Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ktos mysli, ze w czasie EURO2016 na otwartej antenie solorzy bedzie dluzsze studio podczas meczow Polakow (o ile awansuja) to chyba urodzil sie wczoraj i nie ma pojecia jak ta zalosna stacja traktuje widzow. Pewnie bedzie krotkie studio przedmczowe (o ile w ogole), w przerwie same reklamy, a po meczu 10-15 minut studia. A na polsacie sport w studio przy kazdym meczu NIE Polakow beda mowic o spotkaniu Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to w nc+ jakby kupili eliminacje i euro to wszystko byłoby w TVN i studio do meczu Gibraltar- Szkocja byłoby od rana i ciągle by mówili, że cieśla, zawodnik Gibraltaru, który jest pomocnikiem w przeszłości był bramkarzem, ale jego ojciec powiedział mu, że lepiej podaje i przemianowali go na rasowego pomocnika itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawdę nie rozumiesz o czym piszę czy tylko udajesz?? . Piszę o meczach reprezentacji Polski ich słabym opakowaniu w Polsacie. Podaję przykład EURO 2008 ,że dało się to inaczej wtedy zrobić, ograniczyć liczbę reklam tak,że było studio w przerwie. Teraz nie ma co na to liczyć przy EURO 2016, bo EURO 2008 było zrobione z rozmachem,a teraz stacjom się zdecydowanie pogorszyła sytuacja ekonomiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To całe porównywanie zupełnie nie ma sensu. Obecnie prawa są zdecydowanie droższe, a dodatkowo na polskim rynku jest o wiele więcej kanałów. Nawet widzowie, którzy wcześniej mieli dostęp tylko do 5 kanałów, obecnie mają ich około 30, co oznacza większy wybór. Prawda jest taka, że Polsat kupił prawa tylko po to, aby na nich jak najwięcej zarobić, do czego oczywiście ma pełne prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to w nc+ jakby kupili eliminacje i euro to wszystko byłoby w TVN i studio do meczu Gibraltar- Szkocja byłoby od rana i ciągle by mówili, że cieśla, zawodnik Gibraltaru, który jest pomocnikiem w przeszłości był bramkarzem, ale jego ojciec powiedział mu, że lepiej podaje i przemianowali go na rasowego pomocnika itp.

 

Ja o spotkaniach reprezentacji Polski, a ty o nc+, TVN, meczach Szkocji, o cieśli z Gibraltaru i jego Ojcu. Czy ty czasami czytasz to, co wypisujesz? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak, jak co roku. Dobrze wygląda to szczególnie na kanałach HD i na PSN.

Na PSN właśnie dziwnie bo napis ''news'' jset taki jak gdyby osamotniony. Wygląda to trochę zwłaszcza gdy jest napis ''na żywo'' jakby sie ogladało Polsat Sport, a i nie przygotowali napisu ''premiera'' bo nie było dopisku przy niedzielnych wieczornnych meczach w PSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam na jakiej zasadzie Polsat rekrutuje komentatorów do swoich transmisji... Niektórzy z nich to wysocy profesjonaliści, jak panowie od motocyklów czy F1, a niektórzy sprawiają wrażenie prawie wziętych ludzi z ulicy. Przykład? Po raz kolejny podczas wyścigu kolarskiego komentatorzy Polsatu Sport Extra wykazują swoją nieznajomośc koszulek drużyn kolarskich. Pokazywany jest finisz, jeden z nich mówi, że na drugim miejscu finiszował zawodnik z konkretnej drużyny (w tym przypadku Lotto Soudal), podczas gdy koszulka tej drużyny jest czerwona, a finiszujacy na drugim miejscu zawodnik był w koszulce biało-niebieskiej W telewizyjnym kolarstwie jest 17 zespołów tzw 1 ligi, mniej więcej tyle samo drugiej ligi, przy czym w wyścigach zazwyczaj startuje nieco ponad 20 drużyn. Czy trudno znależć komentatora który potrafi je rozróżniac, zwłaszcza, że w internecie jest pełno specjalistycznych stron na których można obejrzeć koszulki wszystkich profesjonalnych zespołów wraz z zawodnikami? W Eurosporcie nie mają takich problemów, pełen profesjonalizm. O ile oczywiście nie zaproszą Zamany, który sieję zamęt jako jeden z komentatorów właśnie w Polsacie. To samo odnosi się do umiejętności czytania nazwisk kolarzy i zagranicznych wyścigów, które ewidentnie sprawiają panu komentatorowi spore problemy. Dobrze, że to się przydarza tylko w takich sportach nie mających zbyt dużego rozgłosu w polskich mediach, bo za takie mylenie koszulek piłkarskich pewnie posypałoby się o wiele więcej słów krytyki, a może nawet jakieś szybko zdobywające popularnośc filmiki na Youtubie z komentatorskimi wpadkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kołtoń cofnął się w "komentatorskim rozwoju" o kilka lat świetlnych. Nie myślałem, że to powiem ale obecnie to chyba nawet taki Jasina z TVP bije go na głowę. Wczoraj RoKo tylko to potwierdził. Ten jego lapsus jakoby Matri był jednym z najlepszych napastników w Europie wybrzmiał z jego ust tak kuriozalnie, że omal nie spadłem z fotela :lol2:

 

Niedawno miałem też okazję oglądać mecz Bułgaria - Włochy w ramach el. EURO 2016 i tam Kołtoń już na starcie także dał ciała po całości. Na samym początku transmisji wyszła jego niekompetencja, brak szacunku dla telewidzów i lenistwo. Paskudne lenistwo kiedy na dzień dobry wypalił o 6-miesięcznej kontuzji Marchisio, która okazała się jednym wielkim nieporozumieniem. Ta informacja o rzekomym zerwaniu wiązadeł była wyprostowana w rozmaitych mediach już na 22 godziny przed meczem reprezentacji Włoch, a sam Marchisio wystąpił nawet we wczorajszym spotkaniu komentowanym nomen omen przez Kołtonia. Wystarczyło w ciągu tych 22 godzin odpalić internet i zerknąć (kilka minut roboty!), ale zakładam, że Kołtoń w tym czasie czytał najnowsze wydanie Kickera i żył już meczem z Irlandią.

 

Cyrk na kółkach, ale tak to już jest jak się żyje w swoim zamkniętym świecie jednych i tych samych drużyn i źródeł, łaskawie je wskaże:

TAGI: #Kicker, #Reprezentacja Niemiec, #Borussia Dortmund, #Bayern Monachium, #Reprezentacja Polski, #Robert Lewandowski, #Łukasz Piszczek, #Kuba Błaszczykowski, no i jeszcze ostatnio też @Kamil Glik jest w modzie.

 

Reasumując: ŻENADA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieraz już na tym forum się rozpisywałem, krytykując komentatorów piłkarskich, więc dziś, dla odmiany, krótko:

 

Cezary Kowalski jest BEZNADZIEJNY.

 

Podpisuje się czym da i dodam to dlaczego jest beznadziejny na bazie dzisiejszego meczu Lecha.

 

Co chwila zmieniał zdanie, raz o fenomenie Błękitnych, a za 5min, że nie maja prawa wygrać, że Lech ich tłamsi, a potem znowu ach jacy Błękitni super, może utrzymaja przewagę możę awansują. U niego pauza to obce słowo chyba.

A już przeszedł szczyt idiotyzmu swojego o poziom wyżej gdy wyskoczył z podniecaniem się, że "wysoko postawiony działacz z PZPN przed meczem wytypował, że Lech wygra 5:1" - mówił to w dogrywce w 102min gdy wynik był 4-1. Dobrze, że Kowalczyk jest czujny i co jak co, ale trzeba mu przyznać, że potrafi kontrować i zgasił go mówiąc, żę przecież Lech wygrał 3:1 :lol2: i nagle bajka gbura Cezarego padła, chociaż potem jeszcze ją opowiadał na nowo "Jeżeli Lech wygra 5:1 to zdradzimy Państwu który to działacz tak typował " . Kabaretu nie było końca, ale znowu riposta Kowala i podpowiedż, że chodzi o gościa, który zaprosił Błękitnych na finał na Narodowy.

 

Cała reszta jest milczeniem bo szkoda czasu na tego gbura z pazurem.

 

 

Jeszcze odniosę się do wczorajszego postu :

 

Kołtoń cofnął się w "komentatorskim rozwoju" o kilka lat świetlnych. Nie myślałem, że to powiem ale obecnie to chyba nawet taki Jasina z TVP bije go na głowę. Wczoraj RoKo tylko to potwierdził. Ten jego lapsus jakoby Matri był jednym z najlepszych napastników w Europie wybrzmiał z jego ust tak kuriozalnie, że omal nie spadłem z fotela :lol2:

 

Niedawno miałem też okazję oglądać mecz Bułgaria - Włochy w ramach el. EURO 2016 i tam Kołtoń już na starcie także dał ciała po całości. Na samym początku transmisji wyszła jego niekompetencja, brak szacunku dla telewidzów i lenistwo. Paskudne lenistwo kiedy na dzień dobry wypalił o 6-miesięcznej kontuzji Marchisio, która okazała się jednym wielkim nieporozumieniem. Ta informacja o rzekomym zerwaniu wiązadeł była wyprostowana w rozmaitych mediach już na 22 godziny przed meczem reprezentacji Włoch, a sam Marchisio wystąpił nawet we wczorajszym spotkaniu komentowanym nomen omen przez Kołtonia. Wystarczyło w ciągu tych 22 godzin odpalić internet i zerknąć (kilka minut roboty!), ale zakładam, że Kołtoń w tym czasie czytał najnowsze wydanie Kickera i żył już meczem z Irlandią.

 

 

Faktycznie Kołtoń i Łapiński to nie jest zbyt ciekawy duet na Coppa Italia. Z tym Matrim to myślałem, ze się przesłyszałem, ale on się pomylił, aczkolwiek pomyłka nie wyszła fajnie. Chociaż raz pochwalę Łapińskiego bo słuchał uważnie i sam był zdziwiony i zapytał czy czasem o Moratę mu nie chodzi i pomyłkę wyjaśnili jakoś. Udało się wybrnąć z tego ufff.

Ale jeszcze Kołtoń "błysnął" nieumiejętnym liczeniem bramek na wyjeździe, mówił, że 2:3 da jeszcze Fiorentinie awans, ale po 2-3 min się też poprawił na jego szczęście.

 

Napoli - Lazio komentował sam Lepa i wypadl o klasę lepiej niż wspomniany duet z Fiorentina - Juventus.

Lepa potrafi stworzyć atmosferę, super głos, emocje, może i nie ma styczności z calcio na codzień,ale widać, że chciałby mieć.

Ale wrzucę też kamyczek do jego ogródka bo zaskoczył negatywnie w jednym momencie.

Mianowicie na temat Insigne powiedział coś w stylu "Insigne do tej pory ma bardzo słaby sezon, zaledwie 1 gol na koncie " . W ogóle nie wspomniał o długiej kontuzji tego gracza, nie wiem czy było to spowodowane niewiedzą ? Tego już nie jestem stanie zweryfikować.

Ale co jak co finał musi skomentować Lepa i basta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu komentarz ANTYLechowy, wczoraj PROLechowy. Oj marnie u tych solorzy z komentatorami. A Kowal chyba dostał kilka "ciepłych" słów od kibiców Lecha wczoraj, bo ani razu nie bluzgał po ich zawodnikach. A na kilku była możliwość ( Kownacki, Keita, Pawłowski... ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odejściu Jacka Laskowskiego z Canalu+ i przyjściu na jego miejsce Przemka Pełki Janusz Basałaj powiedział w "Asie wywiadu", że Beckhama zastąpiono Kalu Uche. To ja nie wiem jak nazwać zastąpienie Pełki w Polsacie Kowalskim (tak to należy określić, Czarek z Pazurem jest obecnie w Polsacie numerem 3, tak jak był nim PP). Zastąpienie Kalu Uche Tomaszem Pustelnikiem - to chyba byłaby w tym przypadku obraza dla dzielnego gracza Błękitnych ;)

 

Przygoda Błękitnych w PP była piękną historią, a takie są chyba wdzięczne do komentowania - dobry komentator pograłby tu trochę żartem, trochę anegdotą. Ale nie szyderstwem. Jego podśmiewanie się z Błękitnych pod koniec mecz było żenujące.

 

Poza tym że lichy komentator, to jeszcze z geografii kiepski. Nazwa klubu z Ozimka pochodzi od rzeki Mała Panew, a więc winno się odmieniać: "z Małąpanwią Ozimek", na pewno nie z "Małapanewem", jak raczył rzec Kowalski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odejściu Jacka Laskowskiego z Canalu+ i przyjściu na jego miejsce Przemka Pełki Janusz Basałaj powiedział w "Asie wywiadu", że Beckhama zastąpiono Kalu Uche. To ja nie wiem jak nazwać zastąpienie Pełki w Polsacie Kowalskim (tak to należy określić, Czarek z Pazurem jest obecnie w Polsacie numerem 3, tak jak był nim PP). Zastąpienie Kalu Uche Tomaszem Pustelnikiem - to chyba byłaby w tym przypadku obraza dla dzielnego gracza Błękitnych ;)

Zastąpienie Kalu Uche Kelvynem Igwe będzie pasować jak ulał :lol2:

 

Podzielam to porównanie Janusza Basałaja. Pełka to średniak.

 

Weźmy nawet dzisiejszy mecz gdy Pełka nazwał Chirichesa nominalnym bocznym obrońcą - przecież to nieprawda. Albo ten babol nad babolami kiedy Pełka nie wiedział o co chodzi z bańkami na West Hamie to najlepszy dowód, że komentatorem jest byle jakim. Widać, że brakuje mu wiedzy. Jego komentarz też nie powala.

 

Wiedziałem to jeszcze gdy komentował w Polsacie Sport. Nie przepadałem za jego komentarzem i bardzo ucieszyła mnie wiadomość, że odchodzi do nc+.

 

Niestety zastąpił go wcale nie lepszy, a znacznie gorszy Cezary z Pazurem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, średniak wśród polskich komentatorów bez podziału na stacje. W skali świata to pewnie poziom: amateur (jak w grze FIFA :lol2:;) ). Inaczej nie potrafię nazwać komentatora, który na co dzień zajmuje się piłką angielską i ma takie luki w przygotowaniu merytorycznym.

 

Cytując wspomnianego Basałaja: Komentator powinien na piłce zjeść zęby - a my tu mówimy o Premier League, a nie o jakiejś lidze holenderskiej czy belgijskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...