezonie kwalifikacje i wyścigi były także na żywo w PSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego siatkówka plażowa pań jest kadrowana dokładnie do pasa? :) Największa atrakcja tej dyscypliny sportu znajduje się poniżej :D Przecież każdy zdrowo myślący realizator, producent nie przepuściłby takiej okazji do podniesienia oglądalności. Takie niepokazywanie tyłków pań, nie wiem czy wynika to z poprawności politycznej, wygląda bardzo nienaturalnie. Praktycznie cały czas widzimy zbliżenia zawodniczek. I przy odbiorze i przy zagrywce. Nie wiem czy takie są trendy w pokazywaniu siatkówki plażowej ale to złe trendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://poland2014.fivb.org/~/media/fivb ... asters.pdf Powiem tak. Najbardziej kompromitująca lista broadcastu jaką widziałem. Te ch[beep]a o 168 krajach to kpina. Więcej stacji pokaże zapewne kobiece mistrzostwa, bo tam prawa rozprowadza IMG. I to pewne, to nie będzie promocja nawet w połowie porównywalna z Euro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...