Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat Sport HD oraz Polsat Sport Extra HD już od pakietu Rodzinnego HD: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/oferta-tv.cp?packageGroupId=13&clientType=NEW_CLIENT
Czyżby wkrótce wersje SD miały zostać wyłączone? 

PS. Polsat Film HD także dostępny od Rodzinnego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersje SD pewnie znikną już niedługo. Może z końcem maja? To dobrze dla nowych abonentów, ale czy Ci którzy mają obecnie niższe pakiety gdzie są Polsaty Sport SD dostaną te w HD? Hmm... Raczej będą musieli podpisać nową umowę żeby je mieć. W końcu w wykazie kanałów na umowie mają niegwarantowane Polsaty Sportowe w SD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport HD oraz Polsat Sport Extra HD już od pakietu Rodzinnego HD: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/oferta-tv.cp?packageGroupId=13&clientType=NEW_CLIENT

Czyżby wkrótce wersje SD miały zostać wyłączone? 

 

PS. Polsat Film HD także dostępny od Rodzinnego HD.

 

 

Mam nadzieję że wkrótce pojawi się tutaj jakiś posiadacz pakietu Rodzinnego HD i da znać czy ma dostęp do tych kanałów na posiadanej umowie, ja posiadam Premium Max więc nie mogę tego zweryfikować...

 

O czym Wy piszecie?

Gdzie niby jest to info że PS HD i PSE HD w Rodzinnym?

Bo jakoś tego nie widzę.

Sam mam Rodzinny HD, ale prędzej Solorzowi kaktus na nosie wyrośnie niż da PS HD w pakiecie za 19,99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/oferta-tv.cp?packageGroupId=13&clientType=NEW_CLIENT

 

Aby to potwierdzić czy błąd czy nie, zadzwoń na infolinie.

Solorz nie potrzebuje kaktusa, zarabia na reklamach i szerokiej dostępności swoich kanałów. A gorące wydarzenia i tak puszcza w PPV.

 

O kurka. Faktycznie. Ale może to jakaś pomyłka.

Jak wrócę do domu to wyszukam i sprawdzę.

A jak nie będą świecić to chyba trzeba zadzwonić i zapytać.

 

Ponieważ Cyfrowy Polsat traktuje ten kanał jako kanał bardzo ekskluzywny :lol:

 

Do tej pory puszczali tam głównie Rugby, ale w piątek Final Four Euroligi właśnie na PSN HD! Niestety....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pomyłka, mam pakiet Rodzinny HD za 19 zł, PS HD i PSE HD świeci ! :)

 

Ale jaja!

Ale mogliby dołożyć PSN'a w HD

 

Jeżeli wersje HD polsatów sport są dostępne od Rodzinnego to pakiet Sport HD to jest śmiech na sali. Tam już nic ciekawego nie ma. 

 

W ogóle Sport HD można dołożyć do Familijnego (39,99zł) ?

Bo próbowałem zrobić symulację zamawiania tego pakietu i chyba nie można było tego dołożyć

Czyli PS HD i PSE HD były dostępne tylko w Familijnym Max HD (59,99zł)

 

Generalnie w Rodzinnym poza PS i PSE nie było więcej sportu

Brak Eurosportu 1 i 2, brak TVP Sport

Edytowane przez DamPrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zdawało im się, że mają już kurę co znosi złote jaja, i teraz wszystko co trzeba, to tylko ową kurę dobrze sprzedać. Tak więc wycenili dwie ligi pięć razy drożej niż do tej pory. W efekcie owej "przemyślanej" akcji liga męska trafiła do NC+ za połowę tego co płacił wcześniej Polsat, a żeńska... nie jest pokazywana do tej pory nigdzie. Mało tego, wyniki oglądalności w nowym środowisku spadły na łeb, jakieś kilkanaście razy w dół. Ba, zgodnie z tym trendem, ostatnio nawet mecze reprezentacji Polski nie były towarem, o który biły się telewizje w Polsce, bo tak to skutecznie związek pogmatwał sprawy ekspozycji swoich drużyn. Mecz o wszystko z Białorusią, dosłownie o przyszłość polskiej piłki ręcznej, choć trudno w to uwierzyć,  oglądało w TVP2 tylko kilkaset tysięcy widzów. Jeszcze rok temu rzecz nie do wyobrażenia, a jednak.

Tak dla niektórych, którzy twierdzą, że to Polsat nie chciał płacić więcej, i jak na tych świetnych umowach wyszedł ZPRP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesunięcie Polsatu sport i Polsatu sport extra do niższego pakietu rodzinnego oznacza na 100% dodatkowo płatne kanały na LM i LE.Jestem jednak pewien że jakieś mecze na obecnych sportowych kanałach zostaną pokazane.

 

Rozumiem że kolega jest świadomy że Polsat Sport i Polsat Sport Extra cały czas były w Rodzinnym HD tylko w wersji standardowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...